لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

دانشگاه مونترال کانادا

دانشگاه مونترال کانادا
دانشگاه مونترال کاناداReviewed by Legal Apply on Feb 27Rating: 5.0دانشگاه مونترال کانادا - شرایط پذیرش در دانشگاه مونترال - معرفی دانشگاه مونترال- دانشگاهای کاندادانشگاه مونترال کانادا : از لحاظ جغرافیایی مونترآل در شرق کانادا در جنوب غرب استان کبک قرار دارد. مونترآل در ... شهر مونترآل یکی از مراکز عمده مهاجرین ایرانی در کشور کانادا می‌باشد. مونترآل .... مونترآل با دسترسی به شش دانشگاه و دوازده کالج در شعاع ۸ کیلومتری، دارای بیشترین تمرکز دانشجویان تحصیلات عالیه در بین شهرهای...دانشگاه مونترال کانادا

دانشگاه مونترئال کانادا : دانشگاه مونترال کانادا بزرگترین دانشگاه در ایالت کبک کانادا و دومین دانشگاه بزرگ کانادا است.

دانشگاه مونترال با هدف ارائه آموزش عالی تاسیس شد. طی بیش از ۱۳۵ سال گذشته، این سازمان به عنوان یک کل جامعه در خدمت جامعه بوده است.

دانشگاه مونترال کانادا

تأثیر دانشگاه تنها با شهرت بین المللی آن اندازه گیری نمی شود، بلکه با کمک آن به زندگی محلی. با ساختن پل ها در سراسر شهر، دامنه تحقیقات ما را گسترش می دهیم و آموزش هایی را که در هر زمینه ای ارائه می دهیم غنی می کنیم.

این تجربه منحصر به فردی است که ما ارائه می دهیم: یک دانشگاه کاملا “مونترال” که واقعا جهانی است.

این دانشگاه سالیانه به دانشجویان خود بورسهایی با ویژگیها و شرایط متفاوت اعطا می نماید، علاوه بر این باید در نظر داشت که به دلیل بالا بودن بودجه تحقیقاتی این موسسه دانشگاهی، هر یک از اساتید نیز با توجه به نوع و موضوع پروژه تحقیقاتی تعریف شده برای آنان از امکان بالایی جهت اعطای بورس به دانشجویانی دارند که به عنوان همکار و دستیار تحقیقاتی با آنها همکاری میکنند.

دانشگاه مونترئال بزرگترین دانشگاه فرانسوی زبان در خارج از مرزهای کشور فرانسه است.

دانشگاه مونترال کانادا

بر طبق گزارش اداره ی اموزش دانشجویان بین الملل کانادا ۵۱% دانشجویان خارجی مشغول به تحصیل در این دانشگاه، قصد ارائه درخواست برای اخذ اقامت دائم را در کانادا دارند.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

دانشکده ها

این دانشگاه یکی از ۴ دانشگاه شهر مونترئال است . در این دانشگاه به زبان فرانسوی تدریس می شود.
رنکینک جهانی دانشگاه مونترئال، ۱۰۸ است.

دانشکده ی پزشکی دانشگاه مونترئال با بیش از ۱۷۰ سال قدمت دارای ۱۵ بخش، ۲ دانشکده و بیش از ۷۰۰ استاد ( به غیر از استادان بالینی ) به بیش از ۶٫۰۰۰ دانشجو سرویس می دهد.

یک سوم پزشکان در ایالت کبک و بسیاری از متخصصان حوزه ی سلامت در این ایالت در دانشکده ی پزشکی دانشگاه مونترئال تربیت شده اند.
دانشکده ی پزشکی دانشگاه مونترئال یکی از ۴ دانشکده ی پزشکی ایالت کبک است.

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیگال اپلای در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: