لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

ویژگی های برجسته

مدارک مورد نیاز

در خواست مشاوره
شرایط مهاجرت به کاناداReviewed by Tel: 021-882 882 00 on May 11Rating: 5.0شرایط مهاجرت به کانادا | مهاجرت به کانادا 2019 | مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل و تخصص.شرایط مهاجرت به کانادا

شرایط مهاجرت به کانادا

کانادا یکی از ایده آل ترین کشورهای جهان برای مهاجرت است. هم اکنون بیش از ۲۵۰،۰۰۰ مهاجر به تازگی وارد کانادا شده اند تا از اقتصاد قوی و سیستم مهاجرت پیشروی آن بهره ببرند. بخش آمار دولتی کانادا پیش بینی می کند که تا سال ۲۰۳۱ بیش از نیمی از تمام افراد ماهر کانادا در خارج از کشور متولد شده اند. اگر شما هم در فکر مهاجرت به کانادا هستید، این مقاله به شما کمک می کند تا اطلاعات گسترده ای در مورد فرآیند مهاجرت به کانادا و گرفتن ویزای این کشور را دریافت کنید.در این مقاله انواع ویزاهای کانادا مانند ویزای نیروهای متخصص ، ویزای دانشجویی، ویزای سرمایه گذاری و غیره را برای شما شرح می دهیم.

یکی از دلایل اصلی جریان بالای مهاجرت به کانادا برنامه های متنوع و خاص این کشور برای هر دسته از مهاجران است. به طور کلی هجوم عظیم مهاجران به کانادا می تواند به سه دسته عمده تقسیم شود: کارگران ماهر، بازرگانان و سرمایه گذاران و دانشجویان بین المللی. اگر چه، مهاجرت خانوادگی نیز وجود دارد ، با این حال،  دارای سهم کمتری  از مهاجرت سالانه به کانادا نسبت به سه دسته  اول هستند. سیاست های دولت در رابطه با شهروندی و مهاجرت به کانادا (CIC) بسیاری از برنامه های مهاجرت را ایجاد کرده است تا به مهاجران با کیفیت در سراسر جهان اجازه ورود به کانادا را بدهد.

سیاست مهاجرت به کانادا تا حد زیادی بستگی به نوع مهاجرت یا ورود به کانادا دارد. قوانین و روش های مهاجرت به کانادا معمولا به غیر از چند مورد نیاز کلی برای هر دو نوع اقامت موقت یا دائم در کانادا متفاوت هستند. ورود موقت بر اساس دوره زمانی مشخص می باشد و شامل ویزا، یعنی ویزای بازدید کننده / گردشگری، ویزای دانشجویی، اجازه کار و غیره است. از سوی دیگر، اقامت دائم را می توان از طریق ویزای مربوط به کارگران ماهر ، سرمایه گذاری و یا با حمایت خانواده  مقیم کانادا و حتی روش های دیگر دریافت کرد.

·         مهاجرت نیروهای متخصص(FSW)

با توجه به کمبود مهارت در کشور کانادا، این کشور تعداد زیادی از فرصت های شغلی را برای کارکنان ماهر خارجی در سراسر استان ها و صنایع مختلف ارائه می دهد. مهارت هایی که در کانادا زیاد مورد تقاضا هستند شامل مهندسی، فناوری اطلاعات، بهداشت و درمان، کار ساخت و ساز، بخش خدمات و غیره می باشند. دولت فدرال کانادا طبقه بندی مشاغل در کشور را طبق سطوح مهارت، یعنی NOC (طبقه بندی حرفه ای ملی)  و  همچنین سطو ح مهارت (مهارت ۰، A، B، و غیره)  تنظیم کرده است و به همین ترتیب کارگران ماهر خارج از کشور را از طریق ویزای FSW (نیروی متخصص فدرال) یا همان (Federal Skilled Worker) ، ویزای اکسپرس اینتری (ورود سریع) و همچنین از طریق سایر برنامه های PNP استان های مختلف دعوت می کند.

·         مهاجرت بازرگانان و سرمایه گذاران:

در کانادا برنامه های مهاجرت های مختلف تجاری به منظور جذب سرمایه گذاری خارجی وجود دارد. اکثر این برنامه های مهاجرت تجاری، اقامت دائم در کانادا را به متقاضیان و خانواده هایشان ارائه می دهند. متقاضیان علاقه مند باید مقدار مشخصی را در کشور سرمایه گذاری کنند و همچنین نیاز به برآورده شدن معیارهای اصلی برنامه دارند. ویزای کسب و کار منبع اصلی ایجاد شغل در کانادا از طریق سرمایه گذاری و همچنین حمایت قابل توجه و کمک به اقتصاد کانادا و توسعه است.

·         اسپانسرشیپ خانوادگی (Family Sponsorship)

قانون اسپانسرشیپ خانوادگی به افراد  بالای ۱۸ سال که توانسته اند اقامت دائم کانادا را دریافت نمایند و شهروند کانادا محسوب می شوند اجازه می دهد که افراد خاصی را به عنوان زیر مجموعه خانواده خود به کانادا بیاورند و برای آنها نیز اقامت دائم کانادا را دریافت نمایند. ویزاهای کلاس فامیلی شامل همسر، پدر و مادر یا پدربزرگ و مادربزرگ ، فرزندان  و سایر افراد واجد شرایط است.

لازم به ذکر است فرد اسپانسر کننده با امضای قرارداد یا همان undertaking تعهد به تامین هزینه‌های خوراک و پوشاک و مسکن فرد اسپانسر شونده در مدت زمان مشخص را می‌دهد و به این ترتیب فرد اسپانسرشونده حق درخواست کمک هزینه زندگی از دولت کانادا را  نخواهد داشت .این قرارداد در استان های غیر از کبک با IRCC یا همان اداره مهاجرت کانادا و در استان کبک با MIDI یا همان اداره مهاجرت استان کبک بسته خواهد شد.

·         دانشجویان بین المللی:

 کانادا به عنوان یک نظام آموزشی در سطح جهانی شناخته شده است. این کشور همچنین دارای عالی ترین دانشگاه های جهان می باشد که تحصیلات عالی و تعداد زیادی از دوره های آموزشی و حرفه ای را ارائه می دهند. محیط مطالعه صلح آمیز، ایمن و ایده آل در کانادا، هر ساله ده ها هزار دانشجوی بین المللی را جذب می کند.

