لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

دندانپزشکی در خارج از کشور

دندانپزشکی در خارج از کشور

دندانپزشکی در خارج از کشور : رشته ی دندانپزشکی یکی از رشته های پر طرفدار در رشته های پزشکی می باشد. بیشتر متقاضیان در این رشته خواهان تحصیل دندانپزشکی در خارج از کشور می باشند. معمولا افرادی که می خواهند دوره های دندانپزشکی در خارج از کشور را بگذرانند به دنبال کشوری کم هزینه و علاوه بر این کشوری مناسب با تجهیزات پیشرفته در دندانپزشکی در خارج از کشور می باشند.

دندانپزشکی در خارج از کشور

کشور آلمان در زمینه ی دندانپزشکی در خارج از کشور، کشوری بسیار مناسب از نظر هزینه های تحصیل نسبت به سایر کشور های دیگر است. همچنین شما هنگامی که کشور آلمان را برای تحصیل دندانپزشکی در خارج از کشور انتخاب می کنید می توانید پس از فارغ التحصیلی خود در حیطه ی بیمارستان و نیز در مطب شخصی خودتان مشغول به کار شوید.

به علاوه اینکه، تحصیل دندانپزشکی در خارج از کشور و در کشوری مثل آلمان شرایطی را برای افراد فراهم می کند تا حقوق نیز دریافت نمایند این حقوق در طول سال حدودا ۴۹۰۰۰ یورو می باشد.

مدارک لازم برای اخذ پذیرش دندانپزشکی در آلمان

 ارائه ی مدرک زبان تافل را ایلتس
 سابقه ی تحصیلی بسیار عالی در طول تحصیل
 در صورتی که زبان آلمانی را آموخته باشید دارای یک پوئن مثبت هستید.

تحصیل دندانپزشکی در بلاروس

دندانپزشکی در خارج از کشور، کشور بلاروس نیز جزء سایر کشور هایی می باشد که در ارائه ی آموزش دندانپزشکی از شرایط بسیار خوبی برخوردار بوده و هزینه های تحصیل دندانپزشکی نیز در آن بسیار پایین است. در این کشور شما برای گذراندن دوره های پزشکی و یا دندانپزشکی نیازی به گذراندن دوره های پیش دانشگاهی و یا ارائه ی مدرک آن نخواهید داشت.

چرا که این دوره در کشور بلاروس نیز به صورت دوره ای برگزار خواهد شد و پس از این که فرد این دوره را گذراند با شرکت در آزمون ورودی می تواند به راحتی در این رشته تحصیل نماید. نکته ی حائز اهمیت برای تحصیل دندانپزشکی در بلاروس دارا بودن معدل بالای ۱۶ می باشد.

از مزایای تحصیل دندانپزشکی در این کشور امکان تحصیل به زبان انگلیسی می باشد. طول دوره ی دندانپزشکی در بلاروس ۵ سال می باشد. هزینه های تحصیلی در این رشته نیز در حدود ۴۵۰۰ الی ۵۰۰۰ دلار در سال است.

دندانپزشکی در اسلواکی

دندانپزشکی در خارج از کشور، کشور اسلواکی نیز در شمار کشور هایی قرار دارد که برای تحصیل رشته ی دندانپزشکی بسیار مناسب می باشد. همچنین تحصیل در این رشته در کشور اسلواکی به زبان انگلیسی ارائه می شود و این موضوع باعث جذب روز افزون افراد به این کشور می شود. طول دوره های دندانپزشکی در اسلواکی ۶ سال بوده و هزینه ی آن ۱۰۰۰۰ یورو در سال است.

از دیگر کشور هایی که برای تحصیل دندانپزشکی مناسب می باشد می توان به کشور هایی نظیر بنگلادش، استرالیا، انگلستان، ایتالیا، روسیه و… می باشد. این کشور ها در عین مناسب بودن تحصیل دندانپزشکی هزینه های کمتری را نیز دارا می باشند.

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021