لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

دانشگاه پیزا

مشاهده اطلاعات کامل ایتالیا

دانشگاه پیزا
دانشگاه پیزاReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 22Rating: 5.0دانشگاه پیزا - شرایط پذیرش در دانشگاه پیزا - معرفی دانشگاه پیزا -دانشگااها ایتالیادانشگاه پیزا : دانشگاه پیزا pisa در سال ۱۳۴۳ تاسیس شد. دانشگاه پیزا ایتالیا یکی از دانشگاه هایی است که بسیاری از واحد های آن بازسازی شده اند و ازین نظر جزئ دانشگاه های خوب ایتالیا میباشد. تمامی دانشکده های دانشگاه pisa درقلب شهر پیزا واقع شده اند و به تمامی نقاط پر رفت و آمد شهر نزدیک است. حدود ۶۰ هزار دانشجو...دانشگاه پیزا

دانشگاه پیزا
دانشگاه پیزا در یکی از جذابترین و توریستی ترین شهرهای ایتالیا قرار گرفته است. این دانشگاه یکی از دانشگاه های بزرگ و معتبر این کشور و با رنکینیگ جهانی 189 می باشد. گستره دپارتمان های این دانشگاه شامل کامپیوتر، مهندسی و تکنولوژی-مدیریت و هزینه پایین تحصیل از نکات مثبت این دانشگاه برای ادامه تحصیل می باشد.

دانشگاه پیزا

از نکات مهم که بایستی موردتوجه دانشجویان ایرانی قرار گیرد دانستن این مطلب است که تحصیل در مقطع لیسانس در این دانشگاه به زبان ایتالیایی است. لذا اکثر دانشجویان ایرانی همه ساله برای مقاطع فوق لیسانس و دکترا به این دانشگاه مهاجرت می نمایند.
در دانشگاه نامبرده در بعضی از رشته ها حتی ارائه مدرک زبان انگلیسی اجباری نیست و تنها با تسلط به زبان و ارائه یک مصاحبه تصویری (Skype) اخذ پذیرش امکانپذیر می باشد.
ددلاین این دانشگاه، همه ساله تا اواسط ماه june و یکبار در سال می باشد و امکان اخذ بورسیه زندگی برای تمامی دانشجویان عزیز از این دانشگاه امکان پذیر است.

دوره های آموزشی به زبان انگلیسی

از سال تحصیلیِ 2012-2013 دانشگاه پیزا هشت دوره ی آموزشی در رشته های مهندسی، ریاضی، علوم فیزیکی و طبیعی و اقتصاد را به طور کامل به زبان انگلیسی ارائه می دهد:

– مهندسی هوا و فضا

– مهندسی کامپیوتر

– سیستم های محاسباتی و رایانه ای

– مهندسی هسته ای

– علوم کامپیوتر

– علوم کامپیوتر و شبکه – بازرگانی و کسب و کار

– اقتصاد

دوره های دیگری نیز وجود دارند که برای دانشجویان خارجی علاوه بر زبان ایتالیایی به زبان انگلیسی نیز ارائه می شوند. همچنین خدمات ویژه ای برای کمک و سهولت تدریس خصوصی به دانشجویان خارجی وجود دارد که توسط افراد متخصص به زبان خود دانشجو انجام می گیرد.

شهریه ها، کمک هزینه ها و جوایز

همه دانشجویان می توانند از تمامی دوره های آموزشیِ دانشگاه پیزا استفاده کنند: شهریه دوره ها با توجه به درآمد و شایستگی دانشجویان متغییر می باشد.

حداکثر شهریه 2100 یورو است، اما بسیاری از دانشجویان تقریبا هیچ مبلغی نمی پردازند و یا از کاهش شهریه زیادی بهره می برند. دوره های تحصیلی منطقۀ توسکانی به دانشجویان فرصت های بسیاری برای دریافت کمک هزینه فراهم می کند (در سال 2011 از 6000 داوطلب، حدود 4500 نفر کمک هزینه مالی دریافت کردند). برخی از کمک هزینه های تحصیلی نیز به فارغ التحصیلی و برخی دیگر به دانشجویان خارجی اختصاص دارد.

در زیر به برخی رشته های ارائه شده در این دانشگاه در مقطع فوق لیسانس اشاره می گردد:

رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه :

علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات

مهندسی و فناوری

کسب و کار و مدیریت

علوم اجتماعی

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021