لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

شهریه روانشناسی در خارج از کشور

شهریه روانشناسی در خارج از کشور
شهریه روانشناسی در خارج از کشور : رشته ی روانشناسی امروزه به عنوان رشته ای درمانی در گروه رشته های مربوط به علوم انسانی، طرفداران زیادی در میان دانشجویان پیدا کرده است. به گونه ای که هر ساله دانشجویان زیادی برای پذیرش شدن در دانشگاه های داخل و خارج از کشور با یکدیگر رقابت می کنند.

شهریه روانشناسی در خارج از کشور

تحصیل این رشته در کشورهای آلمان، اتریش و روسیه به عنوان مهدهای این علم در سراسر دنیا از اعتبار و ارزش بسیار زیادی برخوردار می باشد. طبیعتا دانشجو برای تحصیل در دانشگاه های کشورهای فوق باید هزینه ای را پرداخت نماید که ما این مساله را تحت عنوان شهریه ی روانشناسی در خارج از کشور، در برترین دانشگاه های این کشورها بررسی کرده ایم.

شهریه روانشناسی در کشور روسیه

تحصیل در رشته ی روانشناسی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور روسیه یکی از بهترین انتخابهایی است که دانشجوی بین المللی می تواند داشته باشد. در اغلب دانشگاه های این کشور دوره ای تخصصی رشته ی روانشناسی به مدت ۵ سال زمان خواهد برد.
دانشگاه دوستی ملل روسیه با رتبه ی زیر ۵۰۰  یکی از دانشگاه های برتر در دنیا در رشته ی روانشناسی می باشد که دوره های مختلفی از این علم را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. در راستای بحث شهریه ی روانشناسی در خارج از کشور، می توان گفت که شهریه ی سالانه برای ادامه تحصیل در رشته ی روانشناسی دانشگاه دوستی ملل ، به میزان ۴۳۰۰ دلار در نظر گرفته شده است.
افزون بر شهریه ی دانشگاه ها به طور کلی هزینه ی زندگی دانشجویی در این کشور معادل ۳۰۰ تا ۵۰۰ دلار در ماه می باشد.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

شهریه روانشناسی در آلمان

کشور آلمان یکی از کشورهایی است که در زمینه  علم روانشناسی بسیار قدرتمند عمل کرده است و دارای دانشگاه های به نامی در این رشته می باشد. به عنوان قاعده ای کلی، تحصیل در دوره کارشناسی تمام این دانشگاه ها ۳ تا ۴ سال و در مقطع ارشد ۱ تا ۲سال و نیز در دوره دکتری حدود ۳ سال است.
 دانشجو باید سالانه مبلغی را به عنوان شهریه تحصیل در این دانشگاه ها پرداخت نماید. از مزیت های تحصیل در این کشور به علاوه ی رنک خوب دانشگاه ها در دنیا، رقم پایین شهریه ی پرداختی البته در دانشگاه های دولتی می باشد. شهریه روانشناسی در خارج از کشور در دانشگاه های آلمان تقریبا ۳۰۰ یورو می باشد که همین مقدار برای دانشگاه های خصوصی این کشور، ممکن است به ۱۰۰۰۰ یورو هم برسد.
دانشگاه های منهیم، بوچوم، گیسن، جنا، ULM و موسسه ی ینا از دانشگاه های برتر این کشور در رشته ی روانشناسی هستند.
افزون بر هزینه تحصیلی، افراد با داشتن ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو در ماه می توانند به راحتی از پس هزینه های زندگی در آلمان برآیند.

شهریه ادامه تحصیل روانشناسی در اتریش

کشور اتریش که به عنوان مهد روانشناسی دنیا شناخته می شود، همواره از نظر ارائه ی دروس این رشته در تمام دنیا  زبانزد بوده است و دوره های تخصصی متنوعی را در این رشته در دانشگاه های مختلف یرگزار می کند. طول دوره ی رشته ی روانشناسی در اتریش  در همه  دانشگاه ها  بین ۷ تا ۹ سال تحصیلی می باشد.و هزینه  کلی تحصیل در اتریش ۳۸۰ تا ۸۰۰ یورو تخمین زده می شود.
دانشگاه وین به عنوان دانشگاهی سرامد در این کشور و نیز در تمام دنیا، دوره های رشته ی مذکور را با ارائه ی بهترین کیفیت آموزشی پی می گیرد. در راستای موضوع شهریه ی روانشناسی در خارج از کشور اگر بخواهیم در رابطه با دانشگاه وین صحبت کنیم باید گفت که شهریه ای به مقدار  ۷۴۵٫۴۲یورو برای هر ترم  تعیین شده است.
علاوه بر هزینه تحصیل، هزینه ی زندگی  در اتریش ماهانه بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو برآورد می شود.
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

 1. Shadi گفت:

  با درود.
  من ۲۷ سالمه و مدرک کارشناسی از دانشگاه ازاد دارم با معدل ۱۸، قصد شرکت در ازمون ارشد دارم، و مدرک زبان ندارم.قصد ادامه در کشور هلند یا سوییس دارم. ایا اگر مدرک زبان داشته باشم امکان قبولی هست؟ سن من برای ارشد مساله ای ندارد؟و اینکه دانشگاه دولتی هست؟ و به جز هزینه زندگی، دانشگاه هلند یا سوئیس هزینه ندارند؟

  • Saya Daniali گفت:

   سلام این ئکشورها هزینه تحصیل هم دارند.سن شما مناسب است .میتوانید به کشورهای تحصیل رایگان همچون المان نروژ بروید

 2. مريم گفت:

  سلام من کارشناسی روانشناسی دارم مدرک زبان هم ندارم میخوام بگیرم ٢۴ سالمه میخوام واسه ارشد و دکتری به کشور دیگه برم.پیشنهاد شما چه کشوری که مقرون به صرفه هم باشه؟؟؟

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021