لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

شهریه رشته زبان انگلیسی در خارج از کشور

شهریه رشته زبان انگلیسی

رشته ی زبان انگلیسی یک رشته ی پر طرفدار می باشد. برای تحصیل در این رشته دوره های زیادی موجود می باشد. اما عده ای از افراد علاقه مند به گذراندن ادامه تحصیل در این رشته در خارج از کشور می باشند. رشته ی زبان انگلیسی در خارج از کشور به صورت حرفه ای و پیشرفته ای در دانشگاه های سایر کشور ها دنبال می شود. افراد برای تحصیل در رشته ی زبان انگلیسی باید کشوری را انتخاب کنند که علاوه بر داشتن بازار کار عالی در این زمینه نیز پیشرفته باشد. اما برای تحصیل زبان انگلیسی در خارج از کشور می بایست از شهریه رشته زبان انگلیسی در سایر کشور ها مطلع شد. در ادامه شهریه ی تحصیلی در این رشته را در چند کشور مورد بررسی قرار می دهیم.

شهریه رشته زبان انگلیسی در انگلستان

گذراندن دوره ی زبان انگلیسی در کشور انگلستان بسیار مناسب می باشد چرا که در اطراف شما تمامی مردم به زبان انگلیسی سخن می گویند و این در سرعت یادگیری شما تاثیر دارد. شهریه ی رشته ی زبان انگلیسی در انگلستان در حدود ۳۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ پوند در سال می باشد. شهریه ی رشته ی زبان انگلیسی عمومی در دانشگاه های انگلستان در حدود ۲۰۰۰ تا ۷۰۰۰ پوند است. به این ترتیب هزینه ی تحصیل در رشته ی انگلیسی تجاری نیز در دانشگاه های انگلستان در حدود ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ پوند می باشد. همچنین هزینه ی زندگی  دانشجویی در کشور انگلستان بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ یورو در طول یک ماه می باشد.

شهریه رشته زبان انگلیسی در دانشگاه های سوئد

دانشگاه های کشور سوئد در چند سال اخیر برای تحصیل انگلیسی رایگان بودند و شهریه ای از دانشجویان در این رشته دریافت نمی شد. در حال حاضر شهریه ی دوره های زبان انگلیسی در کشور سوئد برای هر ترم تحصیلی در حدود ۸۵۰۰۰ کرون می باشد. به منظور تحصیل در رشته ی زبان انگلیسی در کشور سوئد شما باید دارای مدرک پیش دانشگاهی ایران و همچنین مدرک تافل باشید. در صورتی که بخواهید در این کشور برای اقامت نیز از خوابگاه استفاده کنید، سر جمع هزینه های تحصیلی شما همراه با خورد و خوراک و خوابگاه در کشور سوئد در حدود ۱۵۰۰۰۰ کرون می باشد. همچنین شما به راحتی می توانید در این رشته در کشور سوئد موفق به اخذ ویزای تحصیلی در این کشور شوید.

شهریه رشته زبان انگلیسی در کشور ترکیه

تحصیل زبان انگلیسی در کشور ترکیه دارای طرفداران زیادی است. یکی از دانشگاه های معتبر کشور ترکیه در تحصیل زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه ایدین می باشد. این دانشگاه دارای ۷ دانشکده می باشد که در دانشکده ی علوم می توانید در رشته ی زبان انگلیسی تحصیل نمایید. شهریه ی رشته ی ادبیات انگلیسی در دوره های کاردانی در حدود ۱۷۵۰ یورو می باشد و به این ترتیب شهریه در دوره های کارشناسی ارشد زبان انگلیسی ۲۲۰۰ یورو در سال و در دوره های دکتری در حدود ۴۴۰۰ یورو در طول سال می باشد. لازم به ذکر است که شما می توانید شهریه ی دوره های زبان انگلیسی را به صورت یکجا و یا اقساط ده ماهه پرداخت نمایید.

 

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021