لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

ایتالیا

Italy

ویژگی های برجسته

 • امکان برخورداری از کمک هزینه های متنوع
 • شانس اخذ ویزا بسیار بالا، بدون محدودیت سنی
 • هزینه زندگی پایین
 • دانشگاههای ممتاز با شهریه پایین
 • امکان کسب پذیرش بدون نیاز به مدرک زبان
مدارک مورد نیاز
اصل پاسپورت حداقل 2 سال اعتبار
عکس 4*3 یک قطعه
اصل مدرک و ریز نمرات 2 مقطع آخر تحصیلی
CV مقطع ارشد و دکتری
انگیزه نامه مقطع ارشد و دکتری
معرفی نامه از اساتید مقطع دکتری
ارائه مدرک زبان حداقل آیلتس 6

در خواست مشاوره
شرایط تحصیل در ایتالیا از نظر سهولت برای ورود دانشجویان، سومین کشور دنیا و نخستین کشور در اروپا است. در ایتالیا دانشگاه‌های ممتاز و دولتی بی نظیری چون دانشگاه‌های ساپینزا، بولونیا و پلی تکنیک میلان، تورین و بسیاری دیگر با رتبه‌های جهانی بسیار مناسب بر اساس آخرین رتبه بندی QS وجود دارند.

تحصیل در ایتالیا به زبان ایتالیایی و یا به زبان انگلیسی میسر است. در صورتی که مشتاق به ادامه تحصیل در ایتالیا و به زبان ایتالیایی هستید (و یا قصد دریافت مدرک کارشناسی در کشور ایتالیا را دارید)، قبل از درخواست ویزای تحصیلی از ایتالیا ابتدا شما نیازمند گذراندن دوره های زبان ایتالیایی و گرفتن نمره قبولی در آزمون Esterni که توسط مدرسه ایتالیایی در تهران “پیترو دلا واله” برگزار می شود، خواهید بود.

 

 

شرایط تحصیل در ایتالیا

 • کشور ایتالیا در چه دانشگاه ها و رشته ها شهرت بیشتری دارد ؟
 • هزینه های تحصیل در ایتالیا چگونه است ؟
 • شرایط تحصیل در ایتالیا در مقطع لیسانس چیست ؟
 • شرایط تحصیل در ایتالیا در مقطع فوق لیسانس و دکتری چیست ؟

از دانشگاه های ممتاز و مشهور از نظر رنک علمی می توان به دانشگاه های میلان ، پاددوا ، بولونیا ، ساپیینزا و پلی تکنیک میلان اشاره کرد. شرایط ادامه تحصیل در ایتالیا هزینه های ادامه تحصیل در ایتالیا بسته به شرایطی خاص ، متفاوت است . به طور کلی میانگینی که برای هزینه تحصیل در ایتالیا برآورد شده است ، چیزی حدود ۵۰۰ تا ۸۰۰ یورو است که البته این هزینه با توجه به شرایط زندگی افراد می تواند کم و زیاد شود . از هزینه های دیگری که هر فرد در ایتالیا لاجرم به پرداخت است ، هزینه های بیمه است که بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ یورو در سال است .

 

 

ایتالیا

کشور ایتالیا در جنوب قاره ی اروپا با پایتختی رم که از شبه جزیره ی ایتالیا و دو جزیره ی سیسیل و ساردنی تشکیل شده است. از همسایگان این کشور اتریش ، فرانسه ، سوئیس ، اسلوونی ، واتیکان و سان مارینو می توان نام برد. ۵٫۸ % از جمعیت ایتالیا را خارجیها تشکیل می دهند .۹۱% از جمعیت ایتالیا مسیحی کاتولیک هستند .آب و هوای ایتالیا مدیترانه ای است و در کل کشوری تقریبا گرم است.