به تازگی، دولت کانادا اعلام کرده است که قوانین مهاجرت برای دانشجویان بین المللی را تسهیل می کند تا به آنها کمک کند که از روابط عمومی و شهروندی کانادا بهره ببرند. دانشجویان  خارج از کشور نیز  می توانند به عنوان نیروی کار بالقوه برای پر کردن شکاف های مهارت در صنایع مختلف کانادا در نظر گرفته  شوند. در حال حاضر تقاضا برای PR (اقامت دائم) بعد از تحصیل در استان های به غیر از کبک در کانادا بسیار سخت است ولی خوشبختانه استان کبک امکانات ویژه ای جهت اقامت بعد از تحصیل به وسیله ویزای PEQ در اختیار دانشجویان قرار داده است.

 

·         مهاجرت به کانادا از روش تجربه کانادایی

مهاجرانی که تجربه کار در کانادا را داشته اند می توانند با استفاده از روش تجربه کانادایی (Canadian Experience Class CEC) برای دریافت اقامت دائم خود و خانواده شان در کانادا اقدام کنند. همچنین روش تجربه کانادایی علاوه بر افراد ذکر شده مورد توجه دانشجویان بین المللی که در دوره Post Graduate Work Permit پس از دوره تحصیل در کانادا هستند نیز قرار گرفته است چرا که این دانشجویان می توانند در مهلتی که بعد از تحصیلشان در کانادا در اختیارشان قرار داده شده است حداقل شرایط لازم برای اقدام از طریق روش تجربه کانادایی را کسب کرده و سپس برای اقامت دائم درخواست دهند. به همین منظور درمرحله اول متقاضی باید در سیستم اکسپرس اینتری پروفایل ساخته و با داشتن حداقل شرایط لازم دعوتنامه برای اپلای را دریافت کند. همچنین اداره مهاجرت کانادا، معمولا سالانه تعداد ظرفیت مشخصی پرونده را در روش تجربه کانادایی قبول می کند.

 

 

·         نیروی کار ماهر کبک (QSWP)

آن دسته از اتباع خارجی که تحصیل کرده و آموزش دیده هستند مطابق با ویزای QSWP  می توانند به عنوان نیروی کار ماهر به استان کبک مهاجرت کنند. مهاجرانی که برای این ویزا درخواست می دهند ارزیابی شده و اگر توانستند امتیاز کافی را به دست آورند گواهی انتخاب کبک (CSQ) را دریافت کرده و پس از آن برای اقامت دائم کانادا درخواست می دهند. در واقع افراد انتخاب شده ،CSW (گواهی انتخاب کبک) را از دولت استانی کبک دریافت کرده و  همین امر آنها را واجد شرایط برای درخواست اقامت کانادا در IRCC (مهاجرت پناهندگان و شهروندی کانادا) می کند.

·         ویزای تخصصی استان نوا اسکوشیا (NSNP)

استان نوا اسکوشیا از طریق ویزای تخصص اکسپرس اینتری اقدام به جذب نیروهای ماهر و مورد نیاز این استان می نماید. به همین منظور متقاضیان مهاجرت به استان نوا اسکوشیا از طریق این روش می بایست حداقل ۶۷ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز سیستم اکسپرس اینتری را به دست آورند. علاوه بر این شغل متقاضیان برنامه مهاجرتی نوااسکوشیا می بایست در فهرست مشاغل مورد نیاز این استان وجود داشته باشد.

در واقع برنامه استانی نوا اسکوشیا برای افراد ماهری است که با هدف کار و زندگی به این استان مهاجرت می کنند. این روش مهاجرت به آن دسته از افرادی که با بازار کار و شرایط استان نوا اسکوشیا سازگاری بیشتری دارند اجازه اقامت خواهد داد.البته لازم است بدانید که شرایط و قوانین این برنامه مهاجرتی در کانادا ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند و بنابراین شرایط   متقاضیان طبق آخرین تغییرات بررسی خواهد شد. متقاضیان فقط در زمان باز شدن برنامه مهاجرتی می توانند اقدام به ایجاد پروفایل نمایند که معمولا از ۲۴ ساعت قبل اعلام می گردد.

 

·         مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

پناهندگی را می توان یکی از روش های مهاجرت به کانادا دانست که البته با سختی های بسیار زیادی همراه خواهد بود. افرادی که از طریق پناهندگی به کانادا مهاجرت می کنند از محل زندگی خود به علت سختی ها و دشواری های غیرقابل تصور فرار کرده اند و بیشتر آنها مجبورند به مدت چندین سال در اردوگاه‌های پناهندگی با شرایط خاصی زندگی کنند.

آنها در بدو ورودشان مورد حمایت کشور کانادا قرار می‌گیرند و می توانند زندگی‌ دوباره ای را آغاز نمایند. کشور کانادا به عنوان عضوی از جامعه بین‌المللی از این طریق می خواهد از دموکراسی‌های نو ظهور حمایت کند  از این رو این کشور دارای ارتباط‌ تنگاتنگی با دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان می‌باشد.

 

سیستم ورود سریع به کانادا (Express Entry) چیست؟

سیستم اکسپرس اینتری از لحاظ اقتصادی یکی از کارآمدترین و مشهورترین سیستم‌های قرعه‌کشی و جذب مهاجر در جهان است که برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ راه‌اندازی شد . تمامی خانواده ها و افراد مجرد در سرتاسر دنیا با استفاده از این سیستم می‌توانند در قرعه‌کشی مربوط به دریافت اقامت دائمی کانادا شرکت کنند. جهت افزایش شانس خود برای برنده شدن در این قرعه کشی کافی است تحصیلات، تخصص، داشتن دانش زبان انگلیسی و فرانسوی خود را  در پروفایلتان ثبت کنید و به این ترتیب امتیازتان را افزایش دهید. امتیاز و رتبه بندی افراد در سیستمی به نام CRS ذخیره می‌شود و همچنین حداقل و حداکثر میزان امتیاز لازم برای شرکت در این قرعه‌کشی در وب سایت امور مهاجرت به کانادا اعلام شده است و بنابراین با مراجعه به آن می‌توانید برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای حضور خود در این برنامه داشته باشید.از مقوله های فوق فقط روش ها مهاجرتی مانند کارگران ماهر فدرال، معامله گر حرفه ای فدرال، کلاس تجربه کانادایی و یا نامزد استان می تواند از طریق سیستم آنلاین اکسپرس اینتری ارسال شود ولی برنامه های اسپانسرشیپ خانوادگی هنوز نیاز به ارسال نامه های کاغذی از طریق پست یا پیک دارد.

