لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

رشته های پزشکی رایگان در بلژیک

مشاهده اطلاعات کامل بلژیک

رشته های پزشکی رایگان در بلژیک
رشته های پزشکی رایگان در بلژیکReviewed by Legal Apply on Mar 4Rating: 5.0رشته های پزشکی رایگان در بلژیک - تحصیل در بلژیک - شرایط تحصیل رایگان در بلژیکرشته های پزشکی رایگان در بلژیک : در سیستم آموزش و پرورش بلژیک ممکن است در یک رشته خاص اما در دانشگاه های مختلف دروس دانشگاه های بلژیک با یکدیگر متفاوت باشند. تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در بلژیک در دانشگاه های پزشکی تایید وزارت علوم این کشور امکانپذیر است....رشته های پزشکی رایگان در بلژیک

رشته های پزشکی رایگان در بلژیک : رشته های پزشکی رایگان در بلژیک، اگر رشته ی شما پزشکی است و علاقه مند به تحصیل در خارج از کشور هستید کشور بلژیک دارای دانشگاه های سطح بالا با کمترین هزینه در رشته ی پزشکی است.

رشته های پزشکی رایگان در بلژیک

رشته های پزشکی در این کشور معمولا با شهریه هستند اما از انجایی که شهریه ی کمتری نسبت به سایر کشور ها دارد به صورت رایگان تلقی می شود.

تاثیر مدرک زبان در رشته ی پزشکی

در اکثر دانشگاه های بلژیک رشته ها به زبان معیار در کشور بلژیک یعنی هلندی تدریس می شود اما برخی از دانشگاه ها نیز هستند که به زبان فرانسوی و اسپانیایی نیز تدریس می شود .

بنابراین افرادی که اهل کشور های گفته شده هستند مشکلی در یادگیری زبان ندارند اما افرادی که از کشور ایران یا سایر کشور ها برای تحصیل در رشته ی پزشکی در بلژیک به این کشور می روند می بایست حداقل در سطح B1 و یا Delf B را داشته باشند تا جهت تحصیل در رشته ی پزشکی با مشکل رو به رو نشوند.

هزینه شهریه ی دانشگاه های پزشکی بلژیک

هزینه ی رشته های پزشکی برای دانشجویان اروپایی ۸۳۵ یورو در هر سال است اما این هزینه برای دانشجویانی که اهل کشور های اروپایی نیستند بالاتر است به طوری که در هر سال حدود۱۹۲۳ تا۳۸۴۵ یورو باید به منظور شهریه به دانشگاه تحویل دهند.

اینده ی شغلی پزشکی در کشور بلژیک

رشته ی پزشکی یکی از پر در امد ترین رشته ها در سراسر جهان است.

در کشور بلژیک فرد جهت کار کردن به عنوان یک پزشک بهتر است ابتدا اقامت کشور بلژیک را اخذ نماید تا به سهولت کار خود کمک کند.

فردی که در کشور بلژیک مدرک خود را اخذ می نماید و در این رشته شروع به کار می کند می تواند با افزایش دانش و مهارت خود یک موقعیت شغلی پزشکی بزرگ و پر در امد در کشور بلژیک برای خود فراهم کند. کار کردن در این رشته باعث برخورداری از حقوق های بالا و رضایتمندی از زندگی در کشور بلژیک می شود.

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیگال اپلای در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: