لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

شهریه حسابداری در خارج از کشور

شهریه حسابداری در خارج از کشور
شهریه حسابداری در خارج از کشور : اکثر افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند معمولا مهاجرت از طریق تحصیل را انتخاب می کنند و تعداد آنها بسیار زیاد می باشند. تحصیل حسابداری در خارج از کشور بسیار پر طرفدار می باشد و معمولا افراد زیادی تصمیم به ادامه تحصیل در رشته ی حسابداری در خارج از کشور را می گیرند.

شهریه حسابداری در خارج از کشور

برای این که تحصیل در رشته ی حسابداری در کشوری به نتیجه رسیده و آینده ای پر درآمد برای شما داشته باشد، باید ابتدا از هزینه ی دانشگاه های معتبر در آن کشور مطلع شوید چرا که مدرک تحصیلی شما از دانشگاه های معتبر بسیار به نفع شما برای آینده ی شغلی تان خواهد بود.

شهریه رشته ی حسابداری در اتریش

تحصیل در رشته ی حسابداری در کشور اتریش در دانشگاه وین بسیار پر طرفدار می باشد چرا که این دانشگاه از اعتبار بالایی در این رشته برخوردار است. به طور کلی شهریه حسابداری در دانشگاه های اتریش در حدود ۱۹٫۲۰ یورو می باشد که این شهریه در مقطع لیسانس و فوق لیسانس ترمی ۳۸۰ یورو است.
دانشجویان خارجی برای تحصیل باید شهریه ای بین ۳۸۰ تا ۷۴۴ یورو پرداخت نمایند. شهریه ی رشته ی حسابداری در دانشگاه وین در حدود ۷۴۴ یورو برای دانشجویان بین المللی می باشد.
علاوه بر این ها هزینه ی زندگی دانشجویی در این کشور در حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ یورو می باشد که این هزینه برای زندگی فردی می باشد. همچنین هزینه ی اجاره خوابگاه در کشور اتریش در حدود ۲۰۰ تا ۴۰۰ یورو می باشد.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

شهریه حسابداری در کانادا

هزینه ی تحصیل در کانادا برای دوره های کالج معمولا در حدود ۷۰۰۰ دلار می باشد.
به طور کلی شهریه دانشگاه های کشور کانادا بین ۱۴۰۰۰ تا ۴۷۰۰۰ دلار می باشد.
برای تحصیل در رشته ی حسابداری در کشور کانادا در مقطع لیسانس در حدود ۲۰٫۶۹۹ دلار می باشد. همچنین شهریه ی تحصیل در رشته ی حسابداری در مقطع فوق لیسانس و دکتری در حدود ۱۲٫۱۱۳ دلار می باشد.
تحصیل در دانشگاه تورنتو به عنوان یک دانشگاه معتبر در این زمینه در حدود ۱۹٫۵۲۲ دلار، هزینه ی تحصیل در رشته ی حسابداری در دانشگاه ویکتوریا نیز در حدود ۱۵٫۸۲۳، در دانشگاه معتبر انتاریو ۱۵٫۱۰۰ دلار و در شهریه ی حسابداری در دانشگاه البرتا نیز ۱۴٫۵۶۰ دلار می باشد. سایر دانشگاه های گفته شده در اسامی دانشگاه های معتبر رشته ی حسابداری در کشور کانادا می باشند.

شهریه رشته ی حسابداری در آمریکا

هزینه ی تحصیل در دانشگاه های آمریکا در رشته ی حسابداری معمولا در حدود ۹ هزار تا ۱۰ هزار دلار می باشد. برای تحصیل در مقطع لیسانس در رشته ی حسابداری در دانشگاه های امریکا می بایست مبلغ ۱۰ هزار دلار برای هر ترم ۴ ماهه پرداخت نمایید و هزینه ی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای حسابداری در حدود ۹ هزار دلار می باشد.
هزینه ی اجاره ی یک خوابگاه نیز در حدود ۳۰۰ دلار در طول ماه می باشد. علاوه بر این سایر هزینه های زندگی در کشور امریکا برای یک دانشجو در حدود ۵۰۰ هزار دلار در طول ماه می باشد و هزینه های مربوط به ثبت نام در حدود ۲۰۰ دلار است.
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021