لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

شهریه زبان انگلیسی در خارج از کشور

شهریه زبان انگلیسی در خارج از کشور
شهریه زبان انگلیسی در خارج از کشورReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 13Rating: 5.0شهریه زبان انگلیسی در خارج از کشور - معرفی رشته زیان - بورسه زبان انگلیسی - تحصیل زبانشهریه زبان انگلیسی در خارج از کشور : شهریه دوره های زبان انگلیسی در انگلستان نسبت به شهر، کالج، مدت دوره، ساعات دوره در هفته و نوع دوره متفاوت است. اما به طور کلی شهریه دوره های زبان از (سالیانه) 3000 تا بیش از 12000 پوند می باشد. کالج خدمات گوناگونی را ارائه می دهند و نسبت به خدمات، اعتبار و موقعیت شهری شهریه های...شهریه زبان انگلیسی در خارج از کشور
شهریه زبان انگلیسی در خارج از کشور، رشته ی زبان انگلیسی یک رشته ی پر طرفدار می باشد. برای تحصیل در این رشته دوره های زیادی موجود می باشد. اما عده ای از افراد علاقه مند به گذراندن ادامه تحصیل در این رشته در خارج از کشور می باشند. رشته ی زبان انگلیسی در خارج از کشور به صورت حرفه ای و پیشرفته ای در دانشگاه های سایر کشور ها دنبال می شود.

شهریه زبان انگلیسی در خارج از کشور

افراد برای تحصیل در رشته ی زبان انگلیسی باید کشوری را انتخاب کنند که علاوه بر داشتن بازار کار عالی در این زمینه نیز پیشرفته باشد. اما برای تحصیل زبان انگلیسی در خارج از کشور می بایست از هزینه های تحصیل در این رشته در سایر کشور ها مطلع شد. در ادامه شهریه ی تحصیلی در این رشته را در چند کشور مورد بررسی قرار می دهیم.

شهریه تحصیل در رشته زبان انگلیسی در انگلستان

گذراندن دوره ی زبان انگلیسی در کشور انگلستان بسیار مناسب می باشد چرا که در اطراف شما تمامی مردم به زبان انگلیسی سخن می گویند و این در سرعت یادگیری شما تاثیر دارد. شهریه ی رشته ی زبان انگلیسی در انگلستان در حدود 3000 تا 12000 پوند در سال می باشد. شهریه ی رشته ی زبان انگلیسی عمومی در دانشگاه های انگلستان در حدود 2000 تا 7000 پوند است.
به این ترتیب هزینه ی تحصیل در رشته ی انگلیسی تجاری نیز در دانشگاه های انگلستان در حدود 1000 تا 10000 پوند می باشد. همچنین هزینه ی زندگی  دانشجویی در کشور انگلستان بین 600 تا 800 یورو در طول یک ماه می باشد.

شهریه ی رشته ی زبان انگلیسی در دانشگاه های سوئد

دانشگاه های کشور سوئد در چند سال اخیر برای تحصیل انگلیسی رایگان بودند و شهریه ای از دانشجویان در این رشته دریافت نمی شد. در حال حاضر شهریه ی دوره های زبان انگلیسی در کشور سوئد برای هر ترم تحصیلی در حدود 85000 کرون می باشد.
به منظور تحصیل در رشته ی زبان انگلیسی در کشور سوئد شما باید دارای مدرک پیش دانشگاهی ایران و همچنین مدرک تافل باشید. در صورتی که بخواهید در این کشور برای اقامت نیز از خوابگاه استفاده کنید، سر جمع هزینه های تحصیلی شما همراه با خورد و خوراک و خوابگاه در کشور سوئد در حدود 150000 کرون می باشد.
همچنین شما به راحتی می توانید در این رشته در کشور سوئد موفق به اخذ ویزای تحصیلی در این کشور شوید.

شهریه ی رشته ی زبان انگلیسی در کشور ترکیه

تحصیل زبان انگلیسی در کشور ترکیه دارای طرفداران زیادی است. یکی از دانشگاه های معتبر کشور ترکیه در تحصیل زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه ایدین می باشد. این دانشگاه دارای 7 دانشکده می باشد که در دانشکده ی علوم می توانید در رشته ی زبان انگلیسی تحصیل نمایید.
شهریه ی رشته ی ادبیات انگلیسی در دوره های کاردانی در حدود 1750 یورو می باشد و به این ترتیب شهریه در دوره های کارشناسی ارشد زبان انگلیسی 2200 یورو در سال و در دوره های دکتری در حدود 4400 یورو در طول سال می باشد. لازم به ذکر است که شما می توانید شهریه ی دوره های زبان انگلیسی را به صورت یکجا و یا اقساط ده ماهه پرداخت نمایید.
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021