لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

دانشگاه لیدن

مشاهده اطلاعات کامل هلند

دانشگاه لیدن

دانشگاه لیدن : دانشگاه لیدن قدیمی‌ترین دانشگاه هلند در شهری به همین نام است. این دانشگاه در سال ۱۵۷۵ میلادی به دست ویلِم، شاهزاده اورنژ و بنیانگذار دودمان پادشاهی کنونی هلند بنیاد شد. در قسمت جنوبی هلند با آب و هوایی مناسب در استان هاگیو (Hague)  دانشگاه لایدن واقع شده است. استان هاگیو دارای جمعیتی حدود ۳ میلیون نفر است و دارای مردمی بسیار مهاجرپذیر می باشد. دانشگاه به نام دلف نیز در این استان واقع شده است.

دانشگاه لیدن

دانشگاه لیدن دارای رتبه جهانی ۳۰۰ در بین دانشگاه های معتبر جهانی و یازدهمین دانشگاه برتر هلند می باشد.

دانشگاه لیدن دارای ۶ دانشکده، بیش از ۵۰ بخش و بیش از ۱۵۰ دوره آموزشی بوده و از شهرت بین‌المللی زیادی برخوردار است. در رتبه‌بندی دانشگاهی شانگهای در سال ۲۰۱۰، این دانشگاه در رتبه هفتادم جهانی قرار داشته است.

دانشگاه لیدن دارای دو ترم تحصیلی است و ددلاین ثبت نام برای ترم تابستان ۱۵ اکتبر و برای ترم زمستان ۱ آپریل می باشد. زبان تحصیل در این دانشگاه انگلیسی/هلندی می باشد. آیلتس ۶٫۵ حداقل نمره زبان موردنیاز برای این دانشگاه است.

شهریه سالیانه تحصیل در دانشگاه لیدن از حدود ۱۰۰۰۰ یورو آغاز می گردد. از مهمترین جذابیت های تحصیل و اخذ پذیرش از دانشگاههای هلند شانس بالای ویزا برای دانشجویان می باشد. نکته ای که تمایمی متقاضیان تحصیل در دانشگاههای خارج از کشور می بایست نگاه ویژه ای به آن داشته باشند.]چرا که دانشگاه در اخذ ویزا به دانشجو کمک میکند.

از مهمترین نکات برای تحصیل در این دانشگاه گوناگونی رشته ها و دپارتمان های موجود در این دانشگاه از علوم انسانی- علوم طبیعی و … حقوق تا زیر شاخه های پزشکی می باشد.

 

بخشی از رشته های ارائه شده در دانشگاه لیدن :

 برنامه هایی که به مدرک زبان هلندی نیازی ندارند:

 

• باستان شناسی

• رسانه های هنری و جامعه

• مطالعات هلند

• روابط و سازمان های بین المللی

• مطالعات بین الملل

• هنر و علوم لیبرال : چالش های جهانی

• فلسفه : دیدگاههای جهانی و تطبیقی

• روانشناسی

• مطالعات امنیتی

• مطالعات جنوب و جنوب شرقی آسیا

 

دانشگاه لیدنReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 19Rating: 5.0دانشگاه لیدن - شرایط تحصیل در دانشگاه لیدن - شرایط پزیرش در دانشگاه لیدن -معرفی دانشگاه لیدندانشگاه لیدن : دانشگاه لیدن. نشان دانشگاه لیدن. مرکز پزشکی دانشگاه لیدن LUMC. شعار, (دژ آزادی). تأسیس, ۱۵۷۵ میلادی. نوع, ملی. بنیانگذار, ویلِم، شاهزاده اورنژ. رئیس, پل فون در هایدن. کارمندان, ۳۹۷۳ نفر. مکان, لیدن. دانشگاه لیدن قدیمی‌ترین دانشگاه هلند در شهری به همین نام است. این دانشگاه در سال ۱۵۷۵ ...دانشگاه لیدن
آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

  1. محمد خليل زاده گفت:

    سلام و احترام،
    ایا با دیپلم و قبولی دانشگاه سراسری، برای اقدام دوره لیسانس در دانشگاه لایدن، نیاز به گذراندن دوره کالج یا امتحان ورودی هست ؟

    • کارشناس 102 گفت:

      یکسری مراحل پذیرشی داخل ایران داره لطفا تماس بگیرید دوست عزیز تا هم از مشاوره رایگان موسسه بهره ببرید و هم مارزومه کامل تری از شما داشته باشیم تا دقیق تر راهنمایی بشید .

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021