 

الزامات کلیدی مهاجرت کانادا چیست؟

شرایط مهاجرت به کانادا ممکن است بر اساس برنامه های مختلف مهاجرت یا دسته های گوناگون ویزا در کانادا متفاوت باشد. با این حال، شرایط خاصی وجود دارد که برای اکثر برنامه های مهاجرت در کانادا رایج است. در اینجا الزامات اساسی برای مهاجرت به کانادا از طریق ویزاهای اکسپرس اینتری، نیروی کار ماهر کبک (QSWP)، برنامه های استانی PNP و سایر برنامه های مهاجرتی دیگر بیان شده است.

مهارت زبان : شما باید از طریق آزمون ثبت شده و آژانس های صدور گواهینامه، یعنی IELTS (سیستم آزمون زبان انگلیسی زبان انگلیسی) برای زبان انگلیسی، مدرک زبان خود را در هر یک از زبان های رسمی کانادا، یعنی انگلیسی و فرانسه، ارائه دهید. نمره زبان مورد نیاز (CLB 7) برای اولین زبان رسمی شما در ۴ منطقه مختلف زبان است.

مدارک تحصیلی: در هنگام ارسال درخواست برای مهاجرت کانادا، باید ارزیابی مدارک تحصیلی خارج از کانادا (ECA) را ارائه دهید. ECA از طریق WES رایج ترین روش برای ارزیابی اعتبار شماست. این ارزیابی به شما برای کسب امتیاز لازم قبل از مهاجرت به  کانادا کمک می کند تا بعد از ورود به این کشور با صرفه جویی در وقت و هزینه بتوانید آسوده تر در دانشگاه تحصیل کنید و یا در بازار مشغول به کار شوید.این ارزیابی برای ویزا هایی مثل اکسپرس اینتری، نیروی متخصص فدرال، ویزای کار و تحصیل در کانادا لازم است و به شما کمک می کند  تا از برابری اعتبار مدرک خود  با استاندارهای کاری کانادا در رشته کاریتان و از شغلی که می توانید بر اساس مدرکتان در آینده در کانادا داشته باشید مطلع شوید.

شرایط مهاجرت به کانادا

شرایط سلامتی و شخصیت: به منظور واجد شرایط بودن برای مهاجرت به کانادا، شما باید در سلامت کامل باشید. شما همچنین باید گواهینامه های ضروری پزشکی و پلیس را دریافت کرده باشید.

عوامل دیگر، مانند سن، تجربه کاری، سازگاری  با محیط و غیره  با توجه به هر برنامه مهاجرتی یا نوع ویزا که درخواست می دهید متفاوت است. در حال حاضر، شما باید در مورد اینکه چه مدت طول می کشد تا فرآیند مهاجرت به کانادا را به طور کامل انجام دهید، سؤال کنید؟ خوب، بیایید زمان پردازش مهاجرت کانادا را بدانیم. برای توضیح  بیشتر در رابطه با شرایط مهاجرت به کانادا با این سوال شروع می کنیم که چگونه می توانیم بدانیم آیا مجاز به مهاجرت به کانادا هستیم یا خیر؟

مدت زمان فرآیند مهاجرت به کانادا

مدت زمان فرآیند مهاجرت به کانادا اساسا طول زمان لازم برای دریافت اقامت کانادا است، یعنی کل زمان لازم برای ارسال نمایه به منظور تایید ویزا و غیره. زمان پردازش در واقع بستگی به برنامه مهاجرت یا رده ویزای شما دارد و ممکن است بر اساس عوامل زیر متفاوت باشد:

برنامه مهاجرت: مدت زمان پردازش مهاجرت به کانادا ممکن است بر اساس نوع برنامه مهاجرتی که شما درخواست می کنید، یعنی سیستم  ویزای اکسپرس اینتری ، QSWP یا هر برنامه ویزای استانی (PNP) متفاوت باشد. همانطور که تمام برنامه های ذکر شده، زمان پردازش را با توجه به سیستم و معیارهای خودشان درنظر می گیرند.

درخواست ویزا: زمان پردازش مهاجرت نیز بستگی به این دارد که آیا درخواست ویزا را به درستی ارائه کرده اید یا نه، زیرا جزئیات نادرست در هنگام درخواست ممکن است پردازش را نیز به تاخیر بیاندازند.

اسناد / اطلاعات: به سرعت اطلاعات و مدارک مورد نیاز خود را به اداره مربوطه ارائه دهید، این عمل می تواند زمان پردازش را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین، تمام اسناد و گواهینامه های خود را آماده کنید، از جمله ECA از طریق WES، گواهینامه IELTS، و غیره. گواهینامه  های مربوط به سلامت شخصیت و بهداشت نیز  بعد از دریافت ITA از IRCC لازم است.

با این وجود، اگر از خدمات مشاوران مهاجرتی قابل اعتماد و یا پشتیبانی از خدمات رسمی مهاجرت استفاده کنید و تمام مدارک مربوط به درخواست ویزا وگواهینامه های IELTS و گواهینامه ECA و موارد دیگر را به درستی آماده  و ارسال کنید ، می توانید زمان پردازش را کاهش دهید. لازم به ذکر است تفسیر اشتباه و خطاهای ناخواسته در نمایه و درخواست ارسال شده ممکن است باعث تأخیر غیر ضروری در دریافت اقامت شما و حتی به هم خوردن آن شود.

