لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

دوره پری مدیکال کالج پزشکی پچ

دوره پری مدیکال کالج پزشکی پچ

دوره پری مدیکال کالج پزشکی پچ : پچ یکی از شهر های مجارستان است که در جنوب غربی این کشور قرار گرفته است.جمعیت ان در سال ۲۰۰۷ میلادی حدود ۱۵۶ هزار دلار نفر بوده و پنجمین شهر بزرگ مجارستان است.از آنجایی که این شهر دارای امنیت بالا و همچنین دارای یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپایی است به همین جهت بسیاری از افراد برای ادامه تحصیل به ویژه در رشته پزشکی به ان جذب می شوند.در سال ۱۹۹۸ ، پچ جایزه یونسکو شهرها را برای حفظ فرهنگ اقلیت ها و همچنین برای کمک به نگرش نسبت به پناهندگان جنگ های یوگسلاوی به خود اختصاص داد و در سال ۲۰۱۰ به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا انتخاب شد .

دوره پری مدیکال کالج پزشکی پچ

دوره عادی پیش دانشگاهی علوم پزشکی در مهر ماه و دوره ی فشرده ی آن در بهمن ماه شروع می شود.

دروس زبان انگلیسی، زیست شناسی، شیمی و زبان تخصصی پزشکی در این دوره تدریس می شود و دانشجو را برای ورود به دانشگاه پزشکی اماده می کند شروع این دوره تقریبا ۲۰-۱۵ مهر می باشد. دانشجویانی که زبانشان ضعیف می باشد می توانند کلاس های زبان انگلیسی را در دو ترم بگذرانند که هزینه ان با دوره ی پیش دانشگاهی برابر است.

متقاضیان می بایست دیپلم خود را به ویژه در دروس زیست شناسی و شیمی ،فیزیک با نمرات خوب گذرانده باشند.

دوره-پری-مدیکال-کالج-پزشکی-پچ

شهریه ی پیش دانشگاهی تقریبا ۸۵۰۰ دلار می باشد که مبلغ ۶۵۰۰  دلار ان را باید از طریق صرافی به این کالج حواله کرد.(حتما نام، شماره پاسپورت دانشجو و برای شهریه قید شود)
امکانات خوابگاهی در اختیار متقاضیان قرار می گیرد که هزینه ی ان ۳۰۰ یورو در ماه است.

قبل از ورود به دانشگاه علوم پزشکی پچ یک دوره ی ۴ هفته ای به منظور یاد اوری دروس در ماه سپتامبر برگزار می کند که بسیار مفید می باشد.

این کالج طی دوره ۹ ماهه پیش دانشگاهی دروس مورد نیاز ورودی علوم پزشکی را توسط اساتید دانشگاه علوم پزشکی پچ به دانشجویان اموزش می دهد.

دروس دوره پری مدیکال کالج پزشکی :

کلاس های تابستانی زبان انگلیسی ۴ ماه در محیطی کاملا اروپایی و توریستی برگزار می شود که فرصت مناسبی برای سنجیدن دانشجو برای ورود به کالج می باشد از تاریخ جون تا اگوست می باشد که کلاس ها نیمه خصوصی می باشد و هزینه ان حدودا ۴۹۰۰ دلار است.

آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

  1. مهران گفت:

    باسلام. شرایط دوره پری مدیکال چیه؟

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021