لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

دوره ی زبان آلمانی در مجارستان

دوره زبان آلمانی در مجارستان

کالج‌های زبان در مجارستان از نظر وزارت علوم این کشور و وزارت علوم و تحقیقات ایران معتبر هستند. دوره زبان آلمانی و دوره زبان انگلیسی جزء پرمخاطب ترین دوره‌ها در کشور مجارستان هستند. یکی از مزایای گذراندن دوره زبان در مجارستان فاصله کم این کشور به آلمان ، حضور در اتحادیه اروپا و داشتن ویزای شینگن می باشد.

 

دوره زبان آلمانی در مجارستان

این دوره به افرادی که می‌خواهند در کشورهای آلمان ، اتریش ، بلژیک و سوئیس ادامه تحصیل داده و یا شاغل شوند پیشنهاد می‌شود.

 

دوره زبان انگلیسی در مجارستان

این دوره به افرادی که می‌خواهند در کشورهای اروپایی ادامه تحصیل بدهند و یا شاغل شوند پیشنهاد می‌شود.

کالج‌ها در مجارستان به صورت خصوصی و نیمه خصوصی می باشند که به فعالیت علمی و آموزشی مشغول هستند.
این کالج‌ها بیشتر در زمینه‌هایی مانند آموزش زبان ، مهارت‌های کامپیوتری ، مهارت‌های فنی و مهندسی ، کلاس‌های آماده سازی آزمون پزشکی ، مهارت‌های جانبی و… فعالیت می‌کنند. بیشتر کالج‌های معتبر زبان در شهر بوداپست پایتخت این کشور قرار دارند. کالج های دونا و اوسینا دارای دوره زبان های آلمانی و انگلیسی می باشند که متقاضیان می توانند از طریق این کالج ها برای دوره ی زبان اقدام کنند. دوره های زبان آلمانی در کالج زبان مجارستان برای همه سطوح از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته وجود دارد.

 

شرایط دریافت ویزای دوره زبان در مجارستان

این شرایط برای دوره زبان انگلیسی و آلمانی یکسان است.یکی از مهمترین شرایط شرکت در کالج های زبان معتبر این کشور، داشتن مدرک دیپلم برای افراد زیر ۳۰ سال است که می توانند در این دوره ها شرکت کنند.

 

دوره-ی-زبان-آلمانی-در-مجارستان

تحصیل دوره زبان آلمانی در مجارستان مانند دوره زبان انگلیسی حدودا یک سال زمان خواهد برد. ویزای دوره زبان مجارستان به صورت یکساله می باشد و یک‌ ماه پس از دریافت این ویزا می‌توانید کارت اقامت موقت خود را در مجارستان دریافت کنید.

 

هزینه تحصیل زبان در مجارستان

هزینه دوره زبان آلمانی و انگلیسی در مجارستان یکسان است. دوره های زبان آلمانی در مجارستان نسبت به کیفیت آموزشی آن هزینه های مناسبی دارد.
هزینه تحصیل زبان در مجارستان هر ترم بین ۲۱۰۰ تا ۲۶۰۰ یورو می باشد. این تفاوت قیمت به خاطر متفاوت بودن کالج‌های زبان در این کشور است.
در نتیجه هزینه تحصیل دوره زبان در مجارستان برای کل دوره یکساله در حدود ۵۰۰۰ تا ۷۰۰۰ یورو می‌باشد. مجارستان و ترکیه از جمله کشورهایی هستند که مجوز حضور در کشور برای شرکت در دوره های زبان آلمانی را می دهند. با اخذ ویزای تحصیلی در کشور مجارستان می توانید آزادانه بدون اخذ ویزا به کشورهای اروپایی دیگر دسترسی داشته باشید. همچنین در صورت یافتن کار می توانید اقامت خود را تغییر دهید.

آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021