 

 

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 01 36 29 26 -021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط بیشتر

شرایط مهاجرت به کانادا
تحصیل در کانادا
مزایا و معایب تحصیل در ایتالیا
مزایای تحصیل در ایتالیا
مزایا و معایب تحصیل در کانادا
مزایای تحصیل در کانادا
مزایا و معایب تحصیل در اتریش
مزایای تحصیل در اتریش
مزایا و معایب تحصیل در کشور استرالیا
مزایای تحصیل در استرالیا
مزایا و معایب تحصیل در کشور انگلیس
مزایای تحصیل در انگلیس
هزینه ی تحصیل در کانادا
هزینه ی تحصیل در کانادا
تحصیل در گرجستان
مدارس در کانادا
هزینه ی تحصیل در اتریش
هزینه تحصیل در اتریش
هزینه ی تحصیل در هلند
هزینه تحصیل در هلند
مهم ترین شرایط تحصیلی در مجارستان
مهم ترین شرایط تحصیل در کانادا
مهم ترین شرایط تحصیل در اتریش
مهمترین شرایط تحصیل در آلمان
مهم ترین شرایط تحصیل در لهستان
مهم ترین شرایط تحصیل در لهستان
مهم ترین شرایط تحصیل در ایتالیا
مهم ترین شرایط تحصیل در ایتالیا
هزینه ی تحصیل در لهستان
هزینه ی تحصیل در لهستان
هزینه ی تحصیل در ایتالیا
هزینه ی تحصیل در ایتالیا
هزینه ی تحصیل در مجارستان
هزینه ی تحصیل در مجارستان
هزینه ی تحصیل در آلمان
مهم ترین شرایط تحصیلی در هلند
مهم ترین شرایط تحصیلی در هلند
شرایط اعزام دانشجو به آلمان
شرایط اعزام دانشجو به اتریش
شرایط اعزام دانشجو به کانادا
شرایط اعزام دانشجو به ایتالیا
شرایط اعزام دانشجو به لهستان
شرایط اعزام دانشجو به مجارستان
شرایط اعزام دانشجو به مجارستان
شرایط اعزام دانشجو به هلند
شرایط اعزام دانشجو به هلند
مراحل اخذ ویزای تحصیلی لهستان
مراحل اخذ ویزای تحصیلی لهستان
مراحل اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا
مراحل اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا
مراحل اخذ ویزای تحصیلی در کانادا
مراحل اخذ ویزای تحصیلی در کانادا
مراحل اخذ ویزای تحصیلی مجارستان
مراحل اخذ ویزای تحصیلی مجارستان
مراحل اخذ ویزای تحصیلی هلند
مراحل اخذ ویزای تحصیلی هلند
مراحل اخذ ویزای تحصیلی آلمان
مراحل اخذ ویزای تحصیلی اتریش
مراحل اخذ ویزای تحصیلی اتریش
ادامه تحصیل در کانادا
ادامه تحصیل در اتریش
ادامه تحصیل در اتریش
ادامه تحصیل در مجارستان
مهم ترین شرایط تحصیلی در مجارستان
ادامه تحصیل در هلند
ادامه تحصیل در ایتالیا
ادامه تحصیل در ایتالیا
ادامه تحصیل در آلمان
ادامه تحصیل در آلمان
اعزام دانشجو به اتریش
اعزام دانشجو به اتریش
اعزام دانشجو به آلمان
اعزام دانشجو
ادامه تحصیل در لهستان
اعزام دانشجو به کانادا
اعزام دانشجو
اعزام دانشجو به ایتالیا
اعزام دانشجو به لهستان
شرایط اعزام دانشجو به لهستان
اعزام دانشجو به مجارستان
اعزام دانشجو به هلند
مدرک زبان برای تحصیل در هلند
مدرک زبان برای تحصیل در هلند
مدرک زبان برای تحصیل در لهستان
مدرک زبان برای تحصیل در لهستان
مدرک زبان برای تحصیل در ایتالیا
مدرک زبان برای تحصیل در کانادا
مدرک زبان برای تحصیل در کانادا
مدرک زبان برای تحصیل در اتریش
مدرک زبان برای تحصیل در آلمان
مدرک زبان برای تحصیل در آلمان
چرا تحصیل در ایتالیا ؟
چرا تحصیل در هلند ؟
اقامت در ایتالیا
اقامت در ایتالیا
اقامت در مجارستان
اقامت در مجارستان
اقامت در لهستان
اقامت در لهستان
اقامت در اتریش
اقامت در کانادا
اقامت در کانادا
اقامت در آلمان
قوانین آموزشی بنگلادش
قوانین آموزشی بنگلادش
قوانین آموزشی در بلژیک
قوانین آموزشی در بلژیک
قوانین آموزشی آلمان
قوانین آموزشی آلمان
قوانین آموزشی در استرالیا
قوانین آموزشی در استرالیا
قوانین آموزشی اسپانیا
قوانین آموزشی اسپانیا
فوق لیسانس و دکتری در فرانسه
فوق لیسانس و دکتری در فرانسه
فوق لیسانس و دکترا در نروژ
فوق لیسانس و دکترا در نروژ
فوق لیسانس و دکتری در لهستان
فوق لیسانس و دکتری در کانادا
فوق لیسانس و دکتری در کانادا
فوق لیسانس و دکتری در قبرس
فوق لیسانس و دکتری در قبرس
فوق لیسانس و دکتری در فنلاند
فوق لیسانس و دکتری در فنلاند
فوق لیسانس و دکتری در سوئد
فوق لیسانس و دکتری در سوئد
فوق لیسانس و دکتری در روسیه
فوق لیسانس و دکتری در ترکیه
فوق لیسانس و دکتری در پرتغال
فوق لیسانس و دکتری در پرتغال
چرا تحصیل در مجارستان؟
چرا تحصیل در لهستان؟
تحصیل در لهستان
فوق لیسانس و دکتری در بلژیک
فوق لیسانس و دکتری در بلژیک
فوق لیسانس و دکترا در بلاروس
فوق لیسانس و دکترا در بلاروس
فوق لیسانس و دکتری در آمریکا
فوق لیسانس و دکتری در آمریکا
فوق لیسانس و دکتری در آلمان
فوق لیسانس و دکتری در آلمان
