لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

شهریه رشته هوافضا در خارج از کشور

شهریه رشته هوافضا در خارج از کشور
شهریه رشته هوافضا در خارج از کشور، رشته ی هوا فضا یک رشته ی بسیار پر طرفدار و پر درآمد می باشد. اکثر افرادی که در این رشته ی خاص در حال تحصیل می باشند معمولا خواهان و علاقه مند به گذراندن دوره های تحصیلات تکمیلی در خارج می باشند.

شهریه رشته هوافضا در خارج از کشور

چرا که تحصیل این رشته در خارج از کشور دارای شرایط عالی بوده و فرصت های شغلی مناسبی را دارا است. این رشته در کشور های خارجی دارای کیفیت بالایی می باشد. اما باید شهریه ی رشته ی هوا فضا را ابتدا در کشور مورد نظر بررسی کرد تا بتوان با یک برنامه ریزی درست و دقیق برای تحصیلی موفق پیش رفت.

شهریه رشته ی مهندسی هوا فضا در کانادا

هزینه ی تحصیل در دانشگاه های کانادا متفاوت می باشد . به طور کلی هزینه ی تحصیل در رشته ی هوا فضا در کشور کانادا معمولا بین ۳۰۰۰ تا ۶۰۰۰ دلار متغیر است.
دانشگاه تورنتو کانادا در زمینه ی مهندسی هوا فضا یک دانشگاه معتبر در این کشور به حساب می اید. شهریه ی دانشگاه تورنتو در رشته ی مهندسی هوا فضا در حدود ۵۰۰۰ تا ۶۰۰۰ دلار می باشد. البته این هزینه تنها برای شهریه بوده و برای سایر هزینه های جانبی مبلغی به عنوان ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار نیاز است.
همچنین برای تحصیل مهندسی هوا فضا در این کشور هزینه های اقامت را نیز باید در نظر داشت که در حدود ۱۵۰۰۰ دلار می باشد.

شهریه رشته ی مهندسی هوا فضا در دانشگاه ملی هوا فضای اکراین

دانشگاه ملی هوا فضای اکراین دارای شرایط عالی برای تحصیل در رشته ی هوا فضا می باشد. این دانشگاه در این رشته در کشور اکراین دارای کیفیت آموزشی بالا بوده و از اعتبار بالایی در این رشته بر خوردار است. هزینه ی تحصیل در رشته ی هوا فضا در این دانشگاه در حدود ۳۹۰۰ تا ۴۹۰۰ دلار در هر سال می باشد. این رشته به زبان انگلیسی در این دانشگاه ارائه می شود. که برای تحصیل به زبان انگلیسی در این رشته می بایست ۱۰۰۰ دلار بیشتر از شهریه ی گفته شده به دانشگاه پرداخت شود. همچنین در صورتی که برای اقامت خود از خوابگاه در این دانشگاه استفاده نمایید باید مبلغ ۵۰ تا ۱۲۰ دلار در ماه پرداخت کنید.

شهریه رشته ی هوا فضا در دانشگاه سنت پترز بورگ روسیه

دانشگاه خلبانی سنت پترز بورگ در کشور روسیه یک دانشگاه بسیار معروف در زمینه ی تحصیل  در رشته ی هوا فضا در سایر کشور ها می باشد. این دانشگاه به تمام افراد در این رشته اجازه ی ۴۵ ساعت کار را می دهد. برای تحصیل در این رشته می توانید در این دانشگاه به صورت آزمایشی نیز پرواز کنید.
شهریه ی دانشگاه سنت پترز بورگ در روسیه برای رشته ی هوا فضا به زبان روسی در حدود ۴۰۰۰ یورو در طول سال می باشد.
که ۴ سال نیز به طول می انجامد. همچنین در صورتی که دانش زبان روسی نداشته باشید، می توانید با شرکت در کالج های یک ساله ی زبان روسی به مبلغ ۴۵۰۰ یورو این زبان را فرا گیرید. همچنین در طی تحصیل در این دانشگاه برای گذراندن دوره های پرواز ازمایشی باید مبلغ ۴۰۰ یورو در هر ساعت پرداخت نمایید.
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021