لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

شهریه طراحی لباس در خارج از کشور

شهریه طراحی لباس در خارج از کشور
شهریه طراحی لباس در خارج از کشور، رشته ی طراحی لباس یکی از رشته های هنری است که با زندگی در جامعه ی مدرن امروزی ارتباط قوی دارد. به همین دلیل سال های زیادی است که در دانشگاه ها، برنامه ریزی هایی برای ارائه ی دوره های تحصیلی حتی در دانشگاه ها و ارائه مدرک علمی به افراد علاقه مند به این رشته، صورت گرفته است.

شهریه طراحی لباس در خارج از کشور

در این میان برخی از دانشگاه ها به خاطر آموزش هایی که به افراد دانشجوی این رشته ارائه می دهند، دارای اعتبار و شهرت بیشتری نسبت به سایر مراکز ارائه دهنده ی این رشته شده اند. طبیعتا دانشجویانی که قصد تحصیل در این دانشگاه ها را دارند، باید متحمل هزینه های برای ادامه ی تحصیل در این رشته شوند که مهم ترین آن ها، پرداخت شهریه ی دانشگاه هاست.
به همین دلیل ما در طی این مقاله به دلیل آگاهی افراد دانشجویی که در پی ادامه ی تحصیل در این رشته در دانشگاه های معتبر دنیا هستند، موضوعی را تحت عنوان شهریه ی طراحی لباس در خارج از کشور، بررسی کرده ایم.

شهریه  رشته ی طراحی لباس در دانشگاه های ایتالیا

تحصیل در تمامی رشته های هنری در دانشگاه های کشور ایتالیا به این دلیل که این کشور دارای پتانسیل زیادی در زمینه های مختلف هنر می باشد و از قدیم به عنوان مهد هنر در دنیا معروف بوده است، انتخابی درست و به جا برای دانشجویان هنر دوست می باشد. چرا که در کنار این مساله دانشگاه های کشور مذکور در رشته های هنری نیز دارای رنکینگ خوبی در میان سایر دانشگاه های دنیا می باشند.
رشته ی طراحی لباس نیز یکی از شاخه های تحصیلی رشته ی هنر می باشد که برای آموزش تخصصی در آن، دوره های مختلف کارشناسی و کارشناسی ارشد به بالا در دانشگاه های بنام کشور ایتالیا، برنامه ریزی شده است. دانشجویان متقاضی تحصیل در این رشته باید مبلغی به میزان ۱۶۰۰۰ یورو در هر سال تحصیلی به عنوان شهریه را به دلیل برخورداری از خدمات آموزشی دانشگاه ها، پرداخت نمایند. که علاوه بر آن باید مبلغ ماهانه ۷۰۰ تا ۸۰۰ یورو را برای دیگر هزینه های زندگی در ایتالیا در نظر بگیرند.

شهریه رشته طراحی لباس در دانشگاه های انگلستان

دانشگاه های زیادی در کشور انگلستان اقدام به ارائه ی دوره های تحصیلی رشته ی طراحی لباس در این کشور کرده اند که ادامه ی تحصیل در آن ها یکی از جذاب ترین رشته ای دانشگاهی در این کشور است که البته از سطح کیفی بسیار خوبی نیز برخوردار است. دانشجویان بسته به نوع مرکز تحصیلی و مقطعی که در آن درس می خوانند، موظفند مبلغ ۹۵۰۰ تا ۱۲۵۰۰-۱۳ هزار شوند را به عنوان شهریه ی دانشگاه در طول تحصیل پرداخت کنند.
دانشجویان مشغول به تحصیل در کشور انگلستان علاوه بر هزینه های تحصیلی باید مبلغ ۸۰۰ تا ۱۰۰۰  پوند در ماه را نیز برای هزینه های زندگی در انگلستان، برنامه ریزی نمایند.

شهریه  رشته  طراحی لباس در دانشگاه های کانادا

تحصیل در رشته ی طراحی لباس در کانادا یکی از رشته های پرطرفدار هنری در این کشور می باشد که دانشجویان بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. شهریه ی تحصیل در این رشته دانشگاهی هزینه ای به میزان ۱۳ تا ۲۰ هزار دلار آمریکایی را برای دانشجوی بین الملل بسته به نوع مرکز دانشگاهی و مقطع تحصیلی اش، به دنبال دارد که هر ساله میزان آن توسط دانشگاه های مختلف این کشور به صورت دقیق ارائه داده می شود.
هزینه ی زندگی در کانادا به میزان ماهانه ۴۵۰ تا ۶۰۰ دلار آمریکا، به تمامی هزینه های تحصیل در این کشور برای دانشجویان بین الملل افزوده خواهد شد.
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021