فوق لیسانس و دکتری در اسلوونی
فوق لیسانس و دکتری در اسلوونی
چرا تحصیل در آلمان؟
فوق لیسانس و دکتری در استرالیا
فوق لیسانس و دکتری در استرالیا
فوق لیسانس و دکترا در اسپانیا
فوق لیسانس و دکترا در اسپانیا
فوق لیسانس و دکتری در اتریش
چرا تحصیل در کانادا؟
چرا تحصیل در کانادا؟
تحصیلات تکمیلی در نروژ
تحصیلات تکمیلی در نروژ
تحصیلات تکمیلی در کانادا
تحصیلات تکمیلی در کانادا
تحصیلات تکمیلی در فنلاند
تحصیلات تکمیلی در فنلاند
تحصیلات تکمیلی در فرانسه
تحصیل رایگان در فرانسه
چرا تحصیل در اتریش؟
تحصیلات تکمیلی در سوئد
تحصیلات تکمیلی در سوئد
تحصیلات تکمیلی در ترکیه
تحصیلات تکمیلی در ترکیه
تحصیلات تکمیلی در پرتغال
تحصیلات تکمیلی در بلژیک
تحصیلات تکمیلی در بلژیک
تحصیلات تکمیلی در ایتالیا
تحصیلات تکمیلی در ایتالیا
تحصیلات تکمیلی در اوکراین
تحصیلات تکمیلی در اوکراین
تحصیلات تکمیلی در آلمان
تحصیلات تکمیلی در آلمان
تحصیلات تکمیلی در اسلوونی
تحصیلات تکمیلی در اسلوونی
تحصیلات تکمیلی در اسلواکی
تحصیلات تکمیلی در استرالیا
تحصیلات تکمیلی در استرالیا
تحصیلات تکمیلی در اسپانیا
تحصیلات تکمیلی در اسپانیا
تحصیلات تکمیلی در اتریش
اعزام دانشجو به اتریش
تحصیل در نروژ با دیپلم و لیسانس
تحصیل در نروژ با دیپلم و لیسانس
تحصیل در مجارستان با دیپلم و لیسانس
تحصیل در مجارستان با دیپلم و لیسانس
تحصیل در کانادا با دیپلم و لیسانس
تحصیل در کانادا با دیپلم و لیسانس
تحصیل در قبرس با دیپلم و لیسانس
تحصیل در قبرس با دیپلم و لیسانس
تحصیل در فنلاند با دیپلم و لیسانس
تحصیل در فنلاند با دیپلم و لیسانس
تحصیل در فرانسه با دیپلم و لیسانس
تحصیل در سوئد با دیپلم و لیسانس
تحصیل در ترکیه با دیپلم و لیسانس
تحصیل در ترکیه با دیپلم و لیسانس
تحصیل در بلژیک با دیپلم و لیسانس
تحصیل در بلژیک با دیپلم و لیسانس
تحصیل در اوکراین با دیپلم و لیسانس
تحصیل در اوکراین با دیپلم و لیسانس
تحصیل در آلمان با دیپلم و لیسانس
تحصیل در استرالیا با دیپلم و لیسانس
تحصیل در استرالیا با دیپلم و لیسانس
تحصیل در اسپانیا با دیپلم و لیسانس
تحصیل در اسپانیا با دیپلم و لیسانس
تحصیل در اتریش با دیپلم و لیسانس
شرایط اعزام دانشجو به اتریش
رشته های پزشکی رایگان در هلند
رشته های پزشکی رایگان در هلند
رشته های پزشکی رایگان در کانادا
رشته های پزشکی رایگان در کانادا
رشته های پزشکی رایگان در فرانسه
رشته های پزشکی رایگان در فرانسه
رشته های پزشکی رایگان در سوئد
رشته های پزشکی رایگان در سوئد
رشته های پزشکی رایگان در روسیه
رشته های پزشکی رایگان در روسیه
رشته های پزشکی رایگان در ترکیه
رشته های پزشکی رایگان در ترکیه
رشته های پزشکی رایگان در بلژیک
رشته های پزشکی رایگان در بلژیک
رشته های پزشکی رایگان در اوکراین
رشته های پزشکی رایگان در اوکراین
رشته های پزشکی رایگان در آلمان
بیمه خدمات درمانی
رشته های پزشکی رایگان در استرالیا
رشته های پزشکی رایگان در استرالیا
رشته های پزشکی رایگان در اسپانیا
رشته های پزشکی رایگان در اسپانیا
رشته های پزشکی رایگان در اتریش
رشته های پزشکی رایگان در بلاروس
رشته های پزشکی رایگان در بلاروس
شهرهای معروف قبرس
شهرهای معروف قبرس
شهرهای معروف مجارستان
شهرهای معروف مجارستان
شهرهای معروف اوکراین
شهرهای معروف اوکراین
شهرهای معروف بلاروس
شهرهای معروف بلاروس
شهرهای معروف نروژ
شهرهای معروف نروژ
اجاره مسکن دانشجویی در لهستان
اجاره مسکن دانشجویی در لهستان
مزایا و معایب زندگی در لهستان
مزایا و معایب زندگی در لهستان
دانشگاه های رایگان در فنلاند
دانشگاه های رایگان در فنلاند
فهرست دانشگاههای معتبر فنلاند
پذیرش در دانشگاه های اتریش
دانشگاههای مورد تاید ایران در کانادا
اعزام دانشجو به کانادا
دانشگاه های معتبر بلاروس
دانشگاه های معتبر بلاروس
شهر برلین
شهر برلین
شهر آخن آلمان
شهر آخن آلمان
کالج دونا بوداپست مجارستان
کالج دونا بوداپست مجارستان
کالج اویسنا بوداپست
کالج اویسنا بوداپست
دوره پری مدیکال کالج پزشکی پچ
دوره پری مدیکال کالج پزشکی پچ
دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان ها
دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان ها
دانشگاه ویکتوریا
دانشگاه ویکتوریا
دانشگاه وستمینستر
دانشگاه وستمینستر
دانشگاه وریج بروکسل
دانشگاه وریج بروکسل
دانشگاه والنسیا
دانشگاه والنسیا
دانشگاه واترلو کانادا
دانشگاه واترلو کانادا
دانشگاه های کشور اسلواکی
دانشگاه های کشور اسلواکی
دانشگاه نبریجا اسپانیا
دانشگاه نبریجا اسپانیا
