لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

درباره ما

گروه تخصصی مهاجرت کاری و پذیرش تحصیلی لیگال اپلای، با افتخار سال­هاست که به متقاضیان پذیرش تحصیلی و مهاجرت کاری  به کشور­های مطرح دنیا خدمت­ رسانی میکند. ماموریت لیگال اپلای همراهی با متقاضیان از لحظه اولین تماس تا پایان تحصیلات و اخذ اقامت دائم وبا عقد قرارداد کاری در کشور مورد نظر می باشد. امروز با توفیقات صورت­ گرفته و با ارائه خدمات منحصر به فرد و مطمئن، تیم مجرب کارشناسان و مشاوران لیگال اپلای با نمایندگانی در سراسر دنیا از جمله آلمان، اتریش، هلند، ایتالیا، اسپانیا، لهستان، کانادا و … در حال خدمات­ رسانی به عزیزان هموطن هستند.

خدمات موسسه لیگال اپلای با اولین تماس متقاضی شروع میشود. لیگال اپلای افتخار دارد در حوزه­ های زیر به متقاضیان گرامی خدمت­ رسانی کند.

 

خدمات اخذ ویزا

پروسه اخذ ویزا و گرفتن وقت ملاقات از سفارت، پیچیدگی­ های خاص خود را دارد که با توجه به سختگیری­ هایی که در سال­های گذشته برای هموطنان عزیزمان صورت گرفته، بهتر است که در این راه از مشاورانی کاربلد استفاده شود.
مشاورین و متخصصین مجرب لیگال اپلای در همه مراحل اخذ ویزا و پذیرش همراه متقاضیان هستند. در حال حاضر بسیاری از متقاضیان لیگال اپلای در کشور­های مدنظر خود تحصیل میکنند و یا با اتمام تحصیلات موفق به اخذ اقامت شده­ اند.

 

خدمات پذیرش تحصیلی

اطلاع از لیست دانشگاه­های مورد تایید “وزارت علوم، تحقیقات و فناوری” و “وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی” شرط لازم برای اپلای­ کردن در دانشگاه­ هاست. این لیست ها در سایت­ های دولتی به راحتی قابل دسترس است و اما این شرط لازم به هیچ عنوان کافی نمی باشد. اطلاع دقیق از نحوه پذیرش در هر دانشگاه، شرایط و مدارک تحصیلی مورد نیاز (که در هر دانشگاه و کشور متفاوت است)، اطلاع از دوره­های آمادگی زبان، زمان­ بندی ثبت نام­ ها، مسائلی هستند که تنها با تجربه سالیان طولانی انجام پذیرند.

مشاوران و متخصصان لیگال اپلای با استفاده از دیتا بیس دانشگاه­ های مطرح دنیا و آشنایی کامل در حوزه پذیرش تحصیلی در تمام مقاطع آماده خدمت­ رسانی به متقاضیان هستند.

 

خدمات بعد از ورود

همانطور که میدانید گرفتن پذیرش و اقامت، تنها مسئله هر متقاضی در راه اقامت به یک کشور خارجی نیست، مخصوصا اگر متقاضی، آشنایی قبلی با کشور مقصد نداشته باشد. از آنجا که زندگی در هر کشور مقررات و قوانین خاص خود را دارد، اکثر متقاضیان در بدو ورود به کشور مقصد با انبوهی از مسائل مواجه میشوند که نیاز به راه حل برای آن­ها الزامی است. لیگال اپلای با تعهدی که به هر متقاضی می دهد، وظیفه خود میداند که در جزئی ترین مسائل اقامت همراه متقاضیان باشد.در نتیجه همزمان با ورود متقاضی و یا در برخی موارد قبل از آن، بسیاری از مسائل حل شده است. مسائلی از قبیل اسکان، بلیت­ های دانشجویی،  رجیستری پلیس و دیگر موارد لازم برای اقامت، با حضور لیگال اپلای به سادگی انجام می شوند.

تمامی خدمات ذکر شده  با همکاری موسسات اعزام دانشجوی کشور تحت مجوز رسمی از وزارت علوم وتحقیقات و فناوری ارائه می شود. دسترسی به لیست موسسات اعزام دانشجو از طریق لینک زیر امکان پذیر است.

 

خدمات مهاجرت کاری

گروه تخصصی مهاجرت و کاریابی بین المللی  لیگال اپلای، در طول فعالیت  خود  به یکی از پیشگامان عرصه اشتغال و کاریابی بین المللی مبدل شده است . ماموریت لیگال اپلای همراهی با متقاضیان کاریابی بین الملل از لحظه اولین تماس تا انتخاب بهترین گزینه کار در بهترین کشورهای دنیا می باشد. برای نیل به این هدف ، از بهترین ویژگی خود یعنی ترکیب دانش و تجربیات خود با دانش و مهارت متقاضیان استفاده نموده تا همراه  با تخصص و تبحر خود  بهترین گزینه را بر اساس رزومه و مهارت افراد از میان طیف وسیعی از حوزه های شغلی و انواع مشاغل مثال زدنی گزینش و معرفی نماید . امروز با توفیقات صورت­ گرفته و با ارائه خدمات منحصر به فرد و مطمئن، همراه با کارشناسان مجرب و مشاوران حقوقی  در حال خدمات­ رسانی به عزیزان هموطن با همکاری موسسات کاریابی بین المللی دارای مجوز از وزارت کار،هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق فرم خدمات مشاوره و یا راههای ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

لیست موسسات مجاز برای اعزام دانشجو ویرایش  دی ماه ۹۷ 

کاریابی بین المللی ۸۸۲۸۸۲۱۱

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021