لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

دانشگاه های رایگان در فنلاند

دانشگاه های رایگان در فنلاند
دانشگاه های رایگان در فنلاندReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 3Rating: 5.0دانشگاه های رایگان در فنلاند- هزینه های تحصیلی- دوره ی لیسانس در کشور فنلاند- اخذ بورسیه یدانشگاه های رایگان در فنلاند : باتوجه به اینکه شمار زیادی از متقاضیانی ایران علاقمند به تحصیل در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خارج از کشور، به دنبال فرصت های تحصیلی رایگان هستند، گزارش امروز روزیاتو، شما را با فرصت های تحصیلی رایگان در کشور فنلاند آشنا می کند. فراموش نکنید که سایت های معرفی فرصت های بورسیه ...دانشگاه های رایگان در فنلاند

دانشگاه های رایگان در فنلاند، دانشگاه های رایگان در فنلاند معمولا افرادی که به دنبال تحصیل در خارج از کشور هستند دانشجویان مقاطع لیسانس و یا فوق لیسانس هستند.

دانشگاه های رایگان در فنلاند

عده ای هم هستند که جهت تحصیلات تکمیلی وارد کشور های خارجی می شوند. کشور فنلاند یکی از کشور های بسیار عالی برای تحصیل در خارج از کشور است.

این کشور دارای دانشگاه های معتبر و مورد تایید وزارت علوم ایران می باشد. همچنین تحصیل در این کشور با توجه به دادن بورسیه هایی به دانشجویان خارجی تقریبا با مبلغ کمی هزینه همراه است.

یکی از مواردی که در تحصیل در فنلاند حائز اهمیت است تسلط کامل به زبان سوئدی و یا انگلیسی است. این موضوع به ویژه برای دانشجویان مقطع کارشناسی مهم است.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

021-88288200

چگونگی دوره لیسانس در کشور فنلاند

دوره ی لیسانس در کشور فنلاند یک دوره ی 3 ساله است که رایگان هم نیست و دانشجو می بایست مبلغی به عنوان شهریه پرداخت کند.

دانشجو در این مقطع می بایست 120 واحد را بگذراند و پس از ان با ارائه ی یک پژوهش علمی موفق به دریافت مدرک خود شود. دانشگاه ها در فنلاند به صورتی هستند که اجازه ی کار به مدت 10 ساعت در هفته را به دانشجو می دهند تا دانشجو بتواند تا حدودی هزینه های تحصیلی را پوشش دهد.

شرایط تحصیل در مقطع فوق لیسانس

دانشجویان در این مقطع از شرایط بهتری برخوردارند زیرا معمولا دارای مدرک زبان بوده و این خود کار را راحت تر می کند.

لازم به ذکر است که فاصله ی بین لیسانس تا فوق لیسانس نباید بیشتر از 5 سال باشد و معدل مدرک لیسانس زیر 13 نباید باشد. طول دوره ی فوق لیسانس 2 سال است.

شرایط تحصیل در مقطع دکترا

یکی از مزایای تحصیل در مقطع دکترا در این کشور امکان اخذ بورسیه ی تحصیلی است که این خود موجب می شود که تحصیل در مقطع دکترا را رایگان در نظر گرفت.

همچنین دانشجویان در این مقطع می توانند 30 ساعت در هفته را کار کرده و هزینه ی تحصیل خود را پرداخت کنند. طول مدت دکترا 3 تا5 سال است.

با توجه به متن بالا در این کشور نمی توان تحصیل رایگان داشت فقط می توان با دریافت بورسیه از هزینه تحصیل کم کرد.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021