لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

شهریه علوم سیاسی در خارج از کشور

مشاهده اطلاعات کامل گرجستان

مشاهده اطلاعات کامل فرانسه

مشاهده اطلاعات کامل سوئد

مشاهده اطلاعات کامل انگلستان

مشاهده اطلاعات کامل مجارستان

مشاهده اطلاعات کامل بلاروس

مشاهده اطلاعات کامل چک

مشاهده اطلاعات کامل چین

مشاهده اطلاعات کامل اوکراین

مشاهده اطلاعات کامل لهستان

مشاهده اطلاعات کامل ترکیه

مشاهده اطلاعات کامل روسیه

مشاهده اطلاعات کامل قبرس

مشاهده اطلاعات کامل پرتغال

مشاهده اطلاعات کامل هلند

مشاهده اطلاعات کامل اسپانیا

مشاهده اطلاعات کامل آمریکا

مشاهده اطلاعات کامل نروژ

مشاهده اطلاعات کامل بلژیک

مشاهده اطلاعات کامل ایتالیا

مشاهده اطلاعات کامل استرالیا

مشاهده اطلاعات کامل آلمان

مشاهده اطلاعات کامل اتریش

شهریه علوم سیاسی در خارج از کشور
شهریه علوم سیاسی در خارج از کشور : رشته ی علوم سیاسی یکی از رشته های محبوب در گروه آموزشی غیر پزشکی در نزد دانشجویان اکثر کشورها می باشد. این رشته در برخی از دانشگاه ها با اعتبار بسیار زیادی در سطح دنیا به دانشجویان ارائه می شود که بسته به این که دانشجو، کدام کشور و دانشگاه را برای ادامه تحصیل انتخاب نماید، میزان شهریه ی پرداختی او متغیر خواهد بود.

شهریه علوم سیاسی در خارج از کشور

ما در این مقاله میزان شهریه ی رشته ی علوم سیاسی در خارج از کشور را در دانشگاه های پر متقاضی و برتر در دنیا مورد بررسی قرار خواهیم داد.

شهریه ی علوم سیاسی در دانشگاه هاروارد آمریکا

یکی از کشورهایی که دارای بهترین مراکز آموزش عالی در زمینه ی تحصیل در رشته ی علوم سیاسی در دنیا می باشد و هر ساله دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا را، در این رشته پذیرش می کند، کشور آمریکا می باشد.
دانشگاه هاروارد برترین دانشگاه در آمریکا و دنیاست که مقاطع مختلف رشته ی علوم سیاسی در آن ارائه می شود. در رابطه با موضوع شهریه ی رشته ی علوم سیاسی در خارج از کشور، باید گفت که شهریه ی این دانشگاه تقریبا ۴۵٫۲۷۸ دلار تعیین شده است.
همچنین سایر هزینه های زندگی در آمریکا در ایالت های مختلف از ۱۵۰۰ دلار برای شیکاگو  تا ۳۰۰۰ دلار برای کالیفرنیا در سال متغیر می باشد.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

شهریه ی علوم سیاسی در دانشگاه کمبریج انگلستان

این دانشگاه به عنوان سومین دانشگاه برتر در دنیا اقدام به ارائه ی دوره های تحصیلی دانشگاهی در رشته ی علوم سیاسی کرده است و دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیل در دوره ی کارشناسی ارشد این دانشگاه می باشند باید شهریه ای معادل ۲۱۵/۳۵ دلار را پرداخت کنند که البته این هزینه برای دوره ی دکتری همین دانشگاه مقداری بالاتر می باشد.
البته در این دانشگاه کمک هزینه هایی برای پرداخت شهریه و سایر هزینه های تحصیلی به دانشجو تعلق می گیرد که مهم ترین آن ها بورسیه ی تحصیلی است .
همچنین هزینه ی زندگی در انگلستان در شهر لندن ماهانه حدود ۱۰۰۰ پوند و شهرهای دیگر کشور در حدود ۸۰۰ پوند تخمین زده می شود.

شهریه ی علوم سیاسی در دانشگاه اتوش لورند مجارستان

کشور مجارستان یکی از کشورهایی است که در حوزه ی دانش علوم سیاسی و ارائه ی دوره های تحصیلی آن، به صورت قدرتمند در تمام دنیا عمل می کند. در دانشگاه های مختلف این کشور مقاطع مختلف رشته ی علوم سیاسی ارائه می شود که به طور میانگین دانشجو باید برای تحصیل در هرکدام از آن ها هزینه ای را در هرسال تجصیلی بسته به نوع مقطع، پرداخت کند.
به عنوان مثال شهریه ی علوم سیاسی در خارج از کشور در دانشگاه اتوش لورند مجارستان معادل:
شهریه کارشناسی ۸۴۰۰-۵۰۰۰ یورو
کارشناسی ارشد ۱۰۰۰۰-۶۰۰۰ یورو
شهریه دکتری ۱۱۰۰۰-۹۰۰۰ یورو  تعریف شده است. شهریه ی سایر مراکز آموزش عالی در رشته ی علوم سیاسی این کشور، با اندک تغییراتی در همین حدود می باشد. میزان شهریه، ابتدای هر سال توسط دانشگاه ها اعلام می شود.
علاوه بر این هزینه ها دانشجو باید مبلغ ۱۰۰ تا ۱۵۰ پوند برای هزینه های مازاد تحصیل مثل ثبت نام و بیمه و… و ۷۵۰ یورو برای هزینه های ماهانه زندگی در مجارستان در نظر داشته باشد.
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021