لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

دانشگاه علم و صنعت نروژ

دانشگاه علم و صنعت نروژ

دانشگاه علم و صنعت نروژ : دانشگاه نروژی علم و فناوری (NTNU) بزرگترین دانشگاه در شهر تروندهایم نروژ است که امروزه با تاریخی که در سال ۱۹۱۰ به وقوع پیوست، و در سال ۱۷۶۷ و انجمن علوم و نامه های سلطنتی نروژی (DKNVS) برگزار شد.

 

دانشگاه علم و صنعت نروژ

مأموریت اجتماعی ntnu، ایجاد دانش برای یک دنیای بهتر و ارائه راهکارهایی است که می تواند زندگی روزمره را تغییر و بهبود دهد.

دو محقق که در دانشگاه علم و صنعت نروژ مشغول به کار هستند، جایزه نوبل را دریافت کردند: May-Britt Moser و Edvard Moser (2014). علاوه بر این، جوایز جوایز (Ivar Giæver) (1973) و لارس اونسگر (۱۹۶۸) در موسسه فناوری نروژی (NTH)، که یکی از پیشینیان دانشگاه علم و صنعت نروژ بود، تحصیل کرد.

 

دانشکده‌های دانشگاه علم و صنعت نروژ:

دانشکده مهندسی

دانشکده فناوری اطلاعات و مهندسی برق

دانشکده علوم طبیعی

دانشکده معماری و طراحی

دانشکده اقتصاد و مدیریت

دانشکده پزشکی و علوم سلامت

دانشکده علوم اجتماعی و آموزشی

دانشکده علوم انسانی

 دانشگاه علم و صنعت نروژ دارای:

هشت توانایی علاوه بر واحدهای مانند موزه  دانشگاه ntnu و کتابخانه ntnu
حدود ۳۹ ۷۰۰ دانشجو
۶،۹۰۰ کارمند معادل تمام وقت
دانشگاه علم و صنعت نروژ مسئولیت اصلی آموزش عالی در فن آوری در نروژ را بر عهده دارد و نهاد برتر این کشور برای آموزش مهندسین است. این دانشگاه چندین برنامه تحصیلی حرفه ای و برنامه های گسترده تحصیلی در علوم طبیعی، علوم اجتماعی، آموزش معلمان، علوم انسانی، پزشکی و علوم بهداشتی، اقتصاد، مالی و اداری، معماری و هنر ارائه می دهد.

تحقیقات بخشی از فعالیت ها را از طریق پروژه ها و برنامه های مختلف علاوه بر مراکز تخصصی ایجاد می کنند. تعهد استراتژیک دانشگاه ntnu به سه فناوری توانمند در سالهای ۲۰۱۱ تا ۲۰۲۰ شامل فناوری بیوتکنولوژی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و فناوری نانو می شود. فن آوری های فعال شامل تحقیقات پایه ای بین رشته ای است که به ایجاد صنایع، محصولات و راه حل های جدید در اکثر بخش های جامعه کمک می کند.

 

 زمینه های تحقیق استراتژیک

دانشگاه علم و صنعت نروژ دارای چهار حوزه استراتژیک تحقیقاتی در سال های ۲۰۱۴-۲۰۲۳ است:

ntnu Sustainability
ntnu انرژی
ntnu اقیانوس ها
ntnuسلامت
از طریق همکاری بین رشته ای، حوزه های تحقیقاتی استراتژیک NTNU قصد دارند با چالش های پیچیده ای از اهمیت زیادی برای جامعه برخورد کنند.۳

آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

 1. Hasan گفت:

  سلام من ۳۷ سال دارم و لیسانسم رو در رشته روانشناسی عمومی با معدل ۱۳.۹۵ و ارشدم رو با معدل ۱۸۰۸۰ در رشته روانشناسی بالینی از دانشگاه آزاد گرفتم.مدت ۱۰ سال سابقه ی بیمه در مراکز تحت نظارت بهزیستی به عنوان روانشناس و مسول فنی دارم آیا دانشگاه های کشور نروژ برای رشته ی من در مقطع دکتری جایگاهی داره و با این شرایط میتونم درخواست بدم؟

  • Parima Korourinia گفت:

   سلام.لطفا رزومه خود را به شماره ۰۹۰۲۹۴۴۰۲۳۳ ارسال نمایید و یا جهت استفاده از مشاوره تلفنی رایگان ما لطفا با شماره ۸۸۲۸۸۲۰۰ تماس بگیرید.

 2. سعید عامری گفت:

  سلام من ۳۲ سالمه،لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه دولتی با معدل ۱۴ دارم و ارشدم مدیریت صنعتی از دانشگاه علامه طباطبایی با معدل ۱۶.۷۵ دارم،یک مقاله isi دارم و ایلتس ۶.۵ دارم،۵سال هم سابقه کاری تو بانک دارم،شانسی برا پذیرش دکترا تو نروژ برای رشته مدیریت دارم؟

 3. محسن گفت:

  باعرض سلام با تشکر سوابق خود راخدمتتون می فرستم البته : مدرک تحصیلی:لیسانس دانشگاه پلیس با گرایش مدیریت مالی و حسابداری بامعدل نزدیک به ۱۹ ومصوب آموزش عالی، ۱۷ سال سابقه کار مرتبط با امور مالی و ۸سال مدیر مالی، سن ۴۰ سال ، زبان درحد متوسط ودرحال رفتن به آموزشگاه زبان هستم.آیا می توانم کارشناسی ارشد اداری ومالی را بخوانم.

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021