لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

دانشگاه علم و صنعت نروژ

مشاهده اطلاعات کامل نروژ

دانشگاه علم و صنعت نروژ
دانشگاه علم و صنعت نروژReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 21Rating: 5.0دانشگاه علم و صنعت نروژ - شرایط تحصیل در دانشگاه علم و صنعت نروژ - معرفی دانشگاهای نروژدانشگاه علم و صنعت نروژ : دانشگاه علم و صنعت نروژ به انگلیسی Norwegian University of Science and Technology) در شهر تروندهایم در نروژ قرار دارد. این دانشگاه معتبرترین نهاد آموزش عالی در حوزه فنی مهندسی در نروژ و از نظر ابعاد دومین دانشگاه بزرگ نروژ است ....دانشگاه علم و صنعت نروژ

دانشگاه علم و صنعت نروژ : دانشگاه نروژی علم و فناوری (NTNU) بزرگترین دانشگاه در نروژ است که امروزه با تاریخی که در سال ۱۹۱۰ به وقوع پیوست، و در سال ۱۷۶۷ و انجمن علوم و نامه های سلطنتی نروژی (DKNVS) برگزار شد.

دانشگاه علم و صنعت نروژ

مأموریت اجتماعی ntnu، ایجاد دانش برای یک دنیای بهتر و ارائه راهکارهایی است که می تواند زندگی روزمره را تغییر و بهبود دهد.

دو محقق که در دانشگاه علم و صنعت نروژ مشغول به کار هستند، جایزه نوبل را دریافت کردند: May-Britt Moser و Edvard Moser (2014). علاوه بر این، جوایز جوایز (Ivar Giæver) (1973) و لارس اونسگر (۱۹۶۸) در موسسه فناوری نروژی (NTH)، که یکی از پیشینیان دانشگاه علم و صنعت نروژ بود، تحصیل کرد.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

 دانشگاه علم و صنعت نروژ دارای:

هشت توانایی علاوه بر واحدهای مانند موزه  دانشگاه ntnu و کتابخانه ntnu
حدود ۳۹ ۷۰۰ دانشجو
۶،۹۰۰ کارمند معادل تمام وقت
دانشگاه علم و صنعت نروژ مسئولیت اصلی آموزش عالی در فن آوری در نروژ را بر عهده دارد و نهاد برتر این کشور برای آموزش مهندسین است. این دانشگاه چندین برنامه تحصیلی حرفه ای و برنامه های گسترده تحصیلی در علوم طبیعی، علوم اجتماعی، آموزش معلمان، علوم انسانی، پزشکی و علوم بهداشتی، اقتصاد، مالی و اداری، معماری و هنر ارائه می دهد.

تحقیقات بخشی از فعالیت ها را از طریق پروژه ها و برنامه های مختلف علاوه بر مراکز تخصصی ایجاد می کنند. تعهد استراتژیک دانشگاه ntnu به سه فناوری توانمند در سالهای ۲۰۱۱ تا ۲۰۲۰ شامل فناوری بیوتکنولوژی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و فناوری نانو می شود. فن آوری های فعال شامل تحقیقات پایه ای بین رشته ای است که به ایجاد صنایع، محصولات و راه حل های جدید در اکثر بخش های جامعه کمک می کند.

 زمینه های تحقیق استراتژیک

دانشگاه علم و صنعت نروژ دارای چهار حوزه استراتژیک تحقیقاتی در سال های ۲۰۱۴-۲۰۲۳ است:

ntnu Sustainability
ntnu انرژی
ntnu اقیانوس ها
ntnuسلامت
از طریق همکاری بین رشته ای، حوزه های تحقیقاتی استراتژیک NTNU قصد دارند با چالش های پیچیده ای از اهمیت زیادی برای جامعه برخورد کنند.۳

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

4 پاسخ به “دانشگاه علم و صنعت نروژ”

 1. Avatar Hasan گفت:

  سلام من ۳۷ سال دارم و لیسانسم رو در رشته روانشناسی عمومی با معدل ۱۳.۹۵ و ارشدم رو با معدل ۱۸۰۸۰ در رشته روانشناسی بالینی از دانشگاه آزاد گرفتم.مدت ۱۰ سال سابقه ی بیمه در مراکز تحت نظارت بهزیستی به عنوان روانشناس و مسول فنی دارم آیا دانشگاه های کشور نروژ برای رشته ی من در مقطع دکتری جایگاهی داره و با این شرایط میتونم درخواست بدم؟

  • Avatar Parima Korourinia گفت:

   سلام.لطفا رزومه خود را به شماره ۰۹۰۲۹۴۴۰۲۳۳ ارسال نمایید و یا جهت استفاده از مشاوره تلفنی رایگان ما لطفا با شماره ۸۸۲۸۸۲۰۰ تماس بگیرید.

 2. Avatar سعید عامری گفت:

  سلام من ۳۲ سالمه،لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه دولتی با معدل ۱۴ دارم و ارشدم مدیریت صنعتی از دانشگاه علامه طباطبایی با معدل ۱۶.۷۵ دارم،یک مقاله isi دارم و ایلتس ۶.۵ دارم،۵سال هم سابقه کاری تو بانک دارم،شانسی برا پذیرش دکترا تو نروژ برای رشته مدیریت دارم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021