لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس

مشاهده اطلاعات کامل قبرس

دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس
دانشگاه مدیترانه شرقی قبرسReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 21Rating: 5.0دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس - شرایط پذیرش در دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس -دانشگاههای قبرسدانشگاه مدیترانه شرقی قبرس : پذیرش دانشگاه مدیترانه شرقی قبرسEMU .اخذ رایگان پذیرش و بورسیه دانشگاه قبرس. تحصیل در قبرس و مشاوره تحصیلی دانشگاه مدیترانه شرقی (EMU) قبرس....دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس

دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس  : برنامه های اجرایی و کامل دانشگاه در سال 1979 توسط هیئت آموزش عالی ترکیه تصویب گردید که در بیش از 2200 هکتار گسترش یافته است.

دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس

با افتتاح دانشکده داروسازی در سال های 93-92، این دانشگاه 95 برنامه مقطع کارشناسی و 77 برنامه کارشناسی ارشد با کیفیت، توسط 11 دانشکده و 5 مدرسه زبان های خارجی و مدرسه مقدماتی زبان انگلیسی ارائه می دهد.
این دانشگاه بالغ بر بیست هزار دانشجو از صد و شش کشور جهان دارد.
این دانشگاه 1100پرسنل از 35 کشور مختلف دارد.
این دانشگاه جهانی شانس بودن درمحیطی آکادمیک و برخورداری از فرهنگ های مختلف جهان را به شما می دهد.
دانشگاه مدیترانه شرقی از لحاظ رده بندی علمی معتبرترین دانشگاه قبرس ، و یکی از معتبرترین دانشگاههای خاورمیانه که مورد تأیید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و همچنین وزارت بهداشت ایران است نیزمی باشد.
دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس دارای سه ستاره از QS هست . همانطور که می دانید این سیستم یک روش جدید جهانی برای رتبه بندی دانشگاههای معتبر جهان هست که بر اساس آن به معیارهای مختلف آموزشی، امکانات، تحقیقات و … بین ۱ تا ۵ ستاره اعطا می شود. میانگین تمام این ستاره ها رتبه جهانی دانشگاه را مشخص می کند.
تمامی دانشگاه های معتبر اروپا ، کانادا ، استرالیا ، و آمریکا مدرک اخذ شده از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس را تأیید کرده و با توجه به اعتباراین دانشگاه ، دانشجویان پس از فارغ التحصیلی به راحتی قادر به انتقال و ادامه تحصیل از این دانشگاه به معتبرترین دانشگاه های جهان خواهند بود.
ورود به دانشگاه از طریق امتحان زبان انگلیسی و یا داشتن مدرک تافل یا آیلتس امکان پذیر است. از دیگر محاسن این دانشگاه همکاری با بسیاری ازدانشگاه های معتبرسراسر دنیا ، عضویت در نشریات علمی بین المللی و داشتن کتابخانه مدرن و مجهز با امکان دسترسی رایگان برای دانشجویان و اساتید می باشد.

دانشکده ها :

• Architecture
• Arts & Sciences
• Business & Economics
• Communication and Media Studies
• Education
• Engineering
• Health Sciences
• Law
• Medicine
• Pharmacy
• Tourism

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021