لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

دانشگاه liege

مشاهده اطلاعات کامل هلند

دانشگاه liege

دانشگاه liege : این دانشگاه در سال ۱۸۱۷ توسط ویلیام اول هلند، سپس پادشاه انگلستان هلند و آنتون رینهارد فالک وزیر آموزش و پرورش تاسیس شد. پایه و اساس دانشگاه نتیجه یک سنت فکری طولانی است که به ریشه های اسقف اعظم لیسه می رسد. در آغاز قرن یازدهم، تأثیر اسقف رهبران لیژ، دانشجویان و دانشمندان برجسته و فیلسوفان نظیر پترارچ را در کتابخانه هایش جذب کرد. شهرت مدارس قرون وسطایی شهر را شهرت به عنوان یک آتن جدید دانست.

 

دانشگاه liege

یک فرمان ۱۷ نوامبر ۱۸۰۸ توسط ناپلئون  در مورد تشکیل یک دانشگاه امپراطوری، لژ را به عنوان محل آکادمی جدید تشکیل دادند که از یک دانشکده هنر و یک دانشکده علوم تشکیل شد – اولین مدرک دانشگاهی در لیژ. در نهایت، لیژ دانشگاه خود را به ویلیام اول هلند واگذار می کند، که یادآور میراث معتبر تدریس و فرهنگ شهر است هنگامی که تصمیم گرفت تا دانشگاه جدیدی را در زمین والون ایجاد کند.

تقریبا ۲۰۰ سال بعد، تا حدودی در ناحیه Sart-Tilman (fr) در لیژ، دانشگاه لیژ به جامعه فرانسوی بلژیک بستگی دارد. این دانشگاه در لبه رود Meuse، در مرکز “جزیره”، بخش لاتین Liege واقع شده است. تا سال ۲۰۰۹، دانشکده کشاورزی دانشگاه Gembloux (FUSAGx) بخشی از ULiège است. این نام جدیدی را برای دانشگاهیان و نیز تحقیقاتی به نام “Gembloux Agro-Bio Tech” به تصویب رسانده است.

در یکی از شهرهای کوچک استان لینز دانشگاه liege واقع شده است.رتبه ی جهانی این دانشگاه در حال حاضر ۳۰۷ می باشد.این دانشگاه دارای ۱۰ دانشکده و یک مدرسه مدیریت است.از مزایای این دانشگاه امکان تحصیل به چند زبان مختلف انگلیسی-فرانسوی-المانی و ایتالیایی است.
ارائه مدرک زبان B2 برای اخذ پذیرش از این دانشگاه اجباری است.تعریفی که دانشگاه برای کل هزینه های سالیانه یک دانشجو شامل مسکن-تحصیل-خوردوخوراک-بیمه-لباس-حمل ونقل و تفریح ارائه داده است.بطور متوسط حدودا ۱۴۰۰۰ یورو میباشد.
شهریه تحصیل در رشته های گوناگون این دانشگاه حدودا ۴۰۰۰ یورو در سال می باشد.این دانشگاه دارای دو ددلاین ثبت نام یکی در ۲۱ سپتامبر و دیگری در ۹ فوریه می باشد.
در زیر به برخی دپارتمانها و رشته های ارائه شده در این دانشگاه اشاره می گردد:

۱۰ دانشکده

فلسفه و حروف
قانون علوم سیاسی و جرم شناسی
علوم پایه
دارو
علوم کاربردی
داروهای دامپزشکی
روانشناسی و آموزش
دانشکده علوم اجتماعی
Gembloux agro-bio tech (gxabt)
معماری

دانشگاه liegeReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 22Rating: 5.0دانشگاه liege - معرفی دانشگاه دانشگاه liege -شرایط پذیرش در دانشگاه liege - دانشگاه لیگادانشگاه liege :  این دانشگاه در سال 1817 توسط ویلیام اول هلند، سپس پادشاه انگلستان هلند و آنتون رینهارد فالک وزیر آموزش و پرورش تاسیس شد. پایه و اساس دانشگاه نتیجه یک سنت فکری طولانی است که به ریشه های اسقف اعظم لیسه می رسد. در آغاز قرن یازدهم، تأثیر اسقف رهبران لیژ، دانشجویان و دانشمندان برجسته و فیلسوفان نظیر...دانشگاه liege
آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021