لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

شهرهای معروف بلاروس

مشاهده اطلاعات کامل بلاروس

شهرهای معروف بلاروس
شهرهای معروف بلاروسReviewed by Legal Apply on Mar 3Rating: 5.0شهرهای معروف بلاروس - تحصیل در بلاروس - هزینه زندگی در بلاروس - اقامت بلاروسشهرهای معروف بلاروس : شهر های مهم بلاروس قسمت اول - شهر اسلونیم, شهر اورشا ,شهر آسیپوویچی,شهر اسمارهون,شهر اسلوتسک,شهر بیاروزا,شهر بابرویسک,شهر بارانوویچی,شهر باریسائو. شهرهای معروف بلاروس ، کشور بلاروس که به آن روسیه سفید نیز گفته میشود سرزمینی دور از دریا واقع در اروپای خاوری میباشد.شهرهای معروف بلاروس

شهرهای معروف بلاروس : شهرهای معروف بلاروس ، کشور بلاروس که به آن روسیه سفید نیز گفته میشود سرزمینی دور از دریا واقع در اروپای خاوری میباشد که مرکز آن شهر مینسک بوده و شهرهای برست، گرودنو ویتبسک، وگومل از شهرهای مهم و معروف بلاروس هستند.

شهر مینسک:

این شهر به عنوان پاینخت بلاروس ، مقری برای ادارات کشورهای مشترک المنافع میباشد و مرکزیت استانی به همین نام را دارد.

شهرهای معروف بلاروس

این شهر که مرکز اقتصادی بلاروس محسوب میشود بالاترین نرخ ارتکاب جرائم را نیز دارد. آب و هوای معتدلی داشته و اغلب مردم آن پیروان مسیحیت هستند در عین حال اقلیتی یهودی در این شهر زندگی میکنند.

شهر گومل:

دومین شهر بزرگ در کشور بلاروس است و مرکزیت اداری این کشور را داشته و فاصله ی آن تا شهر مینسک حدود ۲۰۳ کیلومتر است.

کاخ موزه گومل،سیرک گومل،آمفی تئاتر پوپت، مرکز جوانان، گالری هنر و کتابخانه ی منطقه ای گومل از آثار دیدنی و مهم در این شهر به شمار می آیند.

شهر ویتبسک:

این منطقه یکی از مناطق اداری مهم در بلاروس میباشد که لقب سرزمین دریاچه ها را دارد. و حدود ۲ میلیون نفر که اکثریت آنها روسی و پیرو دین مسیحی هستند، در این شهر گذران زندگی میکنند.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

 

شهر برست:

شهری هم مرز با لهستان با جمعیتی بالغ بر ۳۱۱۰۰۰ نفر ازمراکز علمی مهم در کشور بلاروس میباشد که یکی از مهم ترین مراکز دانشگاهی دولتی این کشور که هم نام خود شهر هم هست، در این منطفه واقع شده است.

استادیوم بزرگ، موزه ی یادبود جنگ، موزه ی راه آهن ،موزه یباستان شناسی و پارک شهر از جاذبه های گردشگری شهر برست هستند.

شهر گرودنو:

این شهر که در مجاورت مرز لهستان و لیتوانی قرار دارد مرکز استان گرودنو میباشد و از شهرهای قدیمی بلاروس است که اولین تئاتر شهر در آنجا بنا شده و در سال ۱۱۲۸ میلادی برای اولین بار از این شهر نام برده شد.

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیگال اپلای در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: