لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

شهریه زیست شناسی در خارج از کشور

شهریه زیست شناسی در خارج از کشور
شهریه زیست شناسی در خارج از کشورReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 8Rating: 5.0شهریه زیست شناسی در خارج از کشور - ادامه تحصیل زیست شناسی خارج از کشور - زیست شناسیشهریه زیست شناسی در خارج از کشور: شهریه دانشگاه های این رشته و هزینه و شهریه تحصیل رشته از کشوری به کشور دیگر و بسته به نوع دانشگاه (خصوصی یا دولتی) متفاوت است. در آمد رشته زیست شناسی در خارج از کشور نیز متغیر است و بستگی دارد در کدام کشور قصد داشته باشید با این رشته مشغول به کار شوید. در این قسمت با گرایش های...شهریه زیست شناسی در خارج از کشور
شهریه زیست شناسی در خارج از کشور : رشته ی زیست شناسی شامل یک علم گسترده ای می باشد که به آن علم زیست شناسی نیز گفته می شود.

شهریه زیست شناسی در خارج از کشور

این رشته ی تحصیلی شامل علم گیاه شناسی، داروسازی و ژنومیک می شود. تحصیل در رشته ی زیست شناسی در خارج از کشور بسیار گسترده می باشد و در بسیاری از کشور ها به آن توجه خاصی می شود این رشته ی تحصیلی در واقع زیر شاخه ای از رشته های پزشکی می باشد اما به صورت مجزا تدریس می شود. در ادامه شهریه ی دوره های زیست شناسی را در چند کشور تحت بررسی قرار می دهیم.

شهریه ی زیست شناسی در دانشگاه های کانادا

به طور کلی برای تحصیل در کانادا شما می بایست در حدود 14000 دلار و یا بیشتر که بستگی به رشته ی تحصیلی شما دارد به دانشگاه شهریه پرداخت نمایید.
یکی از دانشگاه های عالی در کشور کانادا دانشگاه بریتیش کلمبیا می باشد. این دانشگاه در زمینه ی زیست شناسی و زیست محیطی دارای سیستم آموزشی عالی و گسترده ای می باشد.
هزینه ی تحصیل در این دانشگاه در زمینه ی لیسانس  زیست شناسی در حدود 167.03 دلار در هر واحد می باشد.
این هزینه در مقطع فوق لیسانس 1553.48 دلار و در مقطع دکتری در حدود 1523.02 دلار برای هر ترم می باشد. لازم به ذکر است که سایر هزینه های گفته شده تنها برای شهریه بوده و هزینه های ثبت نام و یا بیمه نیز وجود دارد.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

021-88288200

شهریه ی زیست شناسی در کشور آلمان

کشور آلمان دارای دانشگاه های مطرح در زمینه ی زیست شناسی می باشد و کشوری مناسب و با کیفیت آموزشی عالی در این زمینه است. دانشگاه فرانکفورت آلمان در  زمینه ی زیست شناسی یک دانشکده ی بسیار معتبر می باشد.
این دانشگاه در شهر فرانکفورت و در سال 1914 تاسیس شده است. مزیت اصلی این دانشگاه این است که یک دانشگاه دولتی بوده و هزینه ای بابت شهریه دریافت نمی کند. اما دانشجویان بین المللی می بایست برای پذیرش اولیه 75 یورو پرداخت نمایند. همچنین قبل از شروع هر ترم مبلغ 362.25 یورو از دانشجویان بین المللی دریافت می شود.
هزینه ی زندگی در کشور آلمان نیز در حدود 880 یورو در هر ماه می باشد. همچنین دانشگاه معتبر هایدلبرگ در رشته ی زیست شناسی در حدود 6000 یورو شهریه دریافت می کند.

شهریه رشته ی زیست شناسی در ایتالیا

به طور کلی شهریه ی رشته های مختلف در دانشگاه های ایتالیا در حدود 450 تا 3000 یورو در هر مقطع تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس متغیر می باشد. یکی از دانشگاه های معتبر در زمینه ی رشته ی زیست شناسی در کشور ایتالیا دانشگاه ساپینزا می باشد این دانشگاه یکی از دانشگاه های معروف در زمینه ی تحقیقاتی و زیست شناسی می باشد.
شهریه ی دانشگاه ساپینزا در رشته ی زیست شناسی و دیگر رشته ها با این گرایش در حدود 600 یورو برای دانشجویانی که تازه وارد هستند، می باشد.
برای سایر دانشجویان دیگر که در حال تحصیل در این گرایش می باشند، شهریه ی تحصیلی در حدود 1200 یورو است. قابل توجه متقاضیان عزیز اینکه، این شهریه ها قابل قسط بندی می باشد.
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021