لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

دانشگاه های استرالیا

مشاهده اطلاعات کامل کانادا

مشاهده اطلاعات کامل گرجستان

مشاهده اطلاعات کامل فرانسه

مشاهده اطلاعات کامل سوئد

مشاهده اطلاعات کامل انگلستان

مشاهده اطلاعات کامل مجارستان

مشاهده اطلاعات کامل بلاروس

مشاهده اطلاعات کامل چک

مشاهده اطلاعات کامل چین

مشاهده اطلاعات کامل اوکراین

مشاهده اطلاعات کامل لهستان

مشاهده اطلاعات کامل ترکیه

مشاهده اطلاعات کامل روسیه

مشاهده اطلاعات کامل قبرس

مشاهده اطلاعات کامل پرتغال

مشاهده اطلاعات کامل هلند

مشاهده اطلاعات کامل اسپانیا

مشاهده اطلاعات کامل آمریکا

مشاهده اطلاعات کامل نروژ

مشاهده اطلاعات کامل بلژیک

مشاهده اطلاعات کامل ایتالیا

مشاهده اطلاعات کامل استرالیا

مشاهده اطلاعات کامل آلمان

مشاهده اطلاعات کامل اتریش

دانشگاه های استرالیا
دانشگاه های استرالیاReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Dec 20Rating: 5.0دانشگاه های استرالیا - لیست دانشگاه های معتبر استرالیا مورد تایید وزارت علوم - تحصیل دانشگاهی.دانشگاه های استرالیا

کشور استرالیا دارای دو نوع سیستم دانشگاهی دولتی و خصوصی است تعداد دانشگاه های استرالیا که دولتی هستند 38 و تعداد دانشگاه خصوصی در این کشور 2 عدد است. 21 عدد از این دانشگاه ها در حال ارائه ی دوره های آموزش عالی می باشد و 8 تا از این دانشگاه ها در زمره ی 8 دانشگاه برتر استرالیا و دارای رنک علمی در سطح جهانی هستند.

برخی رشته های تحصیلی در بعضی از این دانشگاه ها تدریس می شود مثلا رشته های تحصیلی مهندسی و انواع مدیریت ها ی تجارت و بازرگانی تقریبا در همه دانشگاهها در حال تدریس است اما رشته های دیگر مثل رشته های پزشکی و پیرا پزشکی فقط در برخی از این دانشگاه ها تدریس می شود.

هر کدام از این دانشگاه ها برای پذیرش در انواع رشته ها ، شرایط و ضوابط خاص خود را دارند. دانشگاه های استرالیا به این صورت هستند که هرکدام در ایالتی در استرالیا قرار دارند و در هر ایالت حداقل یکی از 8 دانشگاهی که جز دانشگاه های برتر کشور استرالیا و جهان است قرار دارد که هر کدام از این دانشگاه ها با تراز علمی بالا، پردیس هایی در دیگر ایالت های استرالیا دارند.

به طور کلی در میان 20 دانشگاه برتر دنیا، دانشگاه های استرالیا دارای رنک علمی بوده و در بسیاری از رشته ها ی تحصیلی به عنوان برترین ها دیده می شوند و مابقی نیز در 400 دانشگاه برتر جهان جای می گیرند.

نکته ی قابل توجه در مورد 8 دانشگاهی که در بالا درباره ی آن ها توضیح داده شد  که از مابقی دانشگاه های استرالیا برترند بدین معنی نیست که همه ی رشته های تحصیلی در این دانشگاه ها ارائه شود و یا اینکه در همه رشته های تحصیلی تاپ باشد چه بسا که رشته ای در دانشگاهی غیر از این 8 دانشگاه اصطلاحا قطب بوده و حرف اول را بزند پس منظور ما رنک علمی دانشگاه به طور کلی است نه اختصاصا رشته ی تحصیلی.

لیست دانشگاه های استرالیا بر اساس رتبه بندی

در مورد چند دانشگاه فوق به اختصار توضیحاتی ارائه می شود:

دانشگاه موناش

دانشگاه موناش سالیانه 58 هزار دانشجو می پذیرد. دارای 8 پردیس است و سال تاسیس آن 1958 است. از جمله امتیازات این دانشگاه می توان به تمرکز بین المللی، اشتغال و خلاقیت اشاره کرد.

دانشگاه وسترن سیدنی

این دانشگاه خدمات و تسهیلات بی نظیری را به دانشجویان بین المللی ارائه می دهد از جمله ی آن ها: ارائه کردن مکانی برای زندگی، خدمات مشاوره، درمانگاه هایی با درمان سنتی و داروهای طبیعی می باشد. هدف این دانشگاه رسیدن به بالاترین کیفیت و سطح حرفه ای است.

دانشگاه ملبورن :

دانشگاه ملبورن در کارنامه ی خود بیشترین جایزه ی نوبل در میان دانشجویان خود را دارد . در سال 1853 تاسیس شده است . این دانشگاه با سابقه 160 ساله ی خود و با داشتن محققان و دانشجویان برتر یکی از 50 دانشگاه برتر در سطح جهانی است .

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021