لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

شهریه داروسازی در خارج از کشور

شهریه داروسازی در خارج از کشور
شهریه داروسازی در خارج از کشورReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 7Rating: 5.0شهریه داروسازی در خارج از کشور - داروسازی در المان - تحصیل در رشته داروسازی در کاناداشهریه داروسازی در خارج از کشور : داروسازی همواره به عنوان یکی از رشته های مهم حوزه سلامت مطرح بوده است ودر سالهای اخیر به عنوان یکی از رشته های پرتقاضای بازار کار در داخل و خارج از کشور همواره دارای اهمیت ویژه ای بوده است.با توجه به رقابت کنکور سراسری در داخل کشور هرساله دانشجویان زیادی جهت تحصیل در این رشته در...شهریه داروسازی در خارج از کشور
تحصیل در رشته ی داروسازی در خارج از کشور یکی از انتخاب های دانشجویان بین المللی برای ادامه ی تحصیل و اخذ مدارک دانشجویی است که در سال های اخیر روند رو به رشدی داشته است.

شهریه داروسازی در خارج از کشور

یکی از مهم ترین آیتم هایی که دانشجو برای انتخاب کشوری جهت ادامه تحصیل در این رشته، در نظر می گیرد، عامل شهریه ی داروسازی در خارج از کشور می باشد. زیرا میزان آن، می تواند تاثیر بسزایی بعد از اعتبار دانشگاه، در تصمیم گیری فرد برای مهاجرت به کشوری داشته باشد.

شهریه داروسازی در ایتالیا

پیش شرط ورود به دانشکده های داروسازی، شرکت در آزمون خاص هر دانشگاه می باشد و بایستی الزاما امتیاز حداقلی را در آزمونهای GPA و SAT   دریافت کند.
تحصیل در رشته داروسازی در تمام دانشگاه های ایتالیا بین 5 الی 6 سال به طول می کشد که کوتاه ترین دوره های داروسازی در این کشور معمولا 5 ساله است و دانشجو بعد از آن ها ملزم به گذراندن دوره ی یک ساله ی کارآموزی می باشد.
در رابطه با بحث شهریه ی داروسازی در خارج از کشور می توان گفت که معمولا در دوره های ارشد و دکتری این کشور، بورسیه هایی به دانشجو البته با رزومه بالا تعلق می گیرد که در این صورت، وی را از پرداخت تمام هزینه ها اعم از شهریه و … معاف خواهد کرد.

انتخاب و ادامه ی تحصیل در این رشته به نسبت سایر رشته های پزشکی دیگر در این کشور، انتخاب مقرون به صرفه ای می باشد.
دانشگاه های شمال شرقی ایتالیا، بولونیا از دانشگاه های معتبر در ایتالیا برای تحصیل در رشته ی داروسازی می باشند که هزینه ی آن در دوره ی کارشناسی ارشد و دکترا به طور میانگین 2000 یورو  برای هر سال می باشد. که امکان پرداخت قسطی برای دانشجویان وجود دارد. به عنوان مثال دانشگاه  تورورگاتا اولین قسط اول و دوم را هر کدام به میزان 500 یورو دریافت کرده و قسط آخر را بر اساس درامد خانواده ی دانشجو دریافت می کند.
هزینه زندگی در کشور ایتالیا برای دانشجویان ماهیانه مبلغی حدود ۶۰۰ یا ۸۰۰ یورو در ماه می باشد.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

021-88288200

شهریه داروسازی در اسلواکی

دانشجویانی که به دنبال اخذ مدرک داروسازی در این دانشگاه هستند، باید در آزمون تستی دروس شیمی و زیست شناسی موفق شوند. مدت زمان تحصیل در این رشته در دانشکاه کومنیوس به طور کلی 5 سال تعریف شده که دانشجو باید سالانه 7600 یورو به عنوان شهریه ی دانشگاه پرداخت کند.
علاوه بر هزینه های تحصیلی، هزینه ی ماهانه ی زندگی در این کشور معادل 400 تا 600 یورو در ماه می باشد.

شهریه داروسازی در آمریکا

دانشگاه های هاروارد، کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، میشگان، پوردو از برترین دانشگاه های دنیا برای اخذ پذیرش در داروسازی آمریکا هستند.
تحصیل در رشته ی داروسازی همه این مراکز معمولا 6 سال به طول می انجامد که دانشجو باید سالانه به طور میانگین 37000 دلار به عنوان شهریه ی داروسازی در خارج از کشور، در دانشگاه های آمریکا بپردازد.
به طور کلی هزینه ی زندگی و تحصیل در این کشور نسبت به دیگر کشورهای اروپایی بالاتر می باشد.  طوری که افزون بر  هزینه ی تحصیل، هزینه ی زندگی جاری در آمریکا چیزی بین 3 تا 4 هزار دلار در ماه برآورد می شود.
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021