لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

شهریه زیست شناسی در خارج از کشور

شهریه زیست شناسی در خارج از کشور
شهریه زیست شناسی در خارج از کشور : رشته ی زیست شناسی شامل یک علم گسترده ای می باشد که به آن علم زیست شناسی نیز گفته می شود.

شهریه زیست شناسی در خارج از کشور

این رشته ی تحصیلی شامل علم گیاه شناسی، داروسازی و ژنومیک می شود. تحصیل در رشته ی زیست شناسی در خارج از کشور بسیار گسترده می باشد و در بسیاری از کشور ها به آن توجه خاصی می شود این رشته ی تحصیلی در واقع زیر شاخه ای از رشته های پزشکی می باشد اما به صورت مجزا تدریس می شود. در ادامه شهریه ی دوره های زیست شناسی را در چند کشور تحت بررسی قرار می دهیم.

شهریه ی زیست شناسی در دانشگاه های کانادا

به طور کلی برای تحصیل در کانادا شما می بایست در حدود ۱۴۰۰۰ دلار و یا بیشتر که بستگی به رشته ی تحصیلی شما دارد به دانشگاه شهریه پرداخت نمایید.
یکی از دانشگاه های عالی در کشور کانادا دانشگاه بریتیش کلمبیا می باشد. این دانشگاه در زمینه ی زیست شناسی و زیست محیطی دارای سیستم آموزشی عالی و گسترده ای می باشد.
هزینه ی تحصیل در این دانشگاه در زمینه ی لیسانس  زیست شناسی در حدود ۱۶۷٫۰۳ دلار در هر واحد می باشد.
این هزینه در مقطع فوق لیسانس ۱۵۵۳٫۴۸ دلار و در مقطع دکتری در حدود ۱۵۲۳٫۰۲ دلار برای هر ترم می باشد. لازم به ذکر است که سایر هزینه های گفته شده تنها برای شهریه بوده و هزینه های ثبت نام و یا بیمه نیز وجود دارد.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

شهریه ی زیست شناسی در کشور آلمان

کشور آلمان دارای دانشگاه های مطرح در زمینه ی زیست شناسی می باشد و کشوری مناسب و با کیفیت آموزشی عالی در این زمینه است. دانشگاه فرانکفورت آلمان در  زمینه ی زیست شناسی یک دانشکده ی بسیار معتبر می باشد.
این دانشگاه در شهر فرانکفورت و در سال ۱۹۱۴ تاسیس شده است. مزیت اصلی این دانشگاه این است که یک دانشگاه دولتی بوده و هزینه ای بابت شهریه دریافت نمی کند. اما دانشجویان بین المللی می بایست برای پذیرش اولیه ۷۵ یورو پرداخت نمایند. همچنین قبل از شروع هر ترم مبلغ ۳۶۲٫۲۵ یورو از دانشجویان بین المللی دریافت می شود.
هزینه ی زندگی در کشور آلمان نیز در حدود ۸۸۰ یورو در هر ماه می باشد. همچنین دانشگاه معتبر هایدلبرگ در رشته ی زیست شناسی در حدود ۶۰۰۰ یورو شهریه دریافت می کند.

شهریه رشته ی زیست شناسی در ایتالیا

به طور کلی شهریه ی رشته های مختلف در دانشگاه های ایتالیا در حدود ۴۵۰ تا ۳۰۰۰ یورو در هر مقطع تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس متغیر می باشد. یکی از دانشگاه های معتبر در زمینه ی رشته ی زیست شناسی در کشور ایتالیا دانشگاه ساپینزا می باشد این دانشگاه یکی از دانشگاه های معروف در زمینه ی تحقیقاتی و زیست شناسی می باشد.
شهریه ی دانشگاه ساپینزا در رشته ی زیست شناسی و دیگر رشته ها با این گرایش در حدود ۶۰۰ یورو برای دانشجویانی که تازه وارد هستند، می باشد.
برای سایر دانشجویان دیگر که در حال تحصیل در این گرایش می باشند، شهریه ی تحصیلی در حدود ۱۲۰۰ یورو است. قابل توجه متقاضیان عزیز اینکه، این شهریه ها قابل قسط بندی می باشد.
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021