لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

دانشگاه ژجیانگ 

مشاهده اطلاعات کامل چین

دانشگاه ژجیانگ یکی از موسسات عالی آموزش عالی ودانشگاهی دولتی‌ست که در سال ۱۸۹۷تأسیس شده است و یکی از قدیمی ترین ومعتبرترین دانشگاههای چین محسوب می شود.این دانشگاه در یکی از زیباترین شهرهای چین ،به نام هانگژو واقع شده استکه حدود ۱۸۰کیلومتر با شانگهای فاصله دارد.این دانشگاه در هفت دانشکده و ۳۶ مدرسه سازماندهی شده است.این دانشگاه دارای قدرت تحقیقاتی بالا است و کتابخانه این دانشگاه با برخورداری از ۷میلیون جلد کتاب یکی از بزرگترین کتابخانه‌های دانشگاهی کشور چین است. دانشگاه ژجیانگ در رنکینگ جهانی در رده ۱۱۰دنیا جای دارد و یکی از ۵۰دانشگاه برتر دنیا برای تحصیل در رشته مهندسی شیمی ارزیابی شده است.

 

رنکینگ:

در رتبه بندی دانشگاه ی جهان QS در سال ۲۰۲۰ دانشگاه ژجیانگ در رتبه ۵۴ دنیا و چهارم چین قرار گرفته است. همچنین بر اساس رتبه بندی موسسه  تایمز در سال ۲۰۲۰ این دانشگاه در رتبه ۱۰۷ دانشگاه های جهان قرار دارد.

 

چشم اندازجهانی:

این دانشگاه دارای ۶۰۰۰ دانشجوی بین الملل، ۸۰۰۰ استاد و دانشجو می باشد که هرساله در برنامه های مختلف تبادلات خارجی شرکت می کند و مفتخر به داشتن چشم اندازهای جهانی است.

 

شهریه دانشگاههای چین

 

 

کتابخانه:

کتابخانه دانشگاه ژجیانگ یکی از قدیمی ترین کتابخانه های دانشگاهی چین است،که مشخصات آن ،نشان از قدمت و کیفیت آن دانشگاه است

این کتابخانه شامل

 

 

دانشکده ها:

 

 

مقاطع دریافت بورس :

 بورس تحصیلی برای مقاطع رشته‌های کارشناسی،کارشناسی ارشد،دکتری و زبان چینی دردسترس است.

 

مزایای بورس تحصیلی:

بورسیه تحصیلی مواردی چون تحصیلات تکمیلی، هزینه تحصیل، خوابگاه و هزینه‌های بیمه درمانی را پوشش می‌دهد و هزینه تحصیلی ماهانه ۲۰۰۰ دلار برای دانشجویان کارشناسی، ۲۵۰۰۰دلار برای دانشجویان کارشناسی ارشد و ۳۰۰۰ دلار برای دانشجویان دکترا فراهم می‌کند. بورس تحصیلی معمولی هزینه‌های بیمه درمانی و درمانی را نیز پوشش می‌دهد.
ملیت دانشجو: شهروندان غیر چینی
تعداد بورس تحصیلی: برای این بخش اطلاعات دقیقی داده نشده است و دانشگاه های کشور چین برای گرفتن دانشجو آزادانه عمل می‌کند.

 

 

 

 

 

آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۴/۰۳
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021