لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

شرایط اعزام دانشجو به کانادا

مشاهده اطلاعات کامل کانادا

شرایط اعزام دانشجو به کاناداReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Apr 4Rating: 5.0شرایط اعزام دانشجو به کانادا - اعزام دانشجو به کانادا - هزینه تحصیل و زندگی در کاناداشرایط اعزام دانشجو به کانادا - در ادامه مطلب سعی داریم در خصوص شرایط اعزام دانشجو به کانادا را مورد بررسی قرار دهیم و دلایل پرطرفدار بودن این کشور برای اپلا.شرایط اعزام دانشجو به کانادا

کشور کانادا در حال حاضر از پر طرفدار ترین کشور ها برای تحصیل و اخذ مدرک است. این موضوع به دلیل برخورداری از شرایط بسیار عالی و خوب تحصیلی در این کشور است. دانشگاه های کشور کانادا در میان دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم قرار گرفته و مدرکی که دانشجویان از دانشگاه های این کشور اخذ می کنند در سراسر جهان اعتبار دارد. نکته ی حائز اهمیت در تحصیل در این کشور برخورداری از اطلاعات کافی از شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به کانادا می باشد و هر فردی که می خواهد در این کشور به تحصیل بپردازد می بایست این اطلاعات را کسب کند. در این متن ما شما را در مورد شرایط اعزام دانشجو به کانادا و اعزام به این کشور یاری خواهیم کرد.

شرایط اعزام دانشجو به کانادا

افراد می توانند به زبان انگلیسی در کشور کانادا به تحصیل بپردازند. در این صورت برای اعزام موفق به این کشور دارا بودن مدرک زبان انگلیسی به عنوان مدرک اصلی اعزام دانشجو به کانادا ضروری است. البته افراد می توانند با شرکت در کلاس های زبان در کانادا این مدرک را کسب کنند اما برای سهولت در اعزام اخذ مدرک در ایران توصیه می شود. در خصوص شرایط اعزام دانشجو به کانادا باید گفت که هزینه های تحصیلی در دانشگاه های کانادا در حدود 35000 تا 40000 دلار در ماه می باشد. که این هزینه تمامی هزینه های خوابگاهی، شهریه، بیمه و دیگر هزینه های مربوطه را شامل خواهد شد.

شرایط اعزام دانشجو در مقاطع مختلف

برای اعزام دانشجویانی که قصد تحصیل در مقطع لیسانس را در کانادا دارند باید گفت ارائه ی مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم 12 ساله ضروری است. در غیر این صورت افراد برای اعزام نیازمند این مدارک بوده و می بایست با شرکت در دوره های مخصوص در کانادا آن ها را کسب نمایند. هزینه های تحصیلی در این دوره در حدود 12 تا 18 هزار دلار است. برای اعزام در مقطع ارشد فرد باید مدرک کارشناسی را دارا باشد. همچنین در این دوره به دانشجویان کمک هزینه های تحصیلی تعلق می گیرد. برای دکترا نیز شما به راحتی با سابقه ی تحصیلی عالی و ارائه ی مدرک کارشناسی ارشد می توانید کار های اعزام خود را به سهولت انجام داده و حتی در این مقطع موفق به اخذ بورسیه های تحصیلی شوید. همچنین با حق کاری که دارید مقداری از  هزینه های تحصیلی را پوشش دهید.

نکات کلی تحصیل و اعزام به کانادا

هزینه های تحصیلی در کشور کانادا در مقایسه با سایر کشور های دیگر بسیار پایین است. اگرچه دانشگاه ها اکثرا همراه با شهریه هستند اما می توان گفت از کشور های آمریکا و آلمان هزینه های پایین تری داراست. همچنین دانشگاه های این کشور معتبر بوده و خواهان زیادی برای تحصیل دارد. از این رو در صورتی که علاقه مند به تحصیل در این کشور هستید می بایست برای اعزام راحت تر و سریع تر به کانادا کار های خود را سر وقت و زود تر به انجام برسانید در غیر این صورت به دلیل شمار زیاد افراد دانشجوی خواهان تحصیل در این کشو ممکن است کار هایتان به تاخیر بی افتد.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021