 

شرایط-تحصیل-در-ایتالیا

شرایط تحصیل در ایتالیا

شرایط تحصیل و ادامه تحصیل در ایتالیا یکی از راحت ترین فرآیندهای پذیرش و جذب را دارا می باشد. البته جذابیت های دیگری برای پر طرفدار بودن این کشور وجود دارد که به عنوان مثال می توان دانشگاه های با رنک خوب، بورسیه ی استانی و کیفیت زندگی در ایتالیا را نام برد.

 

 

هزینه زندگی در ایتالیا

کیفیت و هزینه ی زندگی هر شخص بسته به نوع زندگی و سبک زندگی از فردی به فرد دیگر کاملا متفاوت است. اینکه فرد در چه منطقه ای و یا چه ساختمانی زندگی کند هزینه های متفاوتی را در بر خواهد داشت ولی به طور متوسط هزینه های اقامت در خوابگاه های دانشجویی حدودا ۱۵۰ تا ۲۵۰ یورو در ماه است. مطمئنا نوع خورد و خوراک و مصرف غذایی هر شخص با شخص دیگر متفاوت است ولی به طور متوسط و بر اساس آماری که دانشجویان ایرانی طی نظر سنجی که از آن ها در مورد هزینه های خورد و خوراک به عمل آمده، اعلام کرده اند حدودا ۱۵۰ تا ۲۰۰ یورو می تواند در ماه برای هزینه های مواد غذایی مکفی باشد.

 

 

شهریه دانشگاههای ایتالیا

همانطور که می دانید ایتالیا دارای دانشگاههای دولتی و خصوصی است که در شهریه دانشگاه در ایتالیا برای دانشگاه های دولتی به نسبت دانشگاههای خصوصی بشدت متفاوت است مثلا برای ادامه تحصیل در ایتالیا و در مقطع دکتری در دانشگاه های دولتی ایتالیا سالیانه از ۱۴۰ تا ۵۰۰ یورو متغیر بوده و این سطح تفاوت مطمئنا به خاطر نوع رشته تحصیلی و دانشگاه مورد نظر است. به طور نسبی برای شهریه های مقطع لیسانس و فوق لیسانس در دانشگاه های ایتالیا سالیانه حدود ۴۵۰ یورو تا ۳۰۰۰ یورو محاسبه شده است.

 

 

دانشگاههای ایتالیا

دانشگاه بلونیا: این دانشگاه دومین دانشگاه معتبر کشور ایتالیا است و می توان گفت قدیمی ترین دانشگاه در سطح جهان است. دانشگاه دولتی ترورگاتا: این دانشگاه جز بهترین دانشگاه های ایتالیا است که در سال ۱۹۸۲ در شهر روم تاسیس شده است حدود ۴۴ هزار دانشجو در مقاطع مختلف دارد که به زبان های انگلیسی و ایتالیایی مشغول به تحصیل اند. دانشگاه فلورانس: ین دانشگاه در سال ۱۳۲۱در خانه ی یکی از قدمی ترین موزه های طبیعی تاسیس شده است. لازم به ذکر است زبان ایتالیایی در کل دانشگاه چه برای تدریس و حتی زبان سایت دانشگاه موج می زند و شما برای تحصیل در این دانشگاه لاجرم باید زبان ایتالیایی بلد باشید. دانشگاه روم : دانشگاه روم در ایتالیا به خاطر همکاری با ۴۰۰ مدرسه در جهان هر ساله دانشجویان بین المللی زیادی دارد. این دانشگاه از جمله اولین دانشگاه های ایتالیا است که رشته های تحصیلی به زبان انگلیسی در مقطع فوق لیسانس ارائه داد.

