لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

رشته های پزشکی رایگان در هلند

مشاهده اطلاعات کامل هلند

رشته های پزشکی رایگان در هلند

رشته های پزشکی رایگان در هلند، این قبیل سوالات،سوالاتی هستند که بسیاری از افرادی که در رشته ی پزشکی تحصیل می کنند از خود می پرسند.

معمولا افرادی که در این رشته تحصیل می کنند به منظور پیشرفت بیشتر کشور های خارجی را برای تحصیل انتخاب می کنند.

رشته های پزشکی رایگان در هلند

محض اطلاع شما عزیزان در کشور هلند انواع رشته های پزشکی برای تمامی دانشجویان تدریس می شود اما بیشتر رشته های پزشکی در این کشور شهریه ای هستند و رشته های پزشکی رایگان در کشور هلند در شرایطی خاص و به احتمال خیلی کم است.

جهت گذراندن دوره های پزشکی در کشور هلند می بایست مدرک زبان هلندی را اخذ نمایید چرا که پیش نیاز تحصیل پزشکی در هلند است.

لازم به ذکر است که در دروس دانشگاهی رشته ی پزشکی در مقطع فوق لیسانس فقط به زبان هلندی می باشد.به صورت محدود دانشگاه های وجود دارد که به زبان انگلیسی می باشد که حداقل هزینه شهریه سالانه ۲۵۰۰۰ دلار می باشد.

 

چگونگی تحصیل رشته های پزشکی رایگان در هلند

در کشور هلند انواع رشته های پزشکی در برترین دانشگاه های دنیا تدریس می شوند و فرد می تواند از بهترین دانشگاه ها مدرک خود را اخذ نماید.

همان طور که گفته شد در کشور هلند چیزی به اسم تحصیل رایگان در رشته ی پزشکی تقریبا وجود ندارد و فرد برای تحصیل شهریه پرداخت می کند.

شهریه در دانشگاه های هلند در مقطع کارشناسی ارشد سالانه حدود ۷۰۰۰ یورو می باشد.

همچنین شهریه های دانشگاهی در این رشته در مقطع دکترا یا تحصیلات تکمیلی در کشور هلند مبلغی حدود ۴۰۰۰ تا۱۵۰۰۰ یورو در طول سال است.

 

چگونه در این کشور تحصیل رایگان داشته باشیم؟

می دانیم که در کشور هلند هیچ رشته ای به ویژه رشته های پزشکی به صورت رایگان تدریس نمی شود.

بنابراین تنها فرد می تواند از طریق اخذ وام دانشجویی و یا کمک هزینه ی تحصیلی از هزینه های تحصیل در این کشور بکاهد.تحصیل در مقطع دکتری همیشه با فاند همراه است.

رشته های پزشکی رایگان در هلندReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 5Rating: 5.0رشته های پزشکی رایگان در هلند - تحصیل در هلند - دانشگاههای هلند - بورسیه پزشکی در هلندرشته های پزشکی رایگان در هلند : تحصیل رایگان در هلند. 11 جولای ... هلند کشوری صنعتی است و دانشجویان بسیاری از کشورهای مختلف دنیا به ویژه ایران برای تحصیل در رشته های فنی و مهندسی به این کشور مهاجرت می کنند. .... مدت زمان تحصیل برای رشته های مهندسی ، دو سال و برای رشته های پزشکی، دامپزشکی و داروسازی سه سال است....رشته های پزشکی رایگان در هلند
آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021