لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

شهریه فیزیوتراپی در خارج از کشور

شهریه فیزیوتراپی در خارج از کشور
شهریه فیزیوتراپی در خارج از کشورReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 7Rating: 5.0شهریه فیزیوتراپی در خارج از کشور - شرایط تحصیل در رشته فیزیوتراپی در خارج از کشورشهریه فیزیوتراپی در خارج از کشور :حتما شنیده‌اید که تحصیل در کانادا در دانشگاه واترلو این کشور در رشته ریاضی و رشته‌های مهندسی شهرت دارد، یا کالج هنر و طراحی نوا اسکوشیا که بهترین گزینه برای علاقه‌مندان به ... در اینجا ما برای این رتبه‌بندی عواملی مانند محبوبیت، موقعیت مکانی، کیفیت رشته‌ها، مهاجر دوست بودن...شهریه فیزیوتراپی در خارج از کشور
شهریه فیزیوتراپی در خارج از کشور : فیزیوتراپی یکی از گرایش های مرتبط با دوره ی پزشکی می باشد که در دنیای امروز با سرعت زیادی رو به رشد می باشد.

شهریه فیزیوتراپی در خارج از کشور

دانشگاه های به نام و متعددی در سراسر دنیا اقدام به آموزش تخصصی این رشته و اعطای مدارک معتبر دانشگاهی به دانشجویان می کنند که از میان آن ها دانشگاه های کشورهای آمریکا و روسیه و انگلیس نسبت به کشورهای دیگر در حوزه ی این رشته، سرآمد تر هستند. بنا به دلیل اهمیت مالی شهریه ی فیزیوتراپی در خارج از کشور برای دانشجویان بین الملل، میزان شهریه در کشورهای نام برده را بررسی کرده ایم.

شهریه فیزیوتراپی در آمریکا

دانشگاه های مختلفی در این کشور اقدام به برگزاری دوره های مختلف رشته ی فیزیوتراپی می کنند.
 شهریه ی در نظر گرفته شده برای ادامه ی تحصیل در این رشته برای دوره ی کارشناسی به صورت میانگین همه دانشگاه ها 13 تا 15 هزار دلار و برای دوره ی کارشناسی ارشد مابین 15 تا 17 هزار دلار در نظر گرفته شده است. شهریه ی دانشگاه ها و مراکز آموزشی دیگر در این کشور، تقریبا معادل همین مبلغ می باشد.
نکته ای که در رابطه با شهریه ی فیزیوتراپی در خارج از کشور اهمیت دارد، این است که چنان چه دانشجویی در دانشگاه های خصوصی این کشور پذیرفته شود، باید شهریه ای تقریبا دو برابر این میزان پرداخت کند.
 البته نباید از نظر دور داشت که در کل تحصیل در این کشور، یکی از گران ترین تحصیلات برای دانشجویان بین المللی می باشد. چرا که حمایت های مالی از این دانشجویان صورت نمی گیرد.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

021-88288200

شهریه تحصیل فیزیوتراپی در انگلستان

کشور انگلستان از کشورهایی است که در برگزاری دوره های رشته ی فیزیوتراپی دارای شهرت جهانی می باشد و دانشگاه های زیادی از این کشور دوره های مختلف این رشته را با کیفیت هر چه تمام تر برای دانشجویان ارائه می دهند.
در زمینه ی بحث شهریه ی فیزیوتراپی در خارج از کشور، دانشگاه های انگلستان را مورد بررسی قرار دهیم، می بینیم که دانشجو برای دوره ی 3 تا 4 ساله ی لیسانس مبلغی معادل 15 تا 18 هزار یورو در سال و برای دوره ی ارشد 1 تا 2 ساله بایستی مبلغ 18 تا 20 هزار یورو را در نظر بگیرد که البته هزینه ی تحصیل در دوره ی دکتری و تخصص این رشته به مراتب میزانی بالاتر از این خواهد بود.
شهریه ی ذکر شده، میانگین شهریه ی پرداختی به تمام دانشگاه های کشور می باشد که باتغییرات جزئی در دانشگاه ها و مناطق مختلف کشور انگلستان، تغییر می کند.

شهریه تحصیل فیزیوتراپی در روسیه

کشور روسیه دوره ی تخصصی رشته ی فیزیوتراپی را با بهترین کیفیت آموزشی در سطح دنیا در اختیار افراد مایل به تحصیل قرار می دهد. به عنوان مثال یکی از دوره های معروفی که در زمینه ی این رشته در کشور روسیه برگزار می شود، دوره ی تخصصی دکترای پزشکی در فیزیوتراپی، برای افراد دارای تحصیلات عالیه می باشد.
طول این دوره دو سال بوده و آموزش در آن به زبان روسی انجام می پذیرد. و دانشجو می تواند از شرایط تحصیل رایگان در آن برخوردار شود و اما در غیر این صورت او باید هزینه ای برابر با 247 روبل در سال را پرداخت کند.
در راستای موضوع شهریه ی فیزیوتراپی در خارج از کشور، اشاره می شود که برای تحصیل در دوره های مختلف رشته ی فیزیوتراپی در کشور روسیه دانشجو باید هزینه ای 2500 در دور ه های ابتدایی  تا 4500 دلار برای دوره های بالاتر، در سال را برای پرداخت شهریه دانشگاه، در نظر داشته باشد.
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021