دانشگاه ناوارا اسپانیا
دانشگاه ناوارا اسپانیا
دانشگاه مونترال کانادا
دانشگاه مونترال کانادا
دانشگاه ملی وین
دانشگاه ملی وین
دانشگاه ملی کارازین خارکف
دانشگاه ملی کارازین خارکف
دانشگاه مدول وین اتریش
دانشگاه مدول وین اتریش
دانشگاه لیل فرانسه
دانشگاه لیل فرانسه
دانشگاه لوون
دانشگاه لوون
دانشگاه لاوال کانادا
دانشگاه لاوال کانادا
دانشگاه لازارسکی لهستان
دانشگاه لازارسکی لهستان
دانشگاه گوته
دانشگاه گوته
چرا تحصیل در کانادا
چرا تحصیل در کانادا
دانشگاه گنت
دانشگاه گنت
دانشگاه کمنیوس براتیسلاوا
دانشگاه کمنیوس براتیسلاوا
دانشگاه کمپلوتنسه مادرید
دانشگاه کمپلوتنسه مادرید
دانشگاه کلگری
دانشگاه کلگری
دانشگاه مک‌گیل کانادا
دانشگاه مک‌گیل کانادا
دانشگاه کارلز هایدلبرگ آلمان
دانشگاه کارلز هایدلبرگ آلمان
دانشگاه فنی مونیخ آلمان
دانشگاه فنی مونیخ آلمان
دانشگاه فنی مهندسی وین
دانشگاه فنی مهندسی وین
دانشگاه فنی برلین آلمان
دانشگاه فنی برلین آلمان
دانشگاه فناوری و اقتصادی بوداپست
دانشگاه فناوری و اقتصادی بوداپست
دانشگاه فلورانس ایتالیا
دانشگاه فلورانس ایتالیا
دانشگاه فرایبورگ آلمان
دانشگاه فرایبورگ آلمان
دانشگاه فدریکو دوم
دانشگاه فدریکو دوم
دانشگاه فدرال کازان روسیه
دانشگاه فدرال کازان روسیه
دانشگاه غربی کانادا
دانشگاه غربی کانادا
دانشگاه علوم زیستی نروژ
دانشگاه علوم زیستی نروژ
دانشگاه سملوایز بوداپست
دانشگاه سملوایز بوداپست
دانشگاه لومونسف موسکو
دانشگاه لومونسف موسکو
دانشگاه دالهاوزی در کانادا
دانشگاه دالهاوزی در کانادا
دانشگاه خصوصی وبستر وین
دانشگاه خصوصی وبستر وین
دانشگاه چارلز جمهوری چک
دانشگاه چارلز جمهوری چک
دانشگاه جنوا ایتالیا
دانشگاه جنوا ایتالیا
دانشگاه تورنتو کانادا
دانشگاه تورنتو کانادا
دانشگاه توبینگن آلمان
دانشگاه توبینگن آلمان
دانشگاه تاراس شفچنکو
دانشگاه تاراس شفچنکو
دانشگاه پیس در اتریش
دانشگاه پیس در اتریش
دانشگاه پیر و ماری کوری پاریس
دانشگاه پیر و ماری کوری پاریس
دانشگاه پورتو در پرتغال
دانشگاه پورتو در پرتغال
دانشگاه پلی تکنیک مونترال
دانشگاه پلی تکنیک مونترال
دانشگاه پلی تکنیک مادرید
دانشگاه پلی تکنیک مادرید
دانشگاه پلی تکنیک تورینو ایتالیا
دانشگاه پلی تکنیک تورینو ایتالیا
دانشگاه پزشکی مارتین جسینیوس اسلواکی
دانشگاه مارتین جسینیوس
دانشگاه پادوا ایتالیا
دانشگاه پادوا ایتالیا
دانشگاه بولونیا در ایتالیا
دانشگاه بولونیا در ایتالیا
دانشگاه بریتیش کلمبیا
دانشگاه بریتیش کلمبیا
دانشگاه اینسبورگ در اتریش
دانشگاه اینسبورگ در اتریش
دانشگاه آنتون بروکنر در اتریش
دانشگاه آنتون بروکنر در اتریش
دانشگاه آلبرتا کانادا
دانشگاه آلبرتا کانادا
دانشگاه آلبرت سنت جورجی
دانشگاه آلبرت سنت جورجی
دانشگاه اکول نرمال سوپریور فرانسه
دانشگاه اکول نرمال سوپریور فرانسه
دانشگاه کوئین کانادا
دانشگاه کوئین کانادا
دانشگاه پیزا
دانشگاه پیزا
دانشگاه لیوبلیانا
دانشگاه لیوبلیانا
دانشگاه liege
دانشگاه liege
دانشگاه آزاد بروکسل
دانشگاه آزاد بروکسل
دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس
دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس
دانشگاه ماریبور اسلوونی
دانشگاه ماریبور اسلوونی
دانشگاه گرانادا
دانشگاه گرانادا
دانشگاه کینگ ژوان کارلوس
دانشگاه کینگ ژوان کارلوس
دانشگاه علم و صنعت نروژ
دانشگاه علم و صنعت نروژ
دانشگاه سن پترزبورگ
دانشگاه سن پترزبورگ
دانشگاه رودن یا دوستی ملل روسیه
دانشگاه رودن یا دوستی ملل روسیه
دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا
دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا
شرایط تحصیل در انگلیس
دانشگاه آمستردام
دانشگاه آمستردام
دانشگاه فنی و مهندسی اسلواکی
دانشگاه فنی و مهندسی اسلواکی
دانشگاه سایمون فریزر
دانشگاه سایمون فریزر
دانشگاه لیدن
دانشگاه لیدن
دانشگاه گراتس و کارل فرانتس
دانشگاه گراتس و کارل فرانتس
دانشگاه یاگیلونیا
دانشگاه یاگیلونیا
دانشگاه ساپینزا رم
دانشگاه ساپینزا رم
دانشگاه هومبولت برلین
دانشگاه هومبولت برلین
دانشگاه اچ ای سی کانادا
مدارس در کانادا
تحصیل رایگان در اسلوونی
تحصیل رایگان در اسلوونی
هزینه زندگی در چین
هزینه زندگی در چین
معرفی کشور چین
معرفی کشور چین
هزینه زندگی در بنگلادش
هزینه زندگی در بنگلادش
شهریه دانشگاههای بنگلادش
شهریه دانشگاههای بنگلادش
بهترین دانشگاههای بنگلادش
بهترین دانشگاههای بنگلادش
هزینه زندگی در مجارستان
هزینه زندگی در مجارستان
شهریه دانشگاههای بلاروس
شرایط تحصیل در مجارستان
