لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

شهریه رشته توریسم در خارج از کشور

شهریه رشته توریسم در خارج از کشور
شهریه رشته توریسم در خارج از کشورReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 13Rating: 5.0شهریه رشته توریسم در خارج از کشور - دانشکده های رشته توریسم - معرفی رشته توریسمشهریه رشته توریسم در خارج از کشور : تحصیل در رشته تفریح و گردشگری بدون مدرک زبان بسته به دانشگاه محل تحصیل شما می باشد. شهریه دانشگاه های این رشته و هزینه و شهریه تحصیل رشته از کشوری به کشور دیگر و بسته به نوع دانشگاه (خصوصی یا دولتی) متفاوت است. در آمد رشته تفریح و گردشگری در خارج از کشور نیز متغیر است و بستگی...شهریه رشته توریسم در خارج از کشور
شهریه رشته توریسم در خارج از کشور، تحصیل در رشته ی توریسم یا همان گردشگری از جمله رشته های به روز و مدرن می باشد که تحصیل در مقاطع مختلف آن در دانشگاه های معتبری در دنیا، پی گیری می شود.

شهریه رشته توریسم در خارج از کشور

 تحصیل در این دانشگاه ها مستلزم پرداخت شهریه می باشد که ما در ادامه هزینه و شهریه ی توریسم در خارج از کشور را در دانشگاه های معتبر سه کشور به طور میانگین بررسی کرده ایم.

شهریه تحصیل در رشته توریسم در کانادا

رشته ی گردشگری یکی از رشته های مرتبط با گروه آموزشی علوم انسانی است که در دانشگاه های کشور کانادا با کیفیت آموزشی بالایی برای دانشجویان ارائه می شود. دانشجویان بین المللی که برای ادامه ی تحصیل و کسب تخصص در این رشته، به کشور کانادا سفر می کنند، باید هزینه ای را به عنوان شهریه ی توریسم در خارج از کشور، جهت تحصیل در دانشگاه های کانادا بپردازند.
به طور کلی هزینه ی تحصیل در کشور کانادا نسبت به کشورهایی مانند انگلیس و آمریکا پایین تر می باشد.
دانشجویان رشته ی توریسم برای تحصیل در دوره ی کارشناسی این رشته باید تقریبا 13000 دلار کانادا در سال پرداخت کنند. این در حالی است که این مبلغ برای ادامه ی تحصیل در دوره های تحصیلات تکمیلی این رشته به میانگین 20000 دلار کانادا می رسد.
افزون بر این هزینه ها، دانشجوی مشغول به تحصیل در کشور کانادا باید مبلغی مابین 800 تا 1000 دلار کانادا برای گذران زندگی در این کشور به صورت ماهانه داشته باشد.

شهریه تحصیل رشته توریسم در ایتالیا

ایتالیا یکی از کشورهایی است که هر ساله تعداد زیادی از افراد به عنوان گردشگر برای دیدن مناظر این کشور، به آن جا سفر می کنند. به دلیل همین فراهم بودن بستر تحصیل در رشته ی توریسم، دانشگاه های این کشور دوره های مختلف دانشگاهی را برای دانشجویان داخل و خارج از کشور ارائه می دهند.
که البته دانشجویان بین الملل برای تحصیل در دانشگاه های این کشور، باید مبلغی را به عنوان شهریه پرداخت کنند.
شهریه ی توریسم در خارج از کشور برای پرداخت به دانشگاه های ایتالیا چیزی بین 680 تا 700 یورو  بر ای دوره ی کارشناسی و 850 تا 950 یورو برای تحصیل در دوره ی تحصیلات تکمیلی می باشد.
میانگین این هزینه برای همه ی دانشگاه های مناطق مختلف این کشور، تقریبا یکسان می باشد.
دانشجو باید علاوه بر هزینه های تحصیلی مبلغی معادل 800 تا 1000 یورو به صورت ماهانه برای تامین هزینه های زندگی در این کشور در نظر بگیرد.

شهریه رشته توریسم در آمریکا

تحصیل در رشته ی توریسم در دانشگاه های مختلف کشور آمریکا از اعتبار زیادی در دنیا برخوردار است . چرا که آموزش ها در این رشته همانند سایر رشته های تحصیلی پرقدرت بوده و دانشجو بعد از فارغ التحصیلی به عنوان یک متخصص در رشته ی خود شناخته می شود.
هزینه های تحصیلی در تمام رشته ها در این کشور تقریبا میزان بالایی دارد که دانشجوی رشته ی توریسم نیز باید به آن توجه داشته باشد.
فرد دانشجو باید برای تحصیل در دوره ی لیسانس دانشگاه ها به طور میانگین هزینه ای در حدود 14 تا 16 هزار دلار در سال، و برای دوره ی ارشد 15 تا 19 هزار دلار در سال و نیز برای دوره ی دکتری 15 تا 20 هزار دلار سالانه بسته به دانشگاه محل تحصیل به عنوان شهریه ی توریسم در خارج از کشور به دانشگاه های آمریکا پرداخت کند .
علاوه بر این ، دانشجو می بایست آمادگی پرداخت سالانه 15 هزار دلار برای زندگی در ایالت شیکاگو به عنوان کم هزینه ترین ایالت، تا 30 هزار دلار در سال برای زندگی در کالیفرنیا به عنوان پرهزینه ترین ایالت را داشته باشد.
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021