لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

شهریه دامپزشکی در خارج از کشور

شهریه دامپزشکی در خارج از کشور
شهریه دامپزشکی در خارج از کشورReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 8Rating: 5.0شهریه دامپزشکی در خارج از کشور - تحصیل در دامپزشکی - تحصیل دامپزشکی در روسیهشهریه دامپزشکی در خارج از کشور : به گزارش روزنامه هفت صبح، «تایمز هایر اجوکیشن» در گزارش اخیر خود شهریه دانشگاه ها را در تعدادی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا بررسی و اعلام کرد که شهریه همواره یکی از شاخص های مورد نظر دانشجویان بین المللی در انتخاب کشور یا دانشگاه برای ادامه تحصیل است. کمتر بودن شهریه بسیاری از کشور...شهریه دامپزشکی در خارج از کشور
شهریه دامپزشکی در خارج از کشور : علم دامپزشکی علمی است که سعی در شناخت و پیشگیری و درمان بیماری های دام و نیز بررسی و درمان بیماری های مشترک بین دام و انسان می پردازد.

شهریه دامپزشکی در خارج از کشور

تخصص یافتن در این رشته به صورت آکادمیک در دانشگاه های معتبری در دنیا، پیگیری می شود که هر ساله دانشجویان بسیاری برای ادامه تحصیل در این رشته، روانه ی این کشورها می شوند که مهم ترین مساله برای آن ها بعد از اعتبار دانشگاه ها، مساله ی شهریه ی دامپزشکی در خارج از کشور و در دانشگاه منتخب خود می باشد. به همین منظور ما متن پیش رو را برای آگاهی از میزان شهریه ی دانشگاه های کشورهای به نام در ارائه ی این علم، تنظیم کرده ایم.

دامپزشکی در روسیه

علم دامپزشکی به عنوان زیر مجموعه ای از علوم پزشکی، در دوره های مختلفی در دانشگاه های کشور روسیه برای دانشجویان داخل وخارج از کشور ارائه می شود. طول دوره ی دامپزشکی در دانشگاه های کشور روسیه 5 ساله تعریف شده است که دانشجویان بین المللی می توانند یکی از زبان های روسی و انگلیسی را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند که در صورت انتخاب زبان روسی، ملزم به گذراندن دوره ای به مدت 1 سال برای آموزش زبان روسی می شوند.
شهریه ی دامپزشکی در خارج از کشور برای هر سال تحصیلی دانشگاه های روسیه مبلغی معادل 2500 تا 4500 دلار در نظر گرفته شده است که به تفکیک آموزش به زبان روسی 2500 دلار در سال  و آموزش به زبان انگلیسی 4500 دلار در سال می باشد.
همچنین هزینه ی دوره ی پاتفک (پیش دانشگاهی زبان روسی) معادل 4900 دلار در سال می باشد.
در کنار هزینه های تحصیلی، هزینه هایی برای زندگی در روسیه برای دانشجو وجود دارد که آن نیز به میزان 300 تا 400 دلار در ماه می باشد. البته باید به این نکته توجه کرد که زندگی در شهرهای مرکزی این کشور، هزینه ی بیشتری را به همراه دارند.
در ادامه مطلب برای آگاهی دانشجویانی که دانشگاه های اتحادیه اروپا را برای تحصیل در رشته ی دامپزشکی انتخاب می کنند، میزان شهریه ی هرکدام را به تفکیک بیان خواهیم کرد.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

021-88288200

شهریه ی دامپزشکی در خارج از کشور (در اتحادیه ی اروپا)

 شهریه ی دامپزشکی در خارج از کشور برای  دوره های کارشناسی و ارشد این رشته در کشور فنلاند 1500 یورو و برای دوره ی دکتری رایگان می باشد.
 شهریه دوره های دانشگاهی کشورآلمان در رشته ی دامپزشکی بسته به این که دانشجو کدام گرایش از این علم را انتخاب کند بین 100 تا 250 یورو در سال می باشد.
 شهریه ی دامپزشکی در دانشگاه های کشور هلند برای دانشجویان خارجی، به دانشگاه واگذار شده است . به عنوان مثال دانشگاه واخنینگن که از 10 دانشگاه برتر کشور است، شهریه ای 15800 یوروییی تعیین کرده و شهریه دانشگاه اوترخت 20000 یورو در سال می باشد.
 میانگین شهریه ی دوره های مختلف  رشته ی دامپزشکی دانشگاه های فرانسه 2000 یورو در سال می باشد.
 شهریه ی دانشگاه های سوییس به جز در موارد استثنایی، برای دانشجویان بین المللی و داخلی، تفاوتی با یکدیگر ندارند و به میزان 900 تا 3600 یورو نسبت به نوع دانشگاه محل تحصیل، برای هر سال تعیین شده است .
 شهریه ی دامپرشکی در خارج از کشور در دانشگاه های انگلستان برای هر سال تحصیلی میزانی نزدیک به 19500 یورو در نظر گرفته شده است .
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021