لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

سخنی با کنکوری های عزیز

سخنی با کنکوری های عزیزReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Aug 6Rating: 5.0.سخنی با کنکوری های عزیز

سلام، شما که داری این مطلب رو میخونی احتمالا کنکور شرکت کردی و نتایج امتحان رو دیدی، عده ای از شما عزیزان رتبه موردنظرشون رو بدست آوردن و تو فکر انتخاب رشته هستن، گروه لیگال اپلای ضمن تبریک صمیمانه برای شما آرزوی روزهای روشنی رو داره.

اما روی صحبت ما با دوستانی هست که به هر دلیل نتونستن رتبه موردنظرشون رو کسب کنن، نکته ای که حتما باید بهش توجه داشته باشید اینه که اجازه ندید این موضوع اعتماد به نفس شما رو تحت تاثیر قرار بده، قطعا قبولی یا عدم قبولی در کنکور دلیل بر داشتن هوش و یا عدم اون نیست واقعیت اینه که همه قرار نیست به یه روش موفق بشیم و از یک راه آینده مون رو بسازیم و هر انسانی باید مسیر خودش رو تجربه کنه…. اگر شما از اون دست عزیزانی هستید که میخواین یه بار دیگه شانستون رو برای تحصیل در رشته دلخواهتون امتحان کنین…. ما برای شما مسیر جایگزینی برای ورود به دانشگاه داریم.

.

گروه لیگال اپلای چندین سال است جهت همراهی با متقاضیانی که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند اقداماتی در این زمینه صورت میدهد به این ترتیب که با توجه به اولویت های شما عزیزان، از قبیل پذیرش از کشورهای تاپ دنیا، دانشگاه های با رنکینگ بالا و مورد تایید وزارت علوم و بهداشت، تحصیل با هزینه های پایین، اخذ بورسیه های تحصیلی و دیگر اقدامات مسیری روشن و ممکن رو برای شما عزیزان ترسیم میکند
.

شما عزیزانی که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارید میتوانند با یک تماس تلفنی به صورت رایگان با کارشناسان گروه لیگال اپلای مشاوره شده و شانس ورود به کشور های مورد دلخواه خود را امتحان نمایند.

.

با ما در تماس باشید
۰۲۱۸۸۲۸۸۲۰۰ ده خط ویژه
۰۹۰۲۹۴۴۰۲۳۳ تلگرام و واتس اپ

@legalapply
@legalapply

گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی لیگال اپلای

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021