لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

شهریه تحصیل ریاضی در خارج از کشور

شهریه تحصیل ریاضی در خارج از کشور
شهریه تحصیل ریاضی در خارج از کشورReviewed by Legal Apply on Feb 7Rating: 5.0شهریه تحصیل ریاضی در خارج از کشور - ریاضی در خارج از کشور - ریاضی در آمریکاشهریه تحصیل ریاضی در خارج از کشور : شهریه دانشگاه های این رشته و هزینه و شهریه تحصیل رشته از کشوری به کشور دیگر و بسته به نوع دانشگاه (خصوصی یا دولتی) متفاوت است. در آمد رشته ریاضیات در خارج از کشور نیز متغیر است و بستگی دارد در کدام کشور قصد داشته باشید با این رشته مشغول به کار شوید. شرایط تحصیل رشته در مقطع...شهریه تحصیل ریاضی در خارج از کشور
شهریه تحصیل ریاضی در خارج از کشور : معمولا افرادی که در رشته ی ریاضی تحصیل می کنند در یکی از گرایش های حسابداری، امور مالی و یا انواع رشته های مهندسی شامل مهندسی برق یا مهندسی مکانیک تحصیل می کنند.

شهریه تحصیل ریاضی در خارج از کشور

سایر رشته های گفته شده در رشته ی ریاضی جزء رشته های پردرآمد می باشند. افرادی که برای ادامه تحصیل در رشته ی ریاضی خواهان ادامه تحصیل در خارج از کشور می باشند باید از هزینه های زندگی و یا شهریه در آن کشور اطلاع داشته باشند تا بتوانند برای ادامه تحصیل ریاضی در خارج از کشور برنامه ریزی نمایند.

شهریه ریاضی در چین

کشور چین یکی از کشور هایی می باشد که در زمینه ی تحصیل در رشته ی ریاضی دارای دانشگاه های معتبری می باشد. شهریه ریاضی در دانشگاه های چین در مقاطع مختلف متفاوت می باشد. شهریه ریاضی در دانشگاه های معتبر چین به صورت زیر می باشد:
• شهریه رشته ی ریاضی و مهندسی در دانشگاه معتبر جیاو تون شانگهای در مقطع کارشناسی ارشد ۴۳۰۰ دلار و در مقطع دکتری ۶۷۰۰ دلار می باشد.
• شهریه رشته ی ریاضی و حسابداری در دانشگاه معتبر فو دان در مقطع کارشناسی ۲۸۰۰۰ یوان، در مقطع کارشناسی ارشد ۳۰۰۰ یوان و در مقطع دکتری ۳۷۰۰۰ یوان می باشد.
• شهریه دانشگاه پکن نیز که دانشگاه معتبری در زمینه ی ریاضی و حسابداری و رشته های مهندسی می باشد در مقطع لیسانس ۳۰۰۰۰ یوان ، در مقطع فوق لیسانس ۳۳۰۰۰ یوان و در مقطع دکتری نیز ۴۰۰۰۰ یوان می باشد.
• شهریه دانشگاه چین هوآ به عنوان یک دانشگاه معتبر در زمینه ی علوم ریاضی در مقطع لیسانس و فوق لیسانس در حدود ۳۳۰۰۰ و در مقطع دکتری در حدود ۴۰۰۰۰ یوان می باشد.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

شهریه رشته ی ریاضی در  انگلستان

شهریه ی تحصیل در مقاطع فوق لیسانس و دکتری در کشور انگلستان در حدود ۱۲۰۰۰ یورو و در بعضی مواقع تا ۲۰۰۰۰ یورو نیز می رسد. هزینه ی تحصیل در رشته های مهندسی ریاضی و یا حسابداری در کشور انگلستان به صورت زیر می باشد.
• شهریه دانشگاه کنت به عنوان یک دانشگاه معتبر ریاضی در انگلستان در حدود ۱۳٫۳۴۰ پوند در طول سال می باشد.
• شهریه دانشگاه یورک در انگلستان در طول سال در رشته ی حسابداری و ریاضی در حدود ۱۸٫۸۲۰ پوند می باشد.
• شهریه دانشگاه ناتینگام نیز در این رشته در حدود ۱۹٫۵۰۰ پوند است.
• شهریه دانشگاه لیدز در این رشته و در حسابداری در حدود ۲۱٫۵۰۰ پوند در سال است.

شهریه تحصیل در رشته ی ریاضی در دانشگاه های ایتالیا

در کشور ایتالیا هزینه ی سالانه ی تحصیلی در حدود ۶۰۰ تا حداکثر ۵۰۰۰ یورو می باشد. تحصیل ریاضی در ایتالیا  از کشور های مالزی و ترکیه بسیار کمتر است. یکی از دانشگاه های معتبر در ایتالیا در زمینه ی ریاضیات و مهندسی دانشگاه پلی تکنیک تورین می باشد.
شهریه رشته های ریاضی و مهندسی در این دانشگاه در حدود ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ یورو می باشد. البته این هزینه تقریبی بوده و با توجه به گرایش شما در رشته ی ریاضی ممکن است، متفاوت باشد. این دانشگاه در زمینه ی ریاضیات معتبرترین دانشگاه در ایتالیا می باشد.

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیگال اپلای در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: