لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

رشته های پزشکی رایگان در کانادا

مشاهده اطلاعات کامل کانادا

رشته های پزشکی رایگان در کانادا
رشته های پزشکی رایگان در کاناداReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 5Rating: 5.0رشته های پزشکی رایگان در کانادا - تحصیل در کانادا - دانشگاههای کانادا - بورسیه در کانادارشته های پزشکی رایگان در کانادا : ورود به دانشگاه های پزشکی این کشور بسیار رقابتی و محدود می باشد . زیرا تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا به صورت تحصیل رایگان است و البته امکان تحصیل به زبان انگلیسی نیز وجود دارد. محدودیت پذیرش برای رشته های پزشکی در همه ی دانشگاه های کانادا وجود دارد.و آن دسته از متقاضیانی که رزوم...رشته های پزشکی رایگان در کانادا

رشته های پزشکی رایگان در کانادا : رشته های پزشکی رایگان در کانادا ، در هر سال افراد زیادی در رشته ی پزشکی تصمیم به ادامه تحصیل در خارج از کشور می گیرند

افرادی که این تصمیم را دارند باید تمامی این شرایط را در نظر گرفته و با اطلاعاتی جامع کشوری که قصد ادامه تحصیل در ان را دارد انتخاب کند.

رشته های پزشکی رایگان در کانادا

کشور کانادا کشوری است که سالانه دانشجویان زیادی را در رشته ی پزشکی به خود جذب می کند که به دلیل دانشگاه های عالی در این رشته و موقعیت شغلی بسیار خوب است.

جهت تحصیل در رشته ی پزشکی در کانادا فرد می بایست در ازمون ورودی شرکت کرده و پس از اخذ نمرهی قبولی وارد دانشگاه های پزشکی کانادا شود. دانشگاه های پزشکی در کشور کانادا محدود است که اسامی برخی از انها در لیست زیر امده است.

دانشگاه های پزشکی

هزینه های تحصیل در دانشگاه های پزشکی

در کشور کانادا هزینه ی تحصیل در رشته ی پزشکی یک هزینه ی اجباری است.

رشته های پزشکی رایگان در کانادا وجود ندارد و دانشجو می بایست همانند سایر دانشجویان رشته های دیگر هزینه ای شاید بالاتر از دیگر دانشجویان پرداخت کند.

به طور کلی هزینه ی تحصیل در رشته ی پزشکی در کشور کانادا در دانشگاه های گوناگون متفاوت است این هزینه به طور میانگین برای دانشجویان کانادایی و دانشجویان دارای اقامت دائم در کانادا ۶٫۲۵۰ تا۴٫۸۱۸ یورو می باشد.

این هزینه برای دانشجویان خارجی بین ۳۰۰۰ یورو تا ۳۶۸۴۴ یورو می باشد.

در صورتی که فردی بودجه ی لازم جهت تحصیل را نداشته باشد می تواند در دانشگاه های پزشکی پزشکی که هزینه ی کمتری بابت تحصیل دریافت می کنند ادامه تحصیل دهند این شهریه ها بین ۵۰۰۰ تا۱۰۰۰۰ یورو در طول سال است.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

2 پاسخ به “رشته های پزشکی رایگان در کانادا”

  1. Avatar نيلوفر مهدوي گفت:

    من ۱۸ ساله دیپلم تجربی با معدل ۱۸ از مدرسه نمونه دولتی هستم لطفا بفرمایید ایا تحصیل رایگان در دانشگاه پزشکی در کانادا به شرط خدمت در مناطق محروم وجود دارد یا خیر ؟ و ارزانترین دانشگاههای پزشکی در کانادا چقدر هزینه دارد؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021