لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

رشته های پزشکی در روسیه

مشاهده اطلاعات کامل روسیه

رشته های پزشکی در روسیه : رشته ی پزشکی رشته ای است که سالانه در حدود هزاران دانشجو در آن تحصیل می کنند که عده ای از انها در داخل ایران مدرک خود را اخذ می نمایند و عده ای دیگر علاقه مند به اخذ مدرک و ادامه تحصیل در خارج از کشور هستند.لازم است بدانید دانشگاه های روسیه مورد تایید وزارت بهداشت هستند.

 

رشته های پزشکی در روسیه

مسئله ی مهم در اینجا انتخاب کشور مورد نظر برای ادامه تحصیل است.

از انجا که این رشته،یک رشته ی حساس و دشوار است و همچنین دارای هزینه های زیادی در تحصیل است بنابراین می بایست در انتخاب کشور مورد نظر دقت نمایند.

کشور روسیه کشوری در سطح بالا در رشته ی پزشکی است که دارای هزینه های تحصیل مناسبی در این رشته است.که محدودیت سنی هم ندارد.

 

رشته-های-پزشکی-در-روسیه

شرایط تحصیلی پزشکی در کشور روسیه

شما می توانید در رشته ی پزشکی در کشور روسیه به سه زبان فرانسوی،روسی و انگلیسی تحصیل کنید که برای هر یک از این ها میتوان دوره ای را در این کشور گذراند.

برای تحصیل در رشته های پزشکی در روسیه می توانید از طریق اخذ ویزای تحصیلی اقدام کنید.که به دلیل داشتن شانس ویزای بالا انتخاب مناسبی برای تحصیل است.

پس از اخذ ویزای تحصیلی شما از شرایط تحصیل در رشته ی پزشکی برخوردار خواهید بود. همچنین پس از اخذ ویزای تحصیلی می توانید جهت اخذ اقامت در این کشور اقدام کنید.

 

شرایط اخذ ویزا

نکته ی جالب در مورد کشور روسیه این است که تحصیل پزشکی در این کشور نیازمند مدرک زبان نیست و افراد می توانند بدون مدرک اقدام به تحصیل در این کشور کنند.

همچنین همان طور که گفته شده هزینه ی تحصیل در این کشور به نسبت سایر کشور های دیگر که برای تحصیل در رشته ی پزشکی هزینه ی زیادی را از فرد پرداخت می کنند بسیار کم است.

هزینه های رشته های پزشکی با توجه به نوع رشته و دانشگاه متفاوت است اما به طور میانگین و طبق اخرین امار این هزینه حدودا بین ۵تا ۱۰هزار دلار  در هر سال است.

آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۳/۲۲
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

 1. n گفت:

  سلام خسته نباشید برای تحصیل رایگان وبورسیه ی روسیه در رشته دندانپزشکی چ شرایطی لازمه ؟
  الان دهم تجربی هستم معدل امسال ۲۰ پایه نهم۲۰ زبان انگلیسی بلدم اما ن کاملا مسلط ممنون میشم شرایط رو بگید و اینکه چ زمانی(سن)اقدام کنم ؟

 2. Mohammadreza گفت:

  بإسلام من در دبیرستان معدل خوبی نداشتم الان هم در دانشگاه ازاد تحصیل میکنم امکانش هست در رشته پزشکی در روسیه ادامه تحصیل بدم

 3. رضا گفت:

  سلام من معلولم و رشته ام رواشناسئ به نظر شما می تونم در روسیه زندگی خوبی داشته باشم

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021