لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

زبان شناسی در خارج از کشور

زبان شناسی در خارج از کشور
زبان شناسی در خارج از کشور : رشته ی زبان شناسی در خارج از کشور و حتی در کشور ایران دارای بازار کار بسیار محدودی می باشد. تحصیل زبان شناسی در خارج از کشور ممکن است به شغل های خاصی منجر شود.

زبان شناسی در خارج از کشور

افراد در این زمینه می توانند در مراکز آموزشی و یا تحقیقاتی همانند ارتش و یا مراکز دولتی یا به عنوان مدرس مشغول به کار شوند. میانگین درآمد سالیانه ی افراد در تحصیل زبان شناسی در خارج از کشور بستگی به زمینه ی کاری و چگونگی کار این افراد دارد. در صورتی که فرد به تحصیل زبان شناسی در خارج از کشور در زمینه ی ارتش بپردازد، درآمد بیشتری را در طول یک سال از آن خود می کند.

زبان شناسی در خارج از کشور در آمریکا

برای تحصیل زبان شناسی در خارج از کشور و در کشور آمریکا شما نیازمند پیش نیاز هایی در این رشته می باشید. این پیش نیاز شامل دارا بودن مدرک زبان انگلیسی و همچنین شرکت در آزمون GRE general و اخذ نمره ی قبولی در این رشته می باشد.
در صورتی که قصد شما تحصیل در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد باشد، نیاز به مدرک زبان انگلیسی بیشتر می باشد. متوسط درامد فردی که در ارتش فعالیت می کند در حدود ۹۸٫۶۱۳ دلار در سال است. همچنین در صورتی که شما در این رشته در زمینه های نرم افزاری و تولید آن ها فعالیت کنید در حدود ۸۸ هزار دلار در سال حقوق دریافت می کنید.

زبان شناسی در خارج از کشور در بریتانیا

کشور بریتانیا نیز جزء شما کشور هایی است که برای تحصیل زبان شناسی در خارج از کشور به آن اشاره می شود. زبان شناسی در کشور بریتانیا به گونه ای است که افراد در سال اول به مطالعه ی آوا شناسی و زبان شناسی پرداخته و در سال های دوم و سوم به چگونگی یادگیری و اموزش زبان می پردازند.
برای ورود به این رشته در کشور بریتانیا شما نیازمند مدارکی هستید که این مدارک شامل دارا بودن دیپلم بین المللی که دارای ۳۰ امتیاز می باشد، دارا بودن نمره ی بالا و مدرک زبان می باشد. مشاغلی که در این رشته در این کشور وجود دارد شامل: مدرس زبان انگلیسی، مترجمی، زبان و گفتار درمانی و روزنامه نگاری می باشد.

زبان شناسی در خارج از کشور در استرالیا

زبان شناسی در کشور استرالیا شامل زبان شناسی کاربردی و زبان شناسی نظری می باشد که هر کدام از این گرایش ها دارای زمینه های شغلی مختص خود در کشور استرالیا می باشد. شما در صورتی که گرایش زبان شناسی کاربردی را در کشور استرالیا انتخاب کنید، می توانید در زمینه های گفتار درمانی، بررسی مشکلات کاربری زبان و… فعالیت کنید.
زبان شناسی نظری نیز به شما این امکان را می دهد تا در زمینه های مترجمی و یا تدریس فعالیت کنید. بهترین دانشگاه در کشور استرالیا در این زمینه دانشگاه سیدنی می باشد.
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021