لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

شهریه مدیریت در خارج از کشور

شهریه مدیریت در خارج از کشور
شهریه مدیریت در خارج از کشور : رشته ی مدیریت یک رشته ی بسیار پر متقاضی می باشد که قبولی در آن بسیار دشوار است. دوره های مدیریت از گران ترین دوره های تحصیلی محسوب می شود و معمولا شهریه های زیادی در ایران و در خارج از کشور دارا می باشد.

شهریه مدیریت در خارج از کشور

لازم به ذکر است که شما در صورت تحصیل موفقیت امیز در این رشته به راحتی می توانید مخارج پرداختی را باز گردانید. در ادامه ی متن شهریه ی مدیریت در چند کشور را تحت بررسی قرار می دهیم تا شما را در تحصیل این رشته و موفقیت در آن یاری کنیم.

شهریه ی رشته ی مدیریت در کانادا

شهریه ی دوره های مدیریت در کانادا با توجه به دانشگاه و مدت زمان تحصیلی شما متفاوت می باشد. اما به طور میانگین مبلغ پرداختی به عنوان شهریه در طول یک سال تحصیلی در حدود ۲۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ دلار متغیر می باشد.
شهریه پرداختی در مقطع کارشناسی در کانادا با توجه به دانشگاه نیز ممکن است تغییر کند در دانشگاه نیوفاند لند در حدود ۹۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار، دانشگاه کبک ۱۵۰۰۰ تا ۱۷۰۰۰ دلار، دانشگاه البرتا ۱۰۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ دلار و در دانشگاه اونتاریو در حدود ۱۰۰۰۰ تا ۲۶۰۰۰ دلار در سال می باشد.
هزینه ی شهریه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در همین دانشگاه ها معمولا در رشته ی مدیریت بیشتر می باشد. این شهریه در این دانشگاه ها به این صورت است که در دانشگاه نیوفاند لند ۱۶۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ دلار، دانشگاه کبک ۱۴۰۰۰ تا ۲۴۰۰۰ دلار، دانشگاه آلبرتا ۱۰۵۰۰ تا ۲۱۵۴۶ دلار در سال می باشد.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

شهریه تحصیل در رشته ی مدیریت در ایتالیا

در کشور ایتالیا در صورتی که از رزومه ی تحصیلی خوبی برخوردار باشید می توانید از بورسیه ی کامل در این رشته برخوردار شوید که شهریه ی کامل شما در حدود ۲۷۰۰۰ یورو از طریق بورسیه پوشش داده می شود. شهریه ی این رشته در ایتالیا پایین تر می باشد که در جذب دانشجویان مدیریت در این کشور نقش به سزایی را داراست.
شهریه دانشگاه های ایتالیا در این زمینه در مقطع کارشناسی  و کارشناسی ارشد در حدود ۴۵۰ تا ۳۰۰۰ یورو در سال می باشد هزینه ی تحصیلی در مقطع دکتری نیز ۱۴۰ تا ۵۰۰ یورو در طول سال است.
دانشگاه پلی تکنیک ایتالیا به عنوان بهترین دانشگاه در رشته ی مدیریت در نیمه ی اول سال ۸۰۵٫۵۸ یورو  و در نیمه ی دوم با شروع ترم جدید ۴۳۰٫۵۸ یورو شهریه دریافت می کند.

شهریه رشته ی مدیریت در آلمان

دوره ی مدیریت در کشور آلمان شامل دو دوره بوده و شهریه ی آن به طول دوره ی تحصیلی بستگی دارد. برای افرادی که در مقطع کارشناسی تحصیل می کنند شهریه در طی  ۲ سال ۱۸۰۰۰ یورو می باشد. و برای افراد در کارشناسی ارشد ۱۵۰۰۰ یورو در ۱ سال و نیم تمام می شود.
همچنین هزینه ی زندگی در این کشور در حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ یورو می باشد. هزینه ی شهریه برای دوره های دکتری نیز در ابتدا معمولا رایگان است اما با شروع ترم های بعدی معمولا دانشجو بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ یورو می بایست در هر ترم پرداخت نماید.
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

 1. احمد گفت:

  با سلام
  ۲۴ سالمه.
  معدل کل دیپلمم ۱۳٫۸۰ و پیش دانشگاهی ۱۵٫۲۰ است.
  لیسانس حقوق از دانشگاه پیام نور هم دارم با معدل ۱۳٫۸۴٫
  آیلتس ندارم ولی میتونم ۶ ماهه آیلتس بالای ۶ بگیرم.
  امکان پذیرش من با بورسیه در مقطع کارشناسی در دانشگاه پلی تکنیک میلان یا دانشگاه های نسبتا خوب ایتالیا چقدر است؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021