لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

رشته های پزشکی رایگان در نروژ

مشاهده اطلاعات کامل نروژ

رشته های پزشکی رایگان در نروژ
رشته های پزشکی رایگان در نروژReviewed by Legal Apply on Mar 5Rating: 5.0رشته های پزشکی رایگان در نروژ - تحصیل در نروژ - دانشگاههای نروژ - بورسیه تحصیلی نروژرشته های پزشکی رایگان در نروژ : یکی از رشته های تحصیلی بسیار پرطرفدار در دانشگاه های نروژ، رشته های پزشکی در نروژ می باشد. زیرا تحصیل پزشکی در نروژ علاوه بر کیفیت بسیار بالای آموزش و دارا بودن استاندارد های جهانی و همچنین اعتبار بین المللی مدارک دانشگاهی آن تحصیل به صورت رایگان می باشد و یا با هزینه هایی بسیار....رشته های پزشکی رایگان در نروژ

رشته های پزشکی رایگان در نروژ : رشته های پزشکی رایگان در نروژ ، کشور نروژ از جمله کشورهای مدرن و ثروتمند است که در جزیره اسکاند یناوی قرار دارد.

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل رایگان را دارند میتوانند نروژ رابه عنوان مقصد خود برای مهاجرت تحصیلی انتخاب نمایند.دانشگا های کشور نروژ در زمینه های پزشکی ، دندانپزشکی و دارو سازی و سایر رشته های مربوطه مورد تایید وزارت بهداشت ایران میباشد.

رشته های پزشکی رایگان در نروژ

رشته های پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه های نروژ تقریبارایگان میباشد و دانشجویان علاقه مند به تحصیل در این رشته ها میتوانند به صورت رایگان در دانشگاه های با کیفیت نروژ که دارای استاندارد جهانی هستند به ادامه تحصیل مشغول گردند.

همچنین به دانشجویانی که در رشته های پزشکی ودندانپزشکی کشور نروژ تحصیل میکنند علاوه بر برخورداری از تحصیل نسبتا رایگان مجوز ۲۰ساعت کار در طول هفته داده میشود . تا بتوانند تا در آمد حاصله بخشی از هزینه های زندگی خود را پوشش دهند.

دانشجویان در رشته های پزشکی نروژ باید یک دوره ۶ ساله را سپری کنند و طول دوره آموزش برای دانشجویانی دوره دندانپزشکی که در دانشگاه های این کشورتحصیل میکنند ۵ سال میباشد.

رشته های پزشکی و دندانپزشکی در کشور نروژ به زبان نروژی آموزش داده میشود و آموزش به زبان انگلیسی کمتر ارائه میگردد.

به همین جهت دانشجویان بومی میتوانند برای تحصیل به زبان نروژی در دانشگاه های دولتی بدون پرداخت شهریه در رشته های پزشکی و دندانپزشکی نروژ رایگان به تحصیل بپردازند .

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

در دانشگا های دولتی نروژ ر شته های پزشکی و دندانپزشکی امکان تحصیل رایگان برای دانشجویان بین المللی وجود دارد. اما دانشجویان باید سالانه مبلغ کمی را برای صدور کارت و هزینه آزمون و سایر خدمات رفاهی و ورزشی که دانشگا ه در اختیار آن ها میگذارد پرداخت نمایند .

هزینه تحصیلی

رشته های پزشکی و دندانپزشکی در دانشگا ههای خصوصی نروژ رایگان نمیباشد ودانشجو باید برای تحصیل در این رشته ها سالانه تا ۱۰۰۰۰ تا ۱۱۰۰۰ یورو پرداخت نماید

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیگال اپلای در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: