لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

دانشگاه لازارسکی لهستان

دانشگاه لازارسکی لهستان
دانشگاه لازارسکی لهستانReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 26Rating: 5.0دانشگاه لازارسکی لهستان - شرایط پذیرش در دانشگاه لازارسکی لهستان - معرفی دانشگاه لازارسکیدانشگاه لازارسکی لهستان : دانشگاه لازارسکی به همراه دانشگاه کونتری در انگلیس برای ایجاد چهار رشته دو مدرکی به زبان انگلیسی وارد همکاری شده است. این رشته ها در دانشگاه Łazarski در ورشو تدریس می شود و فارغ التحصیلان این رشته ها دو مدرک را دریافت می کنند - یکی از دانشگاه های کونتری و دیگری از دانشگاه لازارسکی...دانشگاه لازارسکی لهستان

دانشگاه لازارسکی لهستان : در نسخه سال 2015 گروه U-Multirank، دانشگاه لازارسکی به عنوان بهترین دانشگاه در لهستان رتبه بندی شده است – با داشتن نمرات “A” در 11 گروه – بیش از هر دانشگاه دیگری در لهستان این مقام را کسب کرده است.

دانشگاه لازارسکی لهستان:

دانشگاه لازارسکی به همراه دانشگاه کونتری در انگلیس برای ایجاد چهار رشته دو مدرکی به زبان انگلیسی وارد همکاری شده است. این رشته ها در دانشگاه Łazarski در ورشو تدریس می شود و فارغ التحصیلان این رشته ها دو مدرک را دریافت می کنند – یکی از دانشگاه های کونتری و دیگری از دانشگاه لازارسکی.

هر دو دانشگاه دارای رتبه ی بالا هستند و دانشگاه کونتری جایزه معتبر “دانشگاه سال” از تحصیلات عالی تایمز را در سال 2015 دریافت کرده است.

چرا دانشگاه لازارسکی لهستان

دانشگاه لازارسی یک موسسه آموزشی و آموزشی است که با مهارتهای متفاوتی از استانداردهای آموزشی نوآورانه با اهداف سنتی آموزش و پرورش، به وسیله اصل universitas magistrorum et scholarium ترکیب شده است.

بر اساس این فرض، یک دانشگاه یک جامعه از معلمان و دانش آموزان است. ما در حال ایجاد جامعه ما بر اساس کسب دانش از استادان برجسته در زمینه های خود. به همین دلیل اعضای هیات علمی ما بیش از 250 کارشناس برجسته در زمینه اقتصاد، سیاست و قانون را شامل می شوند. ما افتخار داشتن هر دو نام های تایید شده در دنیای علم و دست اندرکاران متخصص از زمینه کسب و کار در تیم ما. با تشکر از آنها، ما اطمینان می دهیم که دانش آموزان ما یک آموزش جامع هستند که، همانند آغاز دوره های تحصیلات دانشگاهی، پایه های عمیق را در زمینه های انتخابی خود به ما می دهد. در همین حال، نمایه آموزش و تحقیق انجام شده با الزامات دنیای امروز سازگار است و تمرکز بر شکل دادن مهارت های حرفه ای است.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

021-88288200

سالهاست که ما در میان بهترین دانشگاه ها در مهمترین رتبه بندی های آموزشی قرار گرفته ایم.

با تشکر از کارکنان آموزش عالی ما و مراقبت از بالاترین کیفیت آموزش و پرورش، محل ما در بالای مهم ترین رتبه بندی دانشگاه های لهستان برای سال های زیادی اطمینان دارد.

ما بهترین دانشگاه لهستان در رتبه بندی U-Multirank بین المللی است که به درخواست کمیسیون اروپا تهیه شده است. علاوه بر این، ما در گروه معتبر از 8٪ دانشگاههای برتر دنیا از سراسر جهان گنجانده شده است.

دانشکده حقوق ما دارای مقام اول در میان دانشکده های حقوق دانشگاه های خصوصی در رتبه بندی “Dziennik Gazeta Prawna” و “Rzeczpospolita” است.

دانشکده اقتصاد ما در ابتدا در رتبه بندی کوتاه قرار گرفت که میزان آمادگی فارغ التحصیلان دانشگاه برای ورود به بازار کار را اندازه گیری می کند.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021