لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

دانشگاه کوچ ترکیه

دانشگاه ترکیه

دانشگاه کوچ استانبول  ترکیه در سال ۱۹۹۳ در شهر استانبول به عنوان یک دانشگاه خصوصی غیر انتفاعی جهت تحصیل در ترکیه تاسیس شد .

ششمین دانشگاه برتر پزشکی کشور ترکیه در رنکینگ جهانی می باشد و از طریق آزمون اس ای تی و … پذیرش دارد .دانشگاه کوچ همچنین شامل دانشکده علوم اجتماعی و علوم انسانی، علوم اداری و اقتصاد، علوم، مهندسی، حقوق، پرستاری و پزشکی می باشد. دانشگاه کوچ ترکیه شامل ۲۲ رشته در مقطع کارشناسی، ۳۱ رشته در کارشناسی ارشد و ۱۶ رشته در مقطع دکترا با پذیرش ۵۵۰۰ دانشجو می باشد.

 

 

دانشکده های دانشگاه کوچ به شرح زیر می باشد:

 

دانشگاه-کوچ-ترکیه

دانشگاه کوچ دارای واحدهای دانشگاهی زیر است:

 

 

مدارک لازم جهت پذیرش دردانشگاه کوچ

 

 

شهریه دانشگاه کوچ ترکیه

شهریه دانشگاه کوچ ترکیه برای دانشگاه های دارای زبان تحصیلی ترکی و آموزش متوسطه: مبلغ شهریه برای دانشجویانی که تبعه ترک هستند، بین ۸۰ الی ۲۵۰ $ می باشد.  مبلغ شهریه برای دانشجویانی که از اتباع خارجی هستند، بین ۲۴۰ الی ۷۵۰ $ می باشد.

شهریه دانشگاه کوچ ترکیه برای دانشگاه های دارای زبان تحصیلی انگلیسی و آموزش متوسطه: مبلغ شهریه برای دانشجویانی که تبعه ترک هستند، بین ۱۵۰ الی ۵۰۰ $ می باشد. مبلغ شهریه برای دانشجویانی که از اتباع خارجی هستند، بین ۴۵۰ الی ۱۵۰۰ $  می باشد.  ناگفته نماند که میزان شهریه در دانشگاه های پایه، مبلغی معادل ۵۰۰۰ الی ۲۰٫۰۰۰ $ خواهد بود.

 

 

 

آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021