 

ویزای تحصیلی ایتالیا

کشور ایتالیا از جمله کشور هایی است که گرفتن ویزای تحصیلی ایتالیا در شرایط کنونی( که قوانین تغییری نکرده است) از راحت ترین و اسانترین ویزاهای تحصیلی از میان دیگر کشور های اروپایی است.بسیاری از دانشجویان کشور ایتالیا را به عنوان کشور محل تحصیل خود انتخاب میکنند. ادامه تحصیل در ایتالیا به علت سطح علمی بالای دانشگاه ها , هزینه اندک , تنوع رشته فراوان و امکان تحصیل به زبان انگلیسی در بسیاری از رشته ها از مزایای تحصیل در این کشور است.

 

ویزای-تحصیلی-ایتالیا

مدارک مورد نیاز برای گرفتن ویزای تحصیلی ایتالیا

 • ارائه ی مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی به همراه ریز نمرات و ترجمه ی همه ی آنها به زبان ایتالیایی و با تایید وزرات خارجه و یا دادگستری این تاییدیه باید از طرف سه نهاد باشد؛ ۱- تاییدیه دبیرستان و هنرستان و یا مرکز پیش دانشگاهی ۲- آموزش و پرورش منطقه ۳ – آموزش و پرورش استان ارائه ی این مدرک برای افرادی است که قصد تحصیل در مقطع لیسانس را دارند.
 • ارائه ی مدرک لیسانس به همراه ریز نمرات و ترجمه ی ان ها به زبان ایتالیایی همراه با تایید وزرات خارجه و دادگستری؛ ارائه ی این مدارک برای متقاضیان تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکتری الزامی است.
 • ارائه ی اصل پاسپورت
 • پر کردن فرم مبنی بر درخواست روادید
 • ارائه ی ۵ قطعه عکس پشت نویسی شده به زبان انگلیسی
 • ارائه ی دو نسخه از نامه ی پذیرش دانشگاه مورد نظر در ایتالیا
 • ارائه ی مدارک زبان انگلیسی در سطح b2 و یا نامه ای از طرف دانشگاه مبنی بر اینکه شما به مدرک زبان نیازی ندارید
 • ارائه ی ترجمه ی شناسنامه ی متقاضی به زبان ایتالیایی
 • داشتن مبلغ حداقل ۵۰ یورو به صورت نقد
 • ارائه ی پرینتی از سه ماه اخر از حساب بانکی
 • ارائه ی نامه ی بانکی مبنی بر حساب بانکی به مبلغ ۷۵۰۰ یورو برای هزینه یک سال تحصیلی در ایتالیا به نام خود فرد متقاضی و یا یکی از والدین وی.
 • ارائه ی کپی و یا اصل بلیط برای ایتالیا
 • این مورد برای دانشگاههای است که بخواهند: شرح درس های دروه ی لیسانس به ایتالیایی و یا انگلیسی برای متقاضیان دور ه ی کارشناسی ارشد در ایتالیا.

 

 

رشته های تحصیلی مشهور در ایتالیا

از بین رشته های تحصیلی ، معروفترین رشته هایی که در کشور ایتالیا تدریس می شود و مورد اهمیت ویژه ای قرار دارد ، رشته های هنر و معماری ، انواع رشته های مهندسی ، رشته های تاریخ و باستان شناسی و علوم اجتماعی است . یعنی از گروه رشته های ریاضی و علوم انسانی در کشور ایتالیا مجال تحصیل به صورت ویژه وجود دارد که البته رشته های تجربی و پزشکی نیز، رنک های علمی مخصوص به خود را دارد که در مقالات بعدی به تفصیل در مورد آن صحبت خواهیم کرد .

* امکان اخذ پذیرش با اشتغال به تحصیل یا گواهی موقت دانشگاه نیز وجود دارد.

 

شرایط تحصیل در ایتالیا در مقطع کارشناسی

به طور کلی دوره ی کارشناسی در طول ۳ و نیم الی ۴ سال به اتمام می رسد . در اکثر دانشگاههای ایتالیا به زبان ایتالیایی تدریس می شود به استثنای چند رشته ی مدیریت ، مهندسی مکانیک خودرو و علوم مهندسی . تحصیل در برخی دانشگاههای ایتالیا ، منوط به پذیرش در آزمون ورودی است که در هر دانشگاهی برگزار می شود که البته برخی نیز بدون آزمون دانشجو می پذیرند . در بسیاری دانشگاهها با فراهم کردن شرایط کاری برای دانشجویان مقطع لیسانس ، به آنها حقوق پرداخت می کنند که این مساله به هزینه های داشنجو کمک وافری می کند .

