لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

شهریه دانشگاههای چین

مشاهده اطلاعات کامل کانادا

مشاهده اطلاعات کامل گرجستان

مشاهده اطلاعات کامل فرانسه

مشاهده اطلاعات کامل سوئد

مشاهده اطلاعات کامل انگلستان

مشاهده اطلاعات کامل مجارستان

مشاهده اطلاعات کامل بلاروس

مشاهده اطلاعات کامل چک

مشاهده اطلاعات کامل چین

مشاهده اطلاعات کامل اوکراین

مشاهده اطلاعات کامل لهستان

مشاهده اطلاعات کامل ترکیه

مشاهده اطلاعات کامل روسیه

مشاهده اطلاعات کامل قبرس

مشاهده اطلاعات کامل پرتغال

مشاهده اطلاعات کامل هلند

مشاهده اطلاعات کامل اسپانیا

مشاهده اطلاعات کامل آمریکا

مشاهده اطلاعات کامل نروژ

مشاهده اطلاعات کامل بلژیک

مشاهده اطلاعات کامل ایتالیا

مشاهده اطلاعات کامل استرالیا

مشاهده اطلاعات کامل آلمان

مشاهده اطلاعات کامل اتریش

شهریه دانشگاههای چین
شهریه دانشگاههای چینReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 3Rating: 5.0شهریه دانشگاههای چین - تحصیل در چین - شرایط تحصیل در چین - هزینه زندگی در چینشهریه دانشگاههای چین : هزینه: هم شهریه دانشگاههای چین و هم هزینه زندگی در این کشور نسبت به خیلی از مقاصد دیگر تحصیل پزشکی پایین‌تر است. شرایط تحصیل پزشکی در دانشگاههای چین. دوره‌های تحصیلی پزشکی در چین به زبان انگلیسی یک دوره 6 ساله است که 4 سال اول آن آموزشی و 2 سال آخر، کارآموزی است....شهریه دانشگاههای چین

شهریه دانشگاههای چین : کشور چین کشوری مدرن و پیشرفته در جهان می باشد. تحصیل در این کشور با توجه به شهریه دانشگاه های چین، امکان یک انتخاب درست و امتیازی مثبت را برای افرادی که این کشور را برای تحصیل برگزیده اند، فراهم می کند. در حال حاضر دانشجویان زیادی در کشور چین در حال تحصیل می باشند.

تحصیل در دانشگاه های چین دارای مزایای زیادی می باشد.

شهریه دانشگاههای چین

یکی از این مزایا ارائه ی 900 میلیون یوان به عنوان کمک هزینه های تحصیلی برای پرداخت شهریه دانشگاه های چین به افراد دانشجو است، تا افراد متقاضی راحت تر بتوانند در این کشور تحصیل نمایند. در ادامه ی این متن، شهریه دانشگاه های چین در مقاطع مختلف، برای علاقه مندان به تحصیل در این کشور شرح داده خواهد شد.

شهریه دانشگاه های چین در مقطع کارشناسی

افرادی که خواهان تحصیل در دانشگاه های کشور چین در مقطع کارشناسی می باشند، می بایست در این کشور یک دوره ی 4 ساله را بگذرانند تا موفق به اخذ مدرک کارشناسی خود شوند. زبان تحصیلی در مقطع کارشناسی در کشور چین، انگلیسی می باشد و همین موضوع باعث راحتی کار بسیاری از افرادی است که در این کشور تحصیل می کنند.

شهریه دانشگاه های چین در مقطع کارشناسی به طور میانگین بین 3000 تا 40000 دلار در طول یک سال تحصیلی می باشد. البته مبلغ گفته شده بستگی به دانشگاه مورد نظر و رشته ای که فرد در آن مشغول به تحصیل است، دارد و ممکن است بیشتر یا کم تر باشد. دانشگاه های کشور چین در مقطع کارشناسی 2 بار در ماه های ژانویه و سپتامبر پذیرش دارند.

شهریه دانشگاه های چین در مقطع کارشناسی ارشد

دوره های کارشناسی در کشور چین حدود 2 سال به طول می انجامد، شهریه دانشگاه های چین در مقطع کارشناسی با توجه به نوع دانشگاه و رشته ی تحصیلی متفاوت می باشد.

به طور میانگین شهریه دانشگاه های چین در مقطع کارشناسی ارشد حدود 4000 تا 5000 دلار در طول یک سال تحصیلی بوده و اکثر رشته ها در دوره های کارشناسی ارشد در کشور چین به زبان انگلیسی ارائه می شوند.

شهریه دانشگاه های چین در مقطع دکتری

زبان تحصیلی در این مقطع نیز همانند سایر مقاطع دانشگاهی در این کشور انگلیسی می باشد. لازم به ذکر است که بعضی رشته ها و دانشگاه ها در کشور چین، دروسی را به زبان چینی نیز ارائه می دهند.

دوره های دکتری در کشور چین شامل دو دوره ی متوالی و جداگانه می باشد. دوره ی اول در مقطع دکتری در این کشور شامل دوره هایی است که فرد می بایست دروس های تخصصی رشته ی خود را در آن بگذراند.

دوره ی دوم نیز شامل دوره هایی می باشد که فرد می بایست برای پایان نامه ی خود بگذراند، دوره ی دوم زیر نظر استاد راهنما انجام می گیرد. دوره های دکتری در کشور چین در حدود 3 سال به طول انجامیده و شهریه ی لازم در این مقطع در حدود 5000 دلار در هر سال می باشد.

در صورتی که رشته ی فرد پزشکی باشد و بخواهد در دانشگاه های چین تحصیل نماید می بایست در طول سال بین 4000 تا 7000 دلار شهریه پرداخت نماید.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

۲ پاسخ به “شهریه دانشگاههای چین”

  1. Avatar محمد گفت:

    هزینه دانشگاه جنگچو برای پزشکی سالانه چقدره؟
    لطفا براساس سال ۲۰۱۸بفرمائید

    • کارشناس اعزام دانشجو کارشناس اعزام دانشجو گفت:

      دوست عزیز، درحال حاضر نماینده خوبی برای انجام امور کشور چین نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021