لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

دانشگاه های کشور اسلواکی

دانشگاه های کشور اسلواکی
دانشگاه های کشور اسلواکیReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 27Rating: 5.0دانشگاه های کشور اسلواکی شرایط پذیرش در دانشگاه های کشور اسلواکی-مرفی دانشگاه های اسلواکیدانشگاه های کشور اسلواکی : نکته مهم برای متقاضیان تحصیل در دانشگاههای علوم پزشکی اسلواک. متقاضیان تحصیل در اسواک رشته های علوم پزشکی شامل پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی توجه داشته باشند تحصیل در اسواک به زبان اسواکی رایگان می باشد و دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کشور اسواک به زبان انگلیسی را دارند تمام هزینه ها...دانشگاه های کشور اسلواکی

دانشگاه های کشور اسلواکی : دانشگاه های کشور اسلواکی را می توان به صورت زیر معرفی کرد

دانشگاه های کشور اسلواکی

دانشگاه کمنیوس براتیسلاوا

بزرگترین و معتبرترین دانشگاه پزشکی اسلواکی به نام دانشگاه کامنیوس در براتیسلاوا است که در سال ۱۹۱۹ تاسیس شده که تایید شده از سوی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش می باشد.

دانشگاه براتیسلاوا در کشور اسلواکی در سطح بین المللی قرار دارد و از نظر امکانات رفاهی شرایط بسیار مطلوبی را برای دانشجویان فراهم آورده است. خوابگاههای این دانشگاه همگی دارای اینترنت به صورت رایگان ، سرویس بهداشتی و حمام جداگانه برای هر اتاق ، سالن بدنسازی، رستوران و اتاق مطالعه به صورت ۲۴ ساعته می باشد.

دانشکده پزشکی دانشگاه کمنیوس در حال حاضر دو رشته ی اصلی پزشکی عمومی (MUDR) و دندان پزشکی (MDDR) را در دوره های زمانی ۶ سال به زبان انگلیسی و اسلواک ارائه میدهد. دوره های عادی تحصیلی برای این دو رشته ۶سال(۱۲ترم) میباشدکه در صورت اتمام کامل دوره با موفقیت کاملدانشجویان قادر به اخذ مدارک Medicinae universae doctor برای پزشکی و Medicinae Dentale Doctor برای دندان پزشکی خواهند بود.

امتحان ورودی معمولا برای دانشکده پزشکی دانشگاه کمنیوس۳ بار قبل از شروع هر سال تحصیلی برگزار می گرددکه زمان ان معمولا ۲۵ و۳۰ ماه June (اواسط خرداد ماه) و در صورت وجود ظرفیت در دانشگاه برای سومین بار در تاریخ ۲۵ ماهAugust (اواسط مرداد ماه) نیز برگزار میشود.اخرین مهلت برای ثبت نام امتحان ورودی و ارائه مدارک مورد نیاز ۱۵ ماه May میباشد. محتوای سوالات امتحان ورودی دروس پایهشیمی و زیست شاسی میباشد.

هزینهی شهریه سالیانه (۲ترم) برای دوره ی پزشکی۹۰۰۰یورو هزینهی شهریه سالیانه (۲ترم) برای دوره ی دندان پزشکی۱۰۰۰۰یورو

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

دانشگاه پزشکی مارتین جسینیوس

دانشگاه پزشکی مارتین جسینیوس Jessenius Faculty of Medicine در سال ۱۹۶۲ تاسیس گردید این دانشگاه دومین دانشگاه بزرگ پزشکی در اسلواکی میباشد این دانشگاه نیز دارای دومین بیمارستان بزرگ اسلواکی میباشد برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا به زبان انگلیسی در پزشکی عمومی ، پرستاری ، بهداشت عمومی ، و دندان پزشکی تدریس میگردد.

این دانشگاه دارای ارتباط قوی با تمامی دانشگاههای اروپا بوده و جز گروه اراسموس میباشد که امکان انتقال به تمامی دانشگاههای اروپا را در حین تحصیلرا فراهم میاورد.در این دانشگاه ۶۰۰ دانشجو بین المللی از ۱۴ کشور مختلف جهان در حال تحصیل میباشند.

هزینه تحصیل در دانشگاه جسینیوس سالیانه ۸۹۵۰ یورو میباشد و هزینه درخواست پذیرش در دانشگاه ۴۰۰ یورو میباشد.

مرکز پیش دانشگاهی دانشگاه کامینیوس در براتیسلاوا :

♦رشته ها : دوره های آماده سازی برای آمادگی رشته های علوم پزشکی به زبان انگلیسی– مورد تائید وزارت بهداشت ایران
♦شهریه : ۵۵۰۰ دلار برای یکسال که شامل خوابگاه و غذا میباشد . آموزش زبان اسلواکی به دانشجویان جهت ارتباط با بیماران در بیمارستان – دوره از سپتامبر تا ژوئن میباشد .

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021