لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

دانشگاه رودن یا دوستی ملل روسیه

مشاهده اطلاعات کامل روسیه

دانشگاه رودن یا دوستی ملل روسیه
دانشگاه رودن یا دوستی ملل روسیهReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 21Rating: 5.0دانشگاه رودن یا دوستی ملل روسیه -شرایط پذیرش در دانشگاه رودن یا دوستی ملل -دانشگاه رودندانشگاه رودن یا دوستی ملل روسیه : امروزه دانشگاه رودن یا دوستی ملل (RUDN) یکی از موسسات آموزش عالی دولتی روسیه است. این دانشگاه تنها دانشگاه جهان است که هر ساله تجمعی از دانشجویان 145-150 کشور را دارد. این دانشگاه دارای یک ساختار چند دانشکده ای و رشته ای است، به نوعی این دانشگاه یکی از دانشگاه های کلاسیک جهان است...دانشگاه رودن یا دوستی ملل روسیه

دانشگاه رودن یا دوستی ملل روسیه : دانشگاه دوستی ملل روسیه که به دانشگاه (RUDN ) رودن هم معروف است یکی از موسسات اموزش عالی دولتی پیشروی روسیه است که در شهر مسکو واقع شده است.

دانشگاه رودن یا دوستی ملل روسیه

دانشگاه در سال 1960 توسط دولت شوروی سابق تاسیس شد.
این دانشگاه تنها دانشگاه جهان است که هر ساله دانشجویانی را از 145—150 کشور جذب می کند.
بیش از 29.000 دانشجو از 140 کشور در حال حاضر در این دانشگاه تحصیل می کنند.

 

مدارس کالج ها و ادارات دانشگاه رودن مسکو

دانشگاه رودن یک دانشگاه عمومی چند رشته ای است، ادغام پژوهش و آموزش در ده ها زمینه در این دانشگاه قابل مشاهده است. RUDN شامل 7 دانشکده، 10 موسسه، 156 آزمایشگاه های علمی و آموزشی، 4 مراکز آموزش و پژوهش در سطح دانشگاه و 18 برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد معتبر در سطح جهانی شده است.

دروس دانشگاه بسته به رشته انتخابی شما متغیر است. تحصیل در دانشگاه رودن بدون مدرک زبان نیز ممکن است ، تحصیل در این کشور به زبان انگلیسی نیز در دانشگاه رودن مقدور است.

شرایط تحصیل در دانشگاه رودن در مقطع کارشناسی یا لیسانس مانند دیگر دانشگاه ها می باشد اما مسلما تفاوت هایی وجود دارد که قبل از اقدام بایستی از آنها آگاه گردید.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

021-88288200

بخش ها و دانشکده های دانشگاه دوستی ملل

موسسه کشت و فن آوری
موسسه مشکلات پزشکی
دانشکده علوم انسانی و اجتماعی
دانشکده مهندسی
موسسه پزشکی و داروسازی
دانشکده علوم
دانشکده زبانشناسی
دانشکده محیط زیست
دانشکده اقتصاد
موسسه حقوق
موسسه تحقیقات علمی گرانش و کیهان شناسی
موسسه تحقیقات فنی و اقتصادی
موسسه زبان های خارجی
موسسه اقتصاد جهانی و کسب و کار
موسسه پزشکی دانشگاه رودن یا دوستی ملل
این موسسه در سال 1961 تاسیس شد. تا کنون بیش از 5000 دانش آموز از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند.

این دانشگاه شامل 44 صندلی، 2 دوره مستقل و مرکز شبیه سازی پزشکی می باشد.

420 استاد، 5 دانشگاه، 2 اعضای وابسته RAS، 24 اعضای وابسته آکادمی عمومی، 15 دانشمند برگزیده از فدراسیون روسیه، 3 برنده جایزه دولتی، 2 برندگان جایزه دولت روسیه، 165 پزشکان علوم و 220 نامزد دریافت جایزه علوم داشته است.

