لیگال اپلای - موسسه اعزام دانشجو به خارج از کشور|88288200-021لیگال اپلای - موسسه اعزام دانشجو به خارج از کشور|88288200-021لیگال اپلای - موسسه اعزام دانشجو به خارج از کشور|88288200-021

رشته های پزشکی رایگان در هلند

رشته های پزشکی رایگان در هلند
  • ایا تحصیل در کشور هلند در رشته ی پزشکی برای اتباع خارجی امکان پذیر است؟
  • ایا در هلند چیزی به اسم تحصیل رایگان در رشته ی پزشکی وجود دارد؟

رشته های پزشکی رایگان در هلند، این قبیل سوالات،سوالاتی هستند که بسیاری از افرادی که در رشته ی پزشکی تحصیل می کنند از خود می پرسند.

معمولا افرادی که در این رشته تحصیل می کنند به منظور پیشرفت بیشتر کشور های خارجی را برای تحصیل انتخاب می کنند.

رشته های پزشکی رایگان در هلند

محض اطلاع شما عزیزان در کشور هلند انواع رشته های پزشکی برای تمامی دانشجویان تدریس می شود اما بیشتر رشته های پزشکی در این کشور شهریه ای هستند و رشته های پزشکی رایگان در کشور هلند در شرایطی خاص و به احتمال خیلی کم است.

جهت گذراندن دوره های پزشکی در کشور هلند می بایست مدرک زبان هلندی را اخذ نمایید چرا که پیش نیاز تحصیل پزشکی در هلند است.

لازم به ذکر است که در دروس دانشگاهی رشته ی پزشکی در مقطع فوق لیسانس فقط به زبان هلندی می باشد.به صورت محدود دانشگاه های وجود دارد که به زبان انگلیسی می باشد که حداقل هزینه شهریه سالانه 25000 دلار می باشد.

 

چگونگی تحصیل رشته های پزشکی رایگان در هلند

در کشور هلند انواع رشته های پزشکی در برترین دانشگاه های دنیا تدریس می شوند و فرد می تواند از بهترین دانشگاه ها مدرک خود را اخذ نماید.

همان طور که گفته شد در کشور هلند چیزی به اسم تحصیل رایگان در رشته ی پزشکی تقریبا وجود ندارد و فرد برای تحصیل شهریه پرداخت می کند.

شهریه در دانشگاه های هلند در مقطع کارشناسی ارشد سالانه حدود 7000 یورو می باشد.

همچنین شهریه های دانشگاهی در این رشته در مقطع دکترا یا تحصیلات تکمیلی در کشور هلند مبلغی حدود 4000 تا15000 یورو در طول سال است.

 

چگونه در این کشور تحصیل رایگان داشته باشیم؟

می دانیم که در کشور هلند هیچ رشته ای به ویژه رشته های پزشکی به صورت رایگان تدریس نمی شود.

بنابراین تنها فرد می تواند از طریق اخذ وام دانشجویی و یا کمک هزینه ی تحصیلی از هزینه های تحصیل در این کشور بکاهد.تحصیل در مقطع دکتری همیشه با فاند همراه است.

پیام بگذارید

به کمک نیاز دارید؟ با ما صحبت کنید