شرایط تحصیل در مجارستان
شرایط تحصیل در بنگلادش
شرایط تحصیل در بنگلادش
تحصیل در مجارستان
شهریه دانشگاههای چین
شهریه دانشگاههای چین
شرایط تحصیل در چین
شرایط تحصیل در چین
شرایط تحصیل در بلاروس
ویزای تحصیلی مجارستان
ویزای تحصیلی بنگلادش
ویزای تحصیلی بنگلادش
هزینه زندگی در چک
هزینه زندگی در چک
هزینه ی زندگی در اکراین
هزینه ی زندگی در اکراین
بهترین دانشگاههای مجارستان
بهترین دانشگاههای مجارستان
تحصیل رایگان در چین
ویزای تحصیلی بلاروس
ویزای تحصیلی بلاروس
تحصیل رایگان در بنگلادش
تحصیل رایگان در بنگلادش
هزینه زندگی در اسلواکی
شهریه دانشگاههای مجارستان
شهریه دانشگاههای مجارستان
هزینه زندگی در بلاروس
هزینه زندگی در بلاروس
تحصیل در بلاروس
بهترین دانشگاههای چین
بهترین دانشگاههای چین
تحصیل در چک
آخرین مهلت ثبت نام در دانشگاه های اتریش
دانشگاه های اتریش
بهترین دانشگاههای اسلوونی
بهترین دانشگاههای اسلوونی
بهترین دانشگاه های اسلواکی
بهترین دانشگاه های اسلواکی
تحصیل در بنگلادش
تحصیل در بنگلادش
شهریه دانشگاه های لهستان
شهریه دانشگاه های لهستان
شرایط تحصیل در اکراین
شرایط تحصیل در اکراین
تحصیل رایگان در مجارستان
تحصیل رایگان در مجارستان
شهریه دانشگاه در اسلوونی
شهریه دانشگاه در اسلوونی
شهریه دانشگاه های چک
شهریه دانشگاه های چک
تحصیل در چین
ویزای تحصیلی چین
ویزای تحصیلی چین
تحصیل در اوکراین
تحصیل رایگان در بلاروس
شهریه دانشگاههای هلند
شهریه دانشگاههای هلند
معرفی کشور اکراین
معرفی کشور اکراین
معرفی کشور مجارستان
مهم ترین شرایط تحصیلی در مجارستان
معرفی کشور بنگلادش
معرفی کشور بنگلادش
معرفی کشور چک
معرفی کشور چک
بهترین دانشگاههای چک
بهترین دانشگاههای چک
هزینه زندگی در هلند
هزینه زندگی در هلند
شهریه دانشگاههای پرتغال
تحصیل رایگان در اکراین
تحصیل رایگان در اکراین
هزینه زندگی در اسلوونی
هزینه زندگی در اسلوونی
شهریه دانشگاههای اسلواکی
هزینه های زندگی در لهستان
هزینه های زندگی در لهستان
تحصیل رایگان در فنلاند
تحصیل رایگان در فنلاند
معرفی کشور بلاروس
معرفی کشور اسلواکی
معرفی کشور اسلواکی
ویزای تحصیلی اکراین
ویزای تحصیلی اکراین
شهریه دانشگاههای ترکیه
شهریه دانشگاههای ترکیه
تحصیل رایگان در قبرس
تحصیل رایگان در قبرس
بهترین دانشگاه های بلاروس
شهریه دانشگاه های قبرس
شهریه دانشگاه های قبرس
شهریه دانشگاههای اکراین
شهریه دانشگاههای اکراین
دانشگاه های اکراین
دانشگاه های اکراین
شرایط تحصیل در اسلوونی
شرایط تحصیل در اسلوونی
شرایط تحصیل در اسلواکی
شرایط تحصیل در اسلواکی
ویزای تحصیلی چک
ویزای تحصیلی چک
شرایط تحصیل در چک
شرایط تحصیل در چک
دانشگاه های پرتغال
دانشگاه های پرتغال
دانشگاه های لهستان
دانشگاه های لهستان
هزینه زندگی در قبرس
هزینه زندگی در قبرس
هزینه ی زندگی در ترکیه
معرفی کشور ترکیه
معرفی کشور پرتغال
شرایط تحصیل در آمریکا
شرایط تحصیل در آمریکا
تحصیل رایگان در آمریکا
تحصیل رایگان در آمریکا
معرفی کشور اسلوونی
معرفی کشور اسلوونی
شرایط تحصیل در لهستان
شرایط تحصیل در لهستان
تحصیل رایگان در اسلواکی
تحصیل رایگان در اسلواکی
تحصیل در اسلواکی
تحصیل در اسلواکی
تحصیل رایگان در چک
تحصیل رایگان در چک
تحصیل در پرتغال
تحصیل در اسلوونی
تحصیل رایگان در پرتغال
تحصیل رایگان در پرتغال
شرایط تحصیل در قبرس
شرایط تحصیل در قبرس
تحصیل در لهستان
ویزای تحصیلی اسلوونی
ویزای تحصیلی اسلوونی
ویزای تحصیلی اسلواکی
ویزای تحصیلی اسلواکی
ویزای تحصیلی پرتغال
ویزای تحصیلی پرتغال
ویزای تحصیلی لهستان
مراحل اخذ ویزای تحصیلی لهستان
ویزای تحصیلی قبرس
ویزای تحصیلی قبرس
شرایط تحصیل در ترکیه
بهترین دانشگاههای روسیه
بهترین دانشگاههای روسیه
ویزای تحصیلی ترکیه
ویزای تحصیلی روسیه
ویزای تحصیلی روسیه
تحصیل در روسیه
ویزای تحصیلی سوئد
اخذ ویزا
بهترین دانشگاههای سوئد
بهترین دانشگاههای سوئد
تحصیل در قبرس
معرفی دانشگاههای ترکیه
معرفی دانشگاههای ترکیه
تحصیل رایگان در ترکیه
تحصیل رایگان در ترکیه
شهریه دانشگاه در روسیه
شهریه دانشگاه در روسیه
شرایط تحصیل در روسیه
شرایط تحصیل در روسیه
هزینه زندگی در اسپانیا
هزینه زندگی در اسپانیا
شرایط تحصیل در پرتغال
کشور لهستان
کشور لهستان
تحصیل رایگان در لهستان
تحصیل رایگان در لهستان
تحصیل در ترکیه
کشور روسیه
کشور روسیه
دانشگاههای قبرس
دانشگاههای قبرس
تحصیل رایگان در روسیه
تحصیل رایگان در اسلوونی
شرایط تحصیل در اتریش
شرایط تحصیل در اتریش
تحصیل رایگان در هلند
تحصیل رایگان در هلند
تحصیل رایگان در اسپانیا