 

 

شرایط تحصیل در ایتالیا در مقطع فوق لیسانس

در حالت نُرم ، تحصیل در مقطع فوق لیسانس به مدت ۲ الی ۳ سال است . در دانشگاههای کشور ایتالیا و تحصیل در ایتالیا معمولا دروس به هر دو زبان ایتالیایی و انگلیسی تدریس می شود . از شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشور ایتالیا : داشتن مدرک کارشناسی و ریز نمرات ( ترجمه شده به زبان انگلیسی ) و همینطور کسب نمره حداقل ۶ در آزمون زبان آیلتس است . از مزیت چشمگیر تحصیل در ایتالیا در مقطع فوق لیسانس این است که دانشجویان می توانند بورسیه تحصیلی به ارزش ۵۰۰ یورو را سالانه دریافت کنند .

 

 

شرایط تحصیل در ایتالیا در مقطع دکتری

در حالت معمول ادامه تحصیل در ایتالیا و در طول دوره ی دکتری ۳ و نیم الی ۴ سال است . در این مقطع نیز مانند مقطع کارشناسی ارشد درس ها به هر دو زبان انگلیسی و ایتالیایی تدریس می شود . از شرایط ادامه تحصیل در ایتالیا در مقطع دکتری : ارائه ی مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد به همراه ریز نمرات تمام مقاطع و کسب نمره ی حداقل ۶ و نیم در امتحان آیلتس است . در این مقطع نیز شرایط کار کردن و گرفتن بورسیه تحصیلی به ارزش حداکثر ۱۳۰۰۰یورو برای دانشجویان وجود دارد که میتواند کمک شایانی به وضعیت زندگی و هزینه ی دانشجویان بنماید .

 

 

 

 

 

شرایط تحصیل در ایتالیاReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Dec 22Rating: 5.0شرایط تحصیل در ایتالیا - شرایط عمومی تحصیلی در ایتالیا - هزینه تحصیل در ایتالیا - لیگال اپلای.شرایط تحصیل در ایتالیا
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

 1. neda گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر
  عذرخواهی میکنم مدرک تحصیلی من درحال حاضر لیسانس شهرسازی هستش ودررابطه بااینکه کدوم کشور راانتخاب کنم برای ادامه تحصیل و کار در زمینه ی برنامه ریزی شهر نیاز به راهنمایی دارم
  بین کشورعای ایتالیا, المان و فرنسه هنوز نتونستم تصمیم گیری کنم و این موضوع بسیار برام حایز اهمیت هستش که شرایط کاری مربوط به این رشته خوب باشه.
  ممنون میشم اگر وقت بذارید وراهنمایی کنید

  • Parima Korourinia گفت:

   سلام.بین این کشورهایی که نام بردید در آلمان موقعیت بهتری برای این رشته وجود دارد.تماس بگیرید۸۸۲۸۸۲۰۰

 2. الهام گفت:

  سلام. من لیسانس ارتباط تصویری زیرشاخه گرافیک را امسال اخذ کردم (از دانشگاه غیرانتفاعی). میخواستم برای فوق لیسانس درهمین رشته ادامه تحصیل بدم در ایتالیا. آیا رشته گرافیک در مقطع ارشد در ایتالیا وجود داره؟ آیا از دانشگاه های دولتی ایتالیا هم میشه برای مقطع فوق لیسانس بورسیه گرفت؟ نیاز به داشتن مدرک زبان ایتالیایی هست؟ (کاردانی مدیریت دولتی از دانشگاه آزاد مشهد در سال ۹۴ دارم. ۲۵ سالمه)
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • Parima Korourinia گفت:

   سلام.بله ما می توانیم برای شما در این رشته همراه با بورسیه اپلای کنیم.لطفا با شماره ۸۸۲۸۸۲۰۰ تماس بگیرید.

