لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

دانشگاه سون یات سن

مشاهده اطلاعات کامل چین

تحصیل در چین

دانشگاه سون یات سن در سال ۱۹۲۴توسط دکتر سون یات سن سیاست‌مدار، پزشک، نویسنده، فیلسوف، خطاط و انقلابی چینی و یکی از بنیانگذاران جمهوری خلق چین در استان گوانگدونگ تاسیس شده است. دانشگاه سون یات سن دارای سه کمپ در شهرهای گوانگجو، جوهای و شنژن می باشد ودانشگاه سان یات سن تحت نظارت مستقیم وزارت آموزش و پرورش جمهوری خلق چین است و به شدت از سوی استان گوانگدونگ، حمایت می‌شود. دانشگاه سان یات سن یک دانشگاه مدرن و جامع است و در میان دانشگاه‌های برتر جهان قرار دارد. دانشگاه سون یات سن همچنین دارای ۱۰بیمارستان می باشد. این دانشگاه برای تحصیل رشته های مهندسی و پزشکی انتخابی مناسب است.

 

زبان تحصیل در چین

زبان تحصیل در چین صد البته که بستگی به رشته تحصیلی، مقطع تحصیلی و دانشگاه مورد نظر شما دارد. برای دوره های کارشناسی رشته های مهندسی و رشته های بیزینس و مدیریت شانس تحصیل به زبان انگلیسی در دانشگاه سون یات سن وجود دارد اما برای تحصیل مابقی رشته ها در مقطع کارشناسی به زبان انگلیسی باید دانشگاه های خصوصی را انتخاب کنید. اما برای مقاطع بالاتر مانند کارشناسی ارشد و دکترا شانس تحصیل به زبان انگلیسی بسیار زیاد است.

 

برای رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی نیز شانس تحصیل به زبان انگلیسی وجود دارد. برای تحصیل رشته های دندانپزشکی و بخصوص داروسازی امکان تحصیل به زبان انگلیسی بسیار کمتر از رشته پزشکی است. اما آن چیزی که تحصیل به زبان چینی را متمایز می کند نه تنها انتخاب های بیشتر و تنوع رشته های بیشتر است، بلکه شهریه پایین تر و چه بسا شانس بالاتر اخذ بورسیه تحصیلی است که می تواند تحصیل به زبان چینی را با اولویت بیشتری قرار دهد.

 

شهریه تحصیل در دانشگاه سون یات سن چین

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه سون یات سن: ۲۳۰۰۰تا ۴۸۰۰۰یوان در هر سال

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه سون یات سن: ۲۷۰۰۰تا ۲۳۲۰۳۶یوان در هر سال

هزینه تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاه سون یات سن: ۳۰۰۰۰تا ۱۹۰۰۰۰یوان در هر سال

 

 

چین

 

رشته‌های دانشگاه sun yat-sen

کسب و کار و اقتصاد

فناوری مهندسی

علوم اجتماعی

هنر و علوم انسانی

هنر، هنرهای نمایشی و طراحی

علوم زیستی

بالینی، بالینی و بهداشت

قانون

آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021