تحصیل رایگان در اسپانیا
شهریه دانشگاه های اسپانیا
تحصیل رایگان در مجارستان
هزینه های زندگی در پرتغال
هزینه های زندگی در پرتغال
هزینه زندگی در روسیه
هزینه زندگی در روسیه
شرایط تحصیل در هلند
شرایط تحصیل در هلند
معرفی کشور هلند
مهم ترین شرایط تحصیلی در هلند
دانشگاه های هلند
دانشگاه های هلند
ویزای تحصیلی هلند
مراحل اخذ ویزای تحصیلی هلند
معرفی دانشگاههای اسپانیا
معرفی دانشگاههای اسپانیا
تحصیل در هلند
ویزای تحصیلی اسپانیا
اخذ ویزا
شرایط تحصیل در اسپانیا
شرایط تحصیل در اسپانیا
تحصیل در اسپانیا
شهریه دانشگاه ها در اتریش
شهریه دانشگاه های اتریش
تحصیل رایگان در اتریش
تحصیل رایگان در اتریش
تحصیل در آمریکا
شهریه دانشگاه در اتریش
شهریه دانشگاه های امریکا
شهریه دانشگاه های لهستان
هزینه زندگی در امریکا
هزینه زندگی در امریکا
معرفی دانشگاه های امریکا
دانشگاه های امریکا
ویزای تحصیلی آمریکا
اخذ ویزا
هزینه زندگی در اتریش
هزینه زندگی در اتریش
ویزای تحصیلی اتریش
دانشگاه های اتریش
دانشگاه های اتریش
ویزای تحصیلی فنلاند
ویزای تحصیلی فنلاند
هزینه زندگی در فنلاند
هزینه زندگی در فنلاند
معرفی دانشگاه های فنلاند
دانشگاه های فنلاند
معرفی کشور آمریکا
تحصیل 11 هزار ایرانی در امریکا
معرفی کشور اسپانیا
کشور اسپانیا
معرفی کشور فنلاند
کشور فنلاند
معرفی کشور اتریش
ویزای تحصیلی ایتالیا
مراحل اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا
شهریه دانشگاه های فنلاند
شهریه دانشگاه های فنلاند
شرایط تحصیل در فنلاند
شرایط تحصیل در فنلاند
تحصیل رایگان در نروژ
تحصیل رایگان در نروژ
معرفی دانشگاه های نروژ
دانشگاه های نروژ
آشنایی با کشور نروژ
شهریه دانشگاه های نروژ
هزینه زندگی در نروژ
شرایط تحصیل در نروژ
ویزای تحصیلی نروژ
ویزای تحصیلی نروژ
تحصیل در نروژ
تحصیل رایگان در سوئد
تحصیل رایگان در سوئد
شهریه دانشگاه در سوئد
شهریه دانشگاه در سوئد
هزینه زندگی در سوئد
هزینه زندگی در سوئد
تحصیل در سوئد
تحصیل در سوئد
شرایط تحصیل در سوئد
شرایط تحصیل در سوئد
کشور سوئد
کشور سوئد
شهریه دانشگاه در ایتالیا
شهریه دانشگاه در اتریش
شهریه دانشگاه در فرانسه
دانشگاه های فرانسه
دانشگاه های فرانسه
هزینه زندگی در فرانسه
هزینه زندگی در فرانسه
شرایط تحصیل در فرانسه
شرایط تحصیل در فرانسه
تحصیل رایگان در فرانسه
تحصیل در فرانسه
تحصیل در فرانسه
ویزای تحصیلی فرانسه
ویزای تحصیلی فرانسه
آشنایی با کشور فرانسه
کشور فرانسه
تحصیل رایگان در بلژیک
شهریه دانشگاه های بلژیک
شهریه دانشگاه های بلژیک
تحصیل در بلژیک
ویزای تحصیلی بلژیک
ویزای تحصیلی بلژیک
دانشگاه های بلژیک
دانشگاه های بلژیک
تحصیل رایگان در ایتالیا
شرایط تحصیل در ایتالیا
هزینه زندگی در بلژیک
هزینه زندگی در بلژیک
هزینه زندگی در ایتالیا
هزینه زندگی در ایتالیا
شرایط تحصیل در بلژیک
معرفی کشور بلژیک
کشور بلژیک
دانشگاه های ایتالیا
دانشگاه های ایتالیا
دانشگاه های استرالیا
دانشگاه های استرالیا
تحصیل رایگان در استرالیا
شهریه دانشگاه در استرالیا
شهریه دانشگاه استرالیا
ویزای تحصیلی استرالیا
ویزای تحصیلی استرالیا
هزینه زندگی در استرالیا
هزینه زندگی در استرالیا
شرایط تحصیل در استرالیا
معرفی کشور استرالیا
استرالیا
تحصیل رایگان در کانادا
تحصیل رایگان در کانادا
دانشگاه های کانادا
دانشگاه های کانادا
شرایط تحصیل در کانادا
شهریه دانشگاه در کانادا 
شرایط تحصیل در کانادا
هزینه زندگی در کانادا 
هزینه زندگی در کانادا
ویزای تحصیلی کانادا
ویزای تحصیلی کانادا
معرفی کشور قبرس
کشور قبرس
تحصیل در فنلاند
تحصیل در استرالیا
آشنایی با کشور ایتالیا
تحصیل رایگان در ایتالیا
تحصیل در ایتالیا
تحصیل رایگان در آلمان
تحصیل رایگان در آلمان
شهریه دانشگاه در آلمان
شهریه دانشگاه در آلمان
هزینه زندگی در کشور آلمان
آشنایی با کشور کانادا
ادامه تحصیل در کانادا
تحصیل در کانادا
ویزای تحصیلی در آلمان
بهترین دانشگاه های آلمان
https://www.legalapply.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%AA%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D8%AF-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86/
دانشگاه های مورد تائید وزارت علوم در آلمان
دانشگاه های مورد تائید وزارت علوم در آلمان
شرایط تحصیل در آلمان
شرایط تحصیل در آلمان
معرفی کشور آلمان
تحصیل در آلمان
تحصیل در اتریش
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 01 36 29 26 -021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021