لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

شهریه دندانپزشکی در خارج از کشور

شهریه دندانپزشکی در خارج از کشور
شهریه دندانپزشکی در خارج از کشور : دندانپزشکی یک رشته ی تحصیلی پر در آمد بوده که سالانه افراد زیادی برای ادامه تحصیل در این رشته به کشور های گوناگون سفر می کنند.

شهریه دندانپزشکی در خارج از کشور

برای تحصیل این رشته در خارج از کشور، ابتدا باید از شهریه رشته ی دندانپزشکی در دانشگاههای مختلف و هزینه های ناشی از زندگی دانشجویی در کشور های مختلف را بسنجید تا بتوانید با اطلاع از شهریه دندانپزشکی در خارج از کشور یک تحصیل خوب و موفقیت آمیز را به خود احتصاص دهید.
شهریه دندانپزشکی در خارج از کشور در کشور های مختلف ممکن است، متفاوت باشد. هم اکنون در این متن شهریه دندانپزشکی در چند کشور را تحت بررسی قرار می دهیم.

شهریه دندانپزشکی در کشور فیلیپین

شهریه دندانپزشکی در خارج از کشور در کشور فیلیپین که دارای کیفیت تحصیلی متوسطی در این زمینه می باشد در حدود ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار در هر ترم می باشد. هزینه های زندگی نیز در حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ دلار در هر ماه می باشد.
شهریه ی دانشگاهی در مقطع لیسانس در کشور فیلیپین در حدود ۴۰۰ تا ۶۰۰ دلار و در مقطع فوق لیسانس و دکتری در حدود ۶۰۰ الی ۱۱۰۰ دلار می باشد. دانشگاه فیلیپین و انتود مانیل در زمینه ی تحصیل دندانپزشکی دو دانشگاه معتبر در کشور فیلیپین می باشند.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

شهریه دندانپزشکی در کشور کانادا

 شهریه دندانپزشکی در خارج از کشور در کشور کانادا در حدود ۴۱۰۰۰ دلار می باشد، البته این میزان هزینه با توجه به دانشگاهی که شما در این کشور در آن تحصیل می کنید متفاوت می باشد به این صورت که هزینه ی تحصیل دندانپزشکی در دانشگاه بریتیش کلمبیا در حدود ۲۲۰۰۰ دلار می باشد.
علاوه بر این دانشگاه، دانشگاه تورنتو، دالهاوزی، مک گیل و… در این زمینه دارای فعالیتی گسترده و عالی  می باشند. میانگین شهریه ی رشته ی دندانپزشکی در کشور کانادا در مقطع لیسانس در حدود ۵۳٫۱۰۵ دلار می باشد و این هزینه در مقاطع بالاتر تحصیلی در این کشور در حدود ۲۰٫۵۶۵ دلار است.

 شهریه تحصیل دندانپزشکی در ترکیه

هزینه ی تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در کشور ترکیه علاوه بر شهریه های دانشگاهی در این کشور هزینه ی اقامت را نیز باید در نظر گرفت. شهریه ی رشته ی دندانپزشکی در کشور ترکیه بستگی به نوع دانشگاه در این کشور دار،د اما به طور میانگین هزینه ای که شما باید به عنوان شهریه ی دندانپزشکی در این کشور پرداخت نمایید در حدود ۱۰۰۰ دلار در هر ترم در دانشگاه های دولتی و ۷۰۰۰ دلار در هر ترم در دانشگاه های خصوصی می باشد.
هزینه زندگی دانشجویی در این کشور در حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ دلار در هر ماه است. شهریه هر ترم در مقطع کارشناسی در حدود ۱۵۰ تا ۵۰۰ دلار می باشد. در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز شهریه های تحصیلی در حدود ۴۵۰ تا ۱۰۰۰ دلار می باشد. از دانشگاه های معتبر پزشکی در کشور ترکیه می توان به دانشگاه جراح پاشا با شهریه ای در حدود مبلغ گفته شده در بالا و دانشگاه حاجت تپه اشاره کرد.
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

 1. محمد گفت:

  سلام. دندانپزشک فارغ التحصیل از دانشگاه ULB بروکسل/بلژیک هستم.(با اجازه کار و سابقه کار چند ساله). خواستم بی زحمت در مورد کار در ترکیه راهنمایی کنید.

  با تشکر

 2. نیما گفت:

  سلام
  متقاضی تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در کشور هند هستم
  در حالیکه الان من فوق لیسانس رشته ی برق هستم
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  • کارشناس اعزام دانشجو گفت:

   سلام دوست عزیز، دانشگاه های هند برای تحصیل موردتایید وزارت علوم نیستند.

 3. آریا گفت:

  سلام
  می خواستم ازتون بخواهم لیست کشور ها یا دانشگاه های مورد قبول کشور آمریکا در رشته دندان پزشکی رو معرفی کنید.
  ممنون

  • کارشناس اعزام دانشجو گفت:

   سلام دوست عزیز، معتبرترین اطلاعات در مورد دانشگاه های موردتایید وزارت بهداشت ایران رو میتونین در سایت وزارت بهداشت مطالعه کنید.

 4. محمدرضا گفت:

  سلام میخواستم برای تحصیل در رشته دندانپزشکی به خارج از کشور مهاجرت کنم.دنبال کشوری با حد اقل هزینه هستم برای تحصیل که در ایران هم مورد قبول باشه.میخواستم بدونم کدوم کشور برای من مناسب هست؟

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021