لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

رشته های پزشکی رایگان در آلمان

مشاهده اطلاعات کامل آلمان

بیمه خدمات درمانی
رشته های پزشکی رایگان در آلمانReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 4Rating: 5.0رشته های پزشکی رایگان در آلمان - تحصیل در آلمان - بورسیه تحصیلی در آلمان - دانشگاههای آلمانرشته های پزشکی رایگان در آلمان : پذیرش و ویزای با گارانتی در بهترین کالج های پزشکی آلمان برای رشته های پزشکی، دندان پزشکی و دارو سازی امکان پذیرش وجود دارد شرایط اخذ پذیرش: ۱_ داشتن دیپلم ۱۲ ساله ۲_داشتن مدرک پیش دانشگاهی ۳_داشتن مدرک زبان آلمانی حداقل B1 هزینه کالج بین ۳۵۰ تا ۴۰۰ یورو در سال میباشد مدارک باید به...رشته های پزشکی رایگان در آلمان

رشته های پزشکی رایگان در آلمان : 

مهاجرت به کشور آلمان به عنوان کشوری که امکان تحصیل در رشته های پزشکی رایگان در آلمان و نیز در سایر رشته ها را برای دانشجویان به وجود آورده است در سال های اخیر روند رو به رشدی را طی کرده است.

رشته های پزشکی رایگان در آلمان

دانشگاه های این کشور با داشتن سطح بالای علمی در تمام دنیا، بهترین دوره های تحصیلی را در مقاطع مختلف برای دانشجویان پزشکی ارائه می دهند.

در مورد هزینه های تحصیل در آلمان می توان گفت که به غیر از رشته هایی که دانشجویان در دانشگاه های خصوصی این کشور انتخاب کرده و مشغول به تحصیل در آن ها می شوند، برای ادامه ی تحصیل در گروه علوم پزشکی و دندان پزشکی می توان تقریبا تمام رشته ها را در شمار لیستی تحت عنوان رشته های پزشکی رایگان در آلمان قرار داد.

هزینه تحصیلی

تمام دانشگاه های دولتی کشور آلمان، اقدام به ارائه ی رشته های پزشکی رایگان در دوره های مختلف کرده اند که دانشجو هیچ هزینه ای را به عنوان شهریه برای تحصیل در این رشته ها پرداخت نمی کند.

اما علی رغم این که دانشجو می تواند با حمایت دولت در رشته های پزشکی در آلمان در دانشگاه های مختلف این کشور مشغول به تحصیل شود اما باید هزینه ی اندکی بابت خرید کتاب و ملزومات تحصیلی، اجاره ی خوابگاه، هزینه ی بیمه ی دانشجویی، هزینه ی حمل و نقل و … را خودش تامین نماید.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

پیش تر اشاره شد که تحصیل در رشته های پزشکی در دانشگاه های خصوصی آلمان دارای شهریه می باشد، اما استثنایی بر این اصل هم وارد شده است و آن هم این که چنان چه دانشجو از جانب این دانشگاه ها بورسیه شود می تواند همانند دانشگاه ها و مراکز دولتی در این کشور، از امکان تحصیل در رشته های پزشکی رایگان در آلمان در این دانشگاه ها نیز بهره مند گردد.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

7 پاسخ به “رشته های پزشکی رایگان در آلمان”

 1. Avatar Kianoosh گفت:

  چطور میتونیم از طریق پزشکی بریم المان ؟

 2. Avatar عرفان گفت:

  سلام جناب . تمکن مالی چقدر باید داشته باشیم در رشته های پزشکی؟ چون من تمکن مالی خیلی خیلی کمی دارم…

 3. Avatar زیتون گفت:

  سلام باید کنکور حتما ایران قبول شم که بورسیه بگیرم؟

 4. Avatar شادی گفت:

  سلام. من امسال کنکور دادم و هنوز دانشگاه نرفتم .شرایط تحصیل پزشکی در المان براس من چطوریه؟ ایا حتما باید داشنگاه ایران رفته باشم ؟ امسال ایلتس میگیرم و تازه یادگیری زبان المانی رو شروع کردم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021