لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

شهرهای معروف مجارستان

مشاهده اطلاعات کامل مجارستان

شهرهای معروف مجارستان
شهرهای معروف مجارستانReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 3Rating: 5.0شهرهای معروف مجارستان ، شهر بوداپست، شهر دبرسن،شهر سگد- تحصیل در مجارستانشهرهای معروف مجارستان : شهرهای معروف مجارستان : شهرهای معروف مجارستان ، مجارستان کشوری در اروپای مرکزی با زبان رسمی مجاری و واحد چول فورنیت است.شهر های مهم مجارستان - شهر بوداپست مجارستان عروس اروپا، شهر پچ مجارستان، شهر سگد مجارستان، شهر دبرسن مجارستان، شهر میشکولتس مجارستان، تحصیل در مجارستان..شهرهای معروف مجارستان

شهرهای معروف مجارستان : شهرهای معروف مجارستان ، مجارستان کشوری در اروپای مرکزی با زبان رسمی مجاری و واحد چول فورنیت است.

شهرهای معروف مجارستان

علاوه بر بوداپست که پایتخت آن است از 19 شهرستان تشکیل شده که دبرسن، میشکولتس، سگد ، پچ و گیور از شهرهای معروف مجارستان میباشند.

شهر بوداپست:

بوداپست که از دو بخش بودا و پست تشکیل شده بزرگترین شهر و پایتخت مجارستان است که مرکزیت سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و صنعتی این کشور را نیز دارا میباشد .

و به عنوان مرکزی مجزا در تقسیمات کشوری به صورت مستقل اداره میشود و یکی از کهن ترین خطوط متروی دنیا در این شهر واقع شده است.

شهر دبرسن:

این شهر که مدتی به عنوان پایتخت مجارستان در حال فعالیت بوده است دومین شهر یزرگ این کشور میباشد که دین مردم آن کالونیسم بوده و یکی از پرافتخارترین تیم های فوتبال در مجارستان را دارد.

کلیسای زرد دبرسن، موزه ی دری، آب گرم هایدوسوبوسلو، پارک ملی هورتوبای و تئاتر چوکونایی از جاذبه های توریستی و گردشگری در این شهر هستند.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

021-88288200

شهر سگد:

در جنوب شرقی مجارستان و مرکز چونگراد میباشد .این شهر علاوه بر توریستی بودن ، هرساله پذیرای تعداد زیادی دانشجو از سراسر دنیا میباشد.
شهر میشگولتس:

این شهر که منطقه ای در شمال شرق کشور مجارستان میباشد، با داشتن حدود 170000 نفر جمعیت چهارمین شهر بزرگ در این کشور است که در شمار شهر های مهروف در مجارستا ن قرار گرفته است.

شهر پچ:

یکی از زیبا ترین شهر های کشور مجارستان است که عنوان مرکز فرهنگی اروپا را در سال 2011 کسب کرد. این شهر از نظر جمعیتی رتبه ی 5 شهر های بزرگ در مجارستان را دارد.

شهر گیور:

این شهر که در غرب این کشور واقع شده است، در زمینه ورزش شهری به نام است و مردم آن علاقه ی خاصی به هندبال دارند. و عنوان ششمین شهر بزرگ در میان شهر های معروف مجارستان را داراست.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021