لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

شهریه رشته هوافضا در خارج از کشور

شهریه رشته هوافضا در خارج از کشور
شهریه رشته هوافضا در خارج از کشورReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 8Rating: 5.0شهریه رشته هوافضا در خارج از کشور - هوافضا در خارج از شکور - تحصیل در رشته هوافضاشهریه رشته هوافضا در خارج از کشور : اﻧﺘﺨﺎب ﮔﺮاﯾﺶ از ﭼﻪ زﻣﺎﻧﯽ ﺷﺮوع ﻣﯽ ﺷﻮد؟ ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ ﻫﻮاﻓﻀﺎ در اﯾﺮان در ﻣﻘﻄﻊ ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ارﺷﺪ ﺑﺼﻮرت ﮐﻠﯽ داراي ﮔﺮاﯾﺶ. ﻫﺎي آﯾﺮودﯾﻨﺎﻣﯿﮏ، ﭘﯿﺸﺮاﻧﺶ، ﺳﺎزه، ﻣﮑﺎﻧﯿﮏ ﭘﺮواز،. ﻣﺎﻫﻮاره، ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ ﻓﻀﺎﯾﯽ و ﺑﺮرﺳﯽ ﺳﻮاﻧﺢ ﻣﯽ. ﺑﺎﺷﺪ . اﻧﺘﺨﺎب ﮔﺮاﯾﺶ از ا. ﺑﺘﺪاي ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ارﺷﺪ و زﻣﺎن اﻧﺘﺨﺎب رﺷﺘﻪ ﮐﻨﮑﻮر ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ...شهریه رشته هوافضا در خارج از کشور
شهریه رشته هوافضا در خارج از کشور، رشته ی هوا فضا یک رشته ی بسیار پر طرفدار و پر درآمد می باشد. اکثر افرادی که در این رشته ی خاص در حال تحصیل می باشند معمولا خواهان و علاقه مند به گذراندن دوره های تحصیلات تکمیلی در خارج می باشند.

شهریه رشته هوافضا در خارج از کشور

چرا که تحصیل این رشته در خارج از کشور دارای شرایط عالی بوده و فرصت های شغلی مناسبی را دارا است. این رشته در کشور های خارجی دارای کیفیت بالایی می باشد. اما باید شهریه ی رشته ی هوا فضا را ابتدا در کشور مورد نظر بررسی کرد تا بتوان با یک برنامه ریزی درست و دقیق برای تحصیلی موفق پیش رفت.

شهریه رشته ی مهندسی هوا فضا در کانادا

هزینه ی تحصیل در دانشگاه های کانادا متفاوت می باشد . به طور کلی هزینه ی تحصیل در رشته ی هوا فضا در کشور کانادا معمولا بین 3000 تا 6000 دلار متغیر است.
دانشگاه تورنتو کانادا در زمینه ی مهندسی هوا فضا یک دانشگاه معتبر در این کشور به حساب می اید. شهریه ی دانشگاه تورنتو در رشته ی مهندسی هوا فضا در حدود 5000 تا 6000 دلار می باشد. البته این هزینه تنها برای شهریه بوده و برای سایر هزینه های جانبی مبلغی به عنوان 1000 تا 2000 دلار نیاز است.
همچنین برای تحصیل مهندسی هوا فضا در این کشور هزینه های اقامت را نیز باید در نظر داشت که در حدود 15000 دلار می باشد.

شهریه رشته ی مهندسی هوا فضا در دانشگاه ملی هوا فضای اکراین

دانشگاه ملی هوا فضای اکراین دارای شرایط عالی برای تحصیل در رشته ی هوا فضا می باشد. این دانشگاه در این رشته در کشور اکراین دارای کیفیت آموزشی بالا بوده و از اعتبار بالایی در این رشته بر خوردار است. هزینه ی تحصیل در رشته ی هوا فضا در این دانشگاه در حدود 3900 تا 4900 دلار در هر سال می باشد. این رشته به زبان انگلیسی در این دانشگاه ارائه می شود. که برای تحصیل به زبان انگلیسی در این رشته می بایست 1000 دلار بیشتر از شهریه ی گفته شده به دانشگاه پرداخت شود. همچنین در صورتی که برای اقامت خود از خوابگاه در این دانشگاه استفاده نمایید باید مبلغ 50 تا 120 دلار در ماه پرداخت کنید.

شهریه رشته ی هوا فضا در دانشگاه سنت پترز بورگ روسیه

دانشگاه خلبانی سنت پترز بورگ در کشور روسیه یک دانشگاه بسیار معروف در زمینه ی تحصیل  در رشته ی هوا فضا در سایر کشور ها می باشد. این دانشگاه به تمام افراد در این رشته اجازه ی 45 ساعت کار را می دهد. برای تحصیل در این رشته می توانید در این دانشگاه به صورت آزمایشی نیز پرواز کنید.
شهریه ی دانشگاه سنت پترز بورگ در روسیه برای رشته ی هوا فضا به زبان روسی در حدود 4000 یورو در طول سال می باشد.
که 4 سال نیز به طول می انجامد. همچنین در صورتی که دانش زبان روسی نداشته باشید، می توانید با شرکت در کالج های یک ساله ی زبان روسی به مبلغ 4500 یورو این زبان را فرا گیرید. همچنین در طی تحصیل در این دانشگاه برای گذراندن دوره های پرواز ازمایشی باید مبلغ 400 یورو در هر ساعت پرداخت نمایید.
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021