موسسه پزشکی PFUR به طور گسترده ای هم در روسیه و هم در خارج از کشور به علت تعداد زیادی از دانشمندان و دانش آموختگان شناخته شده است. بیش از 6400 فرد حرفه ای، فارغ التحصیلان PFUR در بیش از 110 کشور در حال کار و فعالیت می باشند.

در بین آنها دانشمندان معروف، که به علوم پزشکی کمک کرده اند نیز وجود دارد، ارائه سخنرانی و برگزاری کلاس های عملی در این موسسه صورت میگیرد.

به دانشجویان رمز و راز بدن انسان و عملکردهای فیزیولوژیکی بدن را در آزمایشگاه نشان می دهند، این آزمایشگاه مجهز به دستگاه های مدرن می باشد، تشخیص بیماری و روش های جدید درمان جزو اهداف این دانشگاه است.

کارکنان موسسه پزشکی نقش فعالی در توسعه و استفاده از برنامه های آموزشی ابتکاری جدید برای پزشکان و کارشناسان دیگر ارائه میکنند. امکانات اصلی این موسسه عبارتند از پژوهش های جامع دانشجویی، که در آن دانشجویان می توانند در مراحل اولیه به عنوان دانشمند در فعالیت های علمی درگیر شوند؛ جامعه پزشکان جوان «بقراط» دارای تئاتر و باشگاه تاریخ و ادبیات است. آموزش پیش دانشگاهی شامل یک مدرسه پزشکی بیولوژیکی و کلاس های مقدماتی می باشد.

امروزه امکانات موسسه پزشکی شامل آزمایشگاههای بالینی، که در آن یک سیستم آموزش فعال بر اساس آزمون کامپیوتری و سخنرانی های ویدیویی استفاده می شود می باشد. کلاس های عملی ممکن است با استفاده از گروه های توموگرافی و اتاق های اسک برگزار شود.

مراکز آموزشی:

دانشکده آموزش پیشرفته پزشکان
دانشکده آموزش پیشرفته استادان
مرکز مطالعات بیماری کبدی
مرکز تجهیزات چشم پزشکی
مرکز علمی پزشکی فن آوری های نوین
مرکز منبع فدرال در اقتصاد سلامت
مرکز شبیه سازی پزشکی

شرایط پذیرش دانشگاه رودن یا دوستی ملل

دانشگاه در دو نوع ثبت نام غیر رایگان (با پرداخت هزینه) و با بورسیه تحصیلی را ثبت نام می کند. همه روش های ورودی به طور مستقیم توسط هیئت پذیرش دانشگاه اجرا می شود. تصمیم گیری در مورد پذیرش یک متقاضی خارجی پس از بررسی دقیق از سطح از علائم عمومی ( “معدل دیپلم”) صورت میگیرد.

شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه رودن بستگی به رشته انتخابی شما در این دانشگاه دارد. معمولا اخذ پذیرش در دانشگاه رودن مشکل نیست و این دانشگاه مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران می باشد.

بورسیه تحصیلی در دانشگاه رودن معمولا به افرادی با رزومه های فوق العاده تعلق می گیرد و معمولا بسیار مشکل است اما در صورت پذیرش از دانشگاه رودن با بورسیه شرایط تحصیل رایگان در روسیه برای شما امکان پذیر میگردد.

معمولا بورسیه برای تحصیل در مقاطع بالاتر مانند دکتری PHD و کارشناسی ارشد تعلق می گیرد و شرایط تحصیل در روسیه در مقطع دکترا یا PhD و شرایط تحصیل در روسیه در مقطع کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس را آسان تر می کند.

رشته هایی که در مقطع کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی تدریس می شوند:

مهندسی عمران –اقتصاد—حقوق—مدیریت—زبان شناسی—روزنامه نگاری –فیزیک—شیمی—ریاضیات—کشاورزی—اکولوژی و استفاده از طبیعت –روابط بین الملل

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021