 3. امین گفت:

  سلام.
  من لیسانس مدیریت گردشگری دارم و سن ۳۳.
  میخواستم برای ادامه (ارشد) در رشته مرتبط بورسیه وجود داره در میلان یا بولونیا.
  اگر در رشته غیر مرتبط مثلا هنر تجسمی (عکاسی ) بخوانم میتونم بورسیه بگیرم.
  زبان فقط ایتالیایی.نه انگلیسی.

 4. محمد گفت:

  سلام من دانشجو هستم و یک بار هم قبلا انصراف دادم .من میتونم با شرکت در ازمون imatبورسیه بشم یا ن ؟(از لحاظ معافیت تحصیلى و سربازى )

 5. ساینا گفت:

  سلام .من در حال حاضر فقط مدرک دیپلمم رو دارم .میتونم از مقطع فوق دیپلم به بالا تقاضای ویزای تحصیلی‌بکنم یا نه؟

  • Parima Korourinia گفت:

   سلام.اگر شرایط سنی و معدل دیپلمتان مناسب باشد بله امکان پذیر است.تماس بگیرید۸۸۲۸۸۲۰۰

 6. Mahsima گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من مدرک لیسانس ریاضی و ارشد طراحی لباس دارم.
  میتونم برای دوره‌ی لیسانس طراحی لباس در ایتالیا بورسیه شم؟

  • Parima Korourinia گفت:

   سلام. بله امکان پذیر است فقط باید مدرک زبان ایتالیایی داشته باشید.بورسیه هم می توانیم برای شما اخذ نماییم تماس بگیرید۸۸۲۸۸۲۰۰

 7. بهار گفت:

  سلام برای پزشکی با مدرک دیپلم ایتالیا مناسبه؟

  • Parima Korourinia گفت:

   سلام.بله می توانید اپلای کنید ولی باید در آزمون آیمت شرکت کنید. با شماره ۸۸۲۸۸۲۰۰ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید.

 8. سمیرا گفت:

  سلام
  من ۲۷ ساله هستم
  دانشجوی فوق لیسانس کامپیوتر
  دوره های طراحی لباس گذارندم در مجتمع فنی تهران،می خواستم بدونم امکان بورسیه شدن در رشته طراحی لباس را دارم؟
  یا اینکه به جز دانشگاه موسسات آموزشی در این رشته وجود دارند که بشه در زمان‌ کمتری گذراند و بعد وارد بازار کار شد؟

  • Parima Korourinia گفت:

   سلام.بله امکان پذیر است و شرایط خوبی دارید لطفا با شماره ۸۸۲۸۸۲۰۰ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید.

 9. Rey گفت:

  سلام من ۱۸ سالم هست و تازه دیپلم گرفتم و مدرک زبان ندارم امکان بورسیه در ایتالیا رو دارم؟

  • Parima Korourinia گفت:

   سلام.بله امکان پذیر است اما باید نمره آیلتس ۶ را داشته باشید.لطفا با شماره ۸۸۲۸۸۲۰۰ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید.

 10. م.ب گفت:

  سلام.من دیپلم دارم.۱۸ سالمه و میخوام پزشکی یا حداقل داروسازی بخونم‌. و میخوام به زبان ایتالیایی تحصیل کنم. آیا حتما باید آیلتس داشته باشم؟
  برای اینکه بورسیه بگیرم یا کمک هزینه چه شرایطی رو باید داشته باشم؟ خیلی ممنون میشم که راهنماییم کنین.

