لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

شرایط اعزام دانشجو به مجارستان

مشاهده اطلاعات کامل مجارستان

شرایط اعزام دانشجو به مجارستان
شرایط اعزام دانشجو به مجارستانReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Apr 4Rating: 5.0شرایط اعزام دانشجو به مجارستان - اعزام دانشجو به مجارستان - موسسه لگال اپلایشرایط اعزام دانشجو به مجارستان - مجارستان یکی از گزینه های ارزان و مناسب برای قصد تحصیلی است. شهریه دانشگاه در این کشور تا حد زیادی پایینتر از دیگر کشور های.شرایط اعزام دانشجو به مجارستان

امروزه ادامه تحصیل و اعزام دانشجو به مجارستان بسیار خواهان داشته و هدف بزرگ بسیاری از افرادی است که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند. کشور مجارستان نیز گزینه ی بسیار خوبی برای تحصیل می باشد. این موضوع را از این نظر می گوییم که این کشور دارای دانشگاه های بسیار معتبر در جهان و سیستم آموزشی قوی در دنیا است. علاوه بر این می توان به هزینه های تحصیلی تقریبا پایینی که در این کشور حاکم است اشاره نمود. این مقاله را برای افرادی که کشور مجارستان را به عنوان گزینه ای خوب انتخاب نموده اند و قصد تحصیل را دارند تهیه کرده ایم و افراد را با چگوگی شرایط اعزام دانشجو به مجارستان و شرایط تحصیلی آشنا می کنیم.

شرایط اعزام دانشجو به مجارستان

بر طبق اطلاعاتی که تا کنون موجود بوده است می توان گفت که برای ادامه تحصیل در مجارستان می بایست چند شرط را مورد توجه قرار داد. اولین شرط از شرایط اعزام دانشجو به مجارستان برای اعزامی موفق و سریع و همچنین اخذ پذیرش از دانشگاه های مجارستان دارا بودن مدرک زبان انگلیسی است. چرا که زبان تحصیل در بیشتر دانشگاه های این کشور و در مقاطع مختلف انگلیسی بوده بنابراین شرط اصلی محسوب می شود. دومین شرط از شرایط اعزام دانشجو به مجارستان اطلاعات کافی و سابقه ی تحصیلی عالی است. این را از این نظر می گوییم مهم است که برای ورود به تمامی دانشگاه های مجارستان می بایست آزمون داده شود که به آزمون ورودی مرسوم است. بنابراین سابقه ی تحصیلی خوب نیز مهم است. در صورتی که شما مدرک زبان را در کشور خود اخذ ننموده باشید می توانید با شرکت در دوره های زبان در مجارستان موفق به اخذ مدرک زبان شوید اما بهتر است  برای تسریع در کارهای اعزام این مدرک را از قبل کسب کرده باشید.

ویزای تحصیلی مجارستان

همان طور که می دانید برای تحصیل در هر کشوری شما می بایست ویزای تحصیلی آن کشور را کسب نمایید. اما برای کسب ویزای تحصیلی ارائه ی مدارک مورد نیاز الزامی است. این مدارک به شرح زیر می باشد:

  1. 6 قطعه عکس
  2. 60 یورو برای هزینه ی ویزای تحصیلی مجارستان
  3. گواهی پرداخت شهریه ی دانشگاهی
  4. گواهی تمکن مالی به همراه امضا فرد سر پرست
  5. گواهی اشتغال به کار والدین
  6. پرینت حساب 3 ماهه به زبان انگلیسی
  7. گواهی سلامت
  8. مدارک شناسایی
  9. سند ملکی با موبایعه نامه به نام قیم

هزینه های تحصیلی در مجارستان

ابتدا باید گفت که شما می توانید با حق کاری که دولت به دانشجویان بین المللی می دهد کار کرده و مقداری هر چند کم از هزینه های تحصیلی خود را پرداخت نمایید. شهریه های تحصیل در دانشگاه های مجارستان معمولا در حدود 5000 یورو در سال است. البته در صورتی که شما قصد ادامه تحصیل در رشته ی پزشکی در مجارستان را داشته باشید این شهریه معمولا بالاتر است و در حدو د 10000 یورو در سال می باشد. اما همان طور که گفته شد شما با کار کردن و دریافت تخفیف هایی که به شما ارائه داده می شود می توانید هزینه های تحصیلی خود را تا حدودی پوشش دهید.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021