لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

دانشگاه کلگری

دانشگاه کلگری

دانشگاه کلگری

دانشگاه کلگری : کلگری شهری در جنوب استان البرتای کانادا است .۸۰ کیلومتری شرق رشته کوه های راکی قرار گرفته است .جزو مهم ترین قطب های اقتصادی کشور می باشد.

در این محیط آموزشی، ۳۱۰۰۰ دانشجو در بیش از ۲۰۰ رشته مختلف در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای حرفه‌ای مشغول به تحصیل می‌باشند و فرصت‌های یادگیری مادام‌العمر متنوعی برای جامعه علمی فراهم می‌گردد.

مطالعات بین المللی، داوطلبانه، کار و برنامه های تحقیقاتی همزمان با توسعه تنوع و ارتقای یادگیری، آموزش و تحقیق در زمینه‌های جهانی را فراهم می‌کند.

رودخانه ی بو از مرکز این شهر می گذرد و جز جاذبه های گردشگری این شهر محسوب می شود .دارای اب و هوای سرد و خشک است و در رده بندی اقلیم قاره ای مرطوب قرار می گیرد دانشگاه معروف و اصلی این شهر کلگری می باشد.

این دانشگاه در رتبه بندی QS دانشگاه های جهان (۵۰ دانشگاه برتر در طول ۵۰ سال گذشته) و رتبه بندی اموزش های تامیز (۱۵۰ دانشگاه برتر در طول ۵۰ سال گذشته) در سال ۲۰۱۶ در کانادا و نیز امریکای شمالی در رتبه ۱ قرار گرفت.

محیطی برای زندگی و تکامل که فرصت های ویژه ای را در اختیار دانش اموختگان خود قرار می دهد.مهلت درخواست برای ترم پاییز ۱۵ سپتامبر است .

 

دانشگاه-کلگری

 

برخی دانشکده ها و رشته های این دانشگاه شامل:

دانشکده پزشکی

دانشکده ی طراحی محیط زیست

دانشکده تجارت

اجرایی MBA

دانشکده حقوق

دانشکده توسعه و انرژی های پایدار

کارشناسی ارشد در توسعه انرژی پایدار

دانشکده ی آموزشی

آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021