  • Parima Korourinia گفت:

   سلام.شما برای ادامه تحصیل در ایتالیا در رشته های پزشکی باید در آزمون آیمت شرکت کنید.با شماره ۸۸۲۸۸۲۰۰ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند گردید.

 11. ف گفت:

  سلام خسته نباشید،ببخشید من ترم چهار روانشناسی ازاد اهواز هستم، ادامه تحصیل در کدام کشور برای روانشناسی بهتر است؟

  • Parima Korourinia گفت:

   سلام.کشورهای زیادی می توانید اپلای کنید.از جمله ایتالیا.با شماره ۸۸۲۸۸۲۰۰ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید

 12. زهرا گفت:

  سلام
  ایا من میتونم ترم ۷ برای ارشد اولای کنم با وجود اینکه مدرک لیسانسمو ندارم؟؟

 13. نسرین گفت:

  سلام من کارشناسی ارشد فیزیک‌ از دانشگاه صنعتی شاهرود دارم دو مقاله isi با ایمپکت ۳و۵دارم که یکیش اسمم اوله و‌در یکی سوم هستم،مدرک زبان ندارم ولی دارم میخونم تیر ۹۸دانش آموخته شدم،میخواستم بدونم تافل بهت ه یا آیلتس؟و اینکه من با ی استاد در ایتالیا درارتباطم‌رزومه ام رو‌فرستادم ولی ایشون ی سایت معرفی کدن و گفتن اکتبر دانشگاه از این طریق دانشجو میگیره؟ینی کلا پروسه اش اینطوره که استاد انتخاب نمیکنه و باید دانشگاه پذیرش بده میشه توضیح بدید و شانس من رو بهم بگید چقدره

  • Parima Korourinia گفت:

   سلام.لطفا رزومه خود را به شماره ۰۹۰۲۹۴۴۰۲۳۳ ارسال نمایید و یا با شماره ۸۸۲۸۸۲۰۰ تماس بگیرید

 14. سارا گفت:

  سلام من رشته تجربی هستم.
  معدل پیش دانشگاهی ۱۳ و خورده ای
  معدل دیپلم ۱۸ و خورده ای
  با این شرایط میتونم بورسیه بگیرم برای رشته پزشکی در ایتالیا ؟ زبان تحصیلم هم میخوام انگلیسی باشه.
  بعد اینکه حتما نیاز به مدرک زبان یا ازمون ورودی دارم ؟
  مثلا دانشگاه بولونیا حتما ازمون ورودی داره ؟

  • Parima Korourinia گفت:

   سلام.باید در آزمون Imat شرکت کنید.برای مشاوره بیشتر با شماره ۸۸۲۸۸۲۰۰ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی ما بهره ببرید.

 15. mobina گفت:

  سلام من رشته ام در دبیرستان تجربیه ولی الان میخوام در دانشگاه های ایتالیا طراحی لباس بخونم به نظرتون پذیرشم برای دانشگاه قبول میشه با این شرایط که رشته ام تجربیه و هنر نیست؟

  • Parima Korourinia گفت:

   سلام.بله امکان پذیر است.اما به زبان ایتالیایی ارائه می گردد.برای مشاوره بیشتر با شماره ۸۸۲۸۸۲۰۰ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی ما بهره ببرید.

 16. سلام دانشجوی کارشناسی مکانیک اراک هستم با معدل ۱۹ آیلتس با نمره خوب هم دارم شانس پذیرش برای ارشد در ایتالیا را دارم ضمنا مقاله هم دارم ؟؟؟

  • Parima Korourinia گفت:

   سلام.شرایط بسیار مناسبی برای اپلای دارید.لطفا با شماره ۸۸۲۸۸۲۰۰ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی ما بهره ببرید.

 17. م گفت:

  سلام.من رشتم کامپیوتر با معدل ۱۳٫۷ ایلتس ۶٫۵ میتونم پذیرش یکی از دانشگاه های ایتالیا رو بگیرم؟این که من طراحی سایت بلد هستم میتونه تو قبولی تاثیر مثبت داشته باشه؟

  • Parima Korourinia گفت:

   سلام.بله امکان پذیر است.لطفا برای مشاوره بیشتر با شماره ۸۸۲۸۸۲۰۰ تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی رایگان ما بهره ببرید.

 18. Fatemeh گفت:

  سلام من دیپلم تجربی هستم میخواستم در مقطع مامایی یا پیراپزشکی در ایتالیا تحصیل‌کنم با زبان انگلیسی یعنی حتما مدرک زبان لازمه یا میتونیم اونجا درخواست دوره های زبان بکنیم؟ معدل سال اخرم ۱۸.۹۰ هستش راجب بورس هم همینطور

 19. Sima گفت:

  سلام خسته نباشید من ۲۰ سالمه و مدرک دیپلم تجربی دارم میخواستم بدونم برای ادامه ی تحصیل در مقطع کارشناسی رشته ی طراحی لباس باید چه شرایطی داشته باشم آیا با زبان انگلیسی هم میشه در ایتالیا پذیرش گرفت؟

 20. سميرا گفت:

  سلام وقت بخیر من لیسانس مدیریت صنعتی با معدل ١٨.۵٠ دارم ارشد همین رشته رو هم دارم میتونم با مدرک کارشناسی برای اینالیا اقدام کنم با توجه به اینکه مدرک زبان ندارم اما تو فرصتی که دارم زبان انگلیسی رو تقویت کنم و ازمون بدم و با اینکه ایتالیایی بخونم؟

مطالب مرتبط بیشتر

حمل و نقل عمومی در ایتالیا        
دانشگاه پلی تکنیک میلان
دانشگاه پلی تکنیک میلان
خوابگاه دانشجویی در ایتالیا
خوابگاه
شهر ونیز
ونیز
شهر رم
تحصیل در رم
دانشگاه تورورگاتا رم
دانشگاه رم تورورگاتا
مزایا و معایب تحصیل در ایتالیا
مزایای تحصیل در ایتالیا
مهم ترین شرایط تحصیل در ایتالیا
هزینه ی تحصیل در ایتالیا
هزینه ی تحصیل در ایتالیا
شرایط اعزام دانشجو به ایتالیا
مراحل اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا
مراحل اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا
ادامه تحصیل در ایتالیا
ادامه تحصیل در ایتالیا
اعزام دانشجو به ایتالیا
مدرک زبان برای تحصیل در ایتالیا
چرا تحصیل در ایتالیا ؟
اقامت در ایتالیا
اقامت در ایتالیا
تحصیلات تکمیلی در ایتالیا
تحصیلات تکمیلی در ایتالیا
دانشگاه فلورانس ایتالیا
دانشگاه فلورانس ایتالیا
دانشگاه فدریکو دوم
دانشگاه فدریکو دوم
دانشگاه جنوا ایتالیا
دانشگاه جنوا ایتالیا
دانشگاه پلی تکنیک تورینو ایتالیا
دانشگاه پلی تکنیک تورینو ایتالیا
دانشگاه پادوا ایتالیا
دانشگاه پادوا ایتالیا
دانشگاه بولونیا در ایتالیا
دانشگاه بولونیا در ایتالیا
دانشگاه پیزا
دانشگاه پیزا
دانشگاه ساپینزا رم
دانشگاه ساپینزا رم
ویزای تحصیلی ایتالیا
مراحل اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا
شهریه دانشگاه در ایتالیا
شهریه دانشگاه در اتریش
تحصیل رایگان در ایتالیا
شرایط تحصیل در ایتالیا
هزینه زندگی در ایتالیا
هزینه زندگی در ایتالیا
دانشگاه های ایتالیا
دانشگاه های ایتالیا
آشنایی با کشور ایتالیا
تحصیل رایگان در ایتالیا
تحصیل در ایتالیا
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021