لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

شرایط اعزام دانشجو به لهستان

مشاهده اطلاعات کامل لهستان

شرایط اعزام دانشجو به لهستانReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Apr 4Rating: 5.0شرایط اعزام دانشجو به لهستان - اعزام دانشجو به لهستان - مشاوره تحصیل در لهستان - لگال اپلایشرایط اعزام دانشجو به لهستان - در این پست سعی داریم به شرایط و چگونگی اعزام دانشجو به لهستان بپردازیم. این کشور در حوزه ی یورو قرار دارد و یکی از کشور های.شرایط اعزام دانشجو به لهستان

تحصیل در کشور لهستان یک انتخاب بسیار عالی برای افرادی است که هدف ادامه تحصیل در خارج از کشور را  دارند. کشور لهستان برای ادامه تحصیل مزیت های فراوانی دارد. یکی از این مزیت ها بهره مندی از سیستم آموزشی عالی و سطح بالا است. علاوه بر این هزینه های تحصیلی در لهستان نسبت به کشور های دیگر بسیار  ارزان تر است و همچنین برای دانشجویان بین المللی تخفیف های ویژه ای به همراه کمک هزینه های تحصیلی ارائه می دهد. این بورسیه های تحصیلی در انواع گوناگونی است. اما نکته ی حائز اهمیت برای افرادی که علاقه مند به تحصیل در این کشور هستند چگونگی اعزام دانشجو به لهستان و شرایط تحصیلی در این کشور است که ما در ادامه برایتان شرح خواهیم داد.

شرایط اعزام دانشجو به لهستان

افرادی که قصد ادامه تحصیل در لهستان را دارند باید از شرایط تحصیلی و اعزام در این کشور آگاه باشند. شما برای این که بتوانید به راحتی به این کشور اعزام شوید می بایست مدارک و شرایط لازمه را مهیا سازید. در صورتی که قصد تحصیل در مقطع لیسانس و تحصیل با مدرک دیپلم در لهستان را داشته باشید باید مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم به همراه ریز نمرات و مدرک زبان داشته باشید. طول این دوره در لهستان 3 ساله می باشد. مدرک زبان در این مقطع بسیار مهم می باشد چرا که رشته های تحصیلی معمولا به زبان انگلیسی ارائه داده می شود. برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد داشتن مدرک کارشناسی از دانشگاه های معتبر به همراه مدارک قبلی ضروری است. برای مقطع دکترا نیز شرایط به این صورت است که شما تمامی مدارک قبلی را می بایست ارائه دهید. در مقطع دکترا به دانشجویان در این کشور حقوقی به میزان 2000 دلار در ماه تعلق می گیرد. لازم به ذکر است که دریافت بورسیه ی تحصیلی در این مقطع به راحتی امکان پذیر است.

اخذ ویزای تحصیلی لهستان

در صورتی که شما قصد ادامه تحصیل در لهستان را دارید، می بایست ویزای تحصیلی این کشور را اخذ نمایید مدارکی که برای ویزای تحصیلی مورد نیاز هستند عبارتند از: کپی از تمامی مدارک شناسایی به همراه مدارک تحصیلی و ریز نمرات، فرم درخواست ویزا، گواهی سلامت، گواهی تمکن مالی، پرینت از چرخش حساب بانکی در سه ماه اخیر، عکس، پاسپورت، مدرک زبان و نامه اخذ پذیرش. با ارائه ی این مدارک و تحویل به موقع می توانید ویزای لهستان را کسب کنید.

هزینه های تحصیلی در کشور لهستان

همان طور که در ابتدای متن گفته شد کشور لهستان نسبت به کشور های دیگر از  هزینه های بسیار پایینی برخوردار است. در صورتی که شما بتوانید پذیرش دانشگاه های دولتی لهستان را کسب کنید می توانید با کم ترین هزینه در این کشور مشغول به تحصیل شوید. به طور کلی هزینه های تحصیلی در کشور لهستان در حدود 500 تا 700 یورو برای هر ترم است. اما بعضی از دانشگاه های لهستان شهریه ای در حدود 2000 یورو نیز دارند. در صورت کلی شما با دریافت بورسیه ها و کمک هزینه های تحصیلی در قالب تخفیف های ویژه می توانید تا حد زیادی هزینه های تحصیلی را کاهش داده و از مزیت تحصیل رایگان لهستان